Karasuda Yazlıklar Karasu Satılık Yazlık

karasu-satilik-yazlik-ilanlar-daireler-konut-satislari-2

Karasu’da yatırımlar her yönden avantaj sağlıyor Bünyesinde yaşanan gelişmelerle, turizmiyle, eşsiz doğası Ve güzellikleriyle her yıl binlerce yatırımcı ve tatilci ağırlayan karasu adını her geçen gün daha geniş kitlelere duyurmaktadır. Karasu satılık yazlık projeleriyle Son dönemin en çok yatırım yapılan konut projelerine sahip olan bölge binlerce yatırımcıyı konut sahibi yaparken her yıl bünyesinde 100 binlerce turiste de tatil imkanı sağlamaktadır.

Bölgedeki gelişmeleri ve Karasu’nun artan değerine karşı koyamayan Pekçok yatırımcı Karasuda satılık yazlık veya dair edinip; yatırım, tatil ve yaşam olanaklarına aynı çatı altında tek bir yatırımla sahip olabilmektedirler. Yatırımcılarına kısa vadede kar getirisi elde ettiren bölgedeki karasu satılık daire projeleri değerini artırmasının yanısıra günümüzde yaz sezonunda kara suyu tercih eden tatilcilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için de kullanılmaya başlanmıştır.

Karasuya her yıl akın eden 100 binlerce turist her yıl sayısını artırarak devam etmektedir. Bu durum bölgedeki konaklama ihtiyacını artırmaktadır. Bölge genelinde özellikle sahil kesminde konumlanmış olan çok sayıda karasu Denize sıfır pansiyon ve otel seçeneği yer almaktadır.

Karasuda-Yazlıklar-Karasu-Satılık-Yazlık-4

Bölgeye gelen turistlerin özellikle tercih ettiği karasu denize sıfır oteller günümüzde yaz sezonunda bölgedeki konaklama hizmetini sağlamakta yetersiz kalmaktadır. İlave yatak uygulamasının bile yapıldığı bölgede yinede konaklama olanakları yetersiz kalmaktadır.

Bölgedeki bu yoğunluğun ve konaklama intiyacının artması bölgedeki konut yatırımcıları için bir fırsat oluşturmuştur. Karasuda yatırım amacıyla alınan binlerce yazlık ve daire projesi yer almaktadır. Yatırımcılar tarafından kullanılmayan bu konutlar özellikle yaz sezonunda Bölgeye gelen turistlere kiralanmaya başlanmıştır. Karasu günlük kiralık daire, Karasu haftalık kiralık daire veya karasu kiralık aylık daire olarak bölgeye gelen turistlere kiralanan konutlar hem yatırımcılarına hem de turistlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Turistlere aileleriyle birlikte daha konforlu ve deyim yerindeyse kendi evi ortamındaki rahatlıkta Bir tatil imkanı sunan konutlar pansiyon ve otellere göre çok daha ekonomiktir. Denize sıfır konumdan başlayan karasu satılık yazlık ve daire projeleri turistlerin en Çok ilgi gösterdikleri konutlardır. Denize yürüme mesafesinde bulunan Bu konutlar ayrıca site içerisinde yer almakta; turistlere çeşitli imkanlar sunmaktadır.

Karasuda-Yazlıklar-Karasu-Satılık-Yazlık-1

Site içlerindeki havuzlardan yararlanıp 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Bu konutlar çocuklarınızın da güvenle vakit geçirmesini imkan tanımaktadır. Yatırımcılarına da büyük bir kira getirisi sağlayan bu konutlar karasu genelinde her bölgede yer almaktadır.

Konutlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bu projeleri ulaşıp yatırımınızı risksiz hem de karlı bir yerde gerçekleştirmek isterseniz karasu bunun için en akıllıca seçim olacaktır. Bölgeye kendi imkanlarınızla gelip Konut projelerini inceleyebileceğiniz gibi Ekşioğlu karasu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz servis fırsatından yararlanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz servislere katılım sağlamak için yapmanız gereken tek şey sitedeki numaralardan bizlere ulaşıp servis rezervasyonunuzu yaptırmanızdır.

Karasuda-Yazlıklar-Karasu-Satılık-Yazlık-2

Yaşam, yatırım ve tatil olanaklarını aynı çatı altında toplayan karasu evlerinin Bu kadar revaçta olmasının sebebi budur. Almış olduğunuz konutlar Doğalgazlı olup tüm yıl yaşamınızı sürdürebileceğiniz donanıma sahip olmanın yanısıra Karasu’nun deniz turizmi yapılan bir bölge olması sebebiyle bölgedeki konutlarınızın yazlık özelliği göstermesi ve aynı zamanda Karasu’da ardı arkası gelmeyen yatırımlarla her geçen gün daha da değerlenip önem kazanması karlı bir yatırımında anahtarını sunmaktadır. Karasu’da yerli ve yabancı pek çok yatırımcı faaliyet sürdürmektedir.

Bölgeyi kalkındırmak ve Karasu’nun daha iyi bir konuma sahip olmasını sağlamak amacıyla karasu ve Sakarya belediyesi de sürekli olarak çalışmaktadır. Bölgede gündem de olan son proje karasuya yapılması planlanan ikinci üniversite projesidir.

Karasuda-Yazlıklar-Karasu-Satılık-Yazlık-3

İlçeye bir fakülte kazandırmak için yıllardır her fırsatta ısrarını tekrar eden Karasu kaymakamı ve belediye başkanı durumu değerlendirip Karasu’da 400 kişilik bir yurt yapıldığını bunun yanı sıra Karasu meslek Yüksekokulu’nun hemen yanında yeni bir binanın daha yapılıp Karasu’nun fakülte için hazır olduğunu belirtmişlerdir.

Yıllardan beri sürekli karasuya dört yıllık fakülte yapılması konusunda ısrarlarını sürdüren kaymakam ve belediye başkanı dört yıllık fakültenin Karasu’ya gelmesi halinde ilçe de olumlu etkilere neden olacağını belirtip Fakülte projesinin hayalden gerçeğe doğru ilerlediklerini belirtmiştir. Üniversitenin adı konusunda da pekçok fikir ortaya atılmakta daha önce Uygulamalı bilimler Üniversitesi adı verilecek olan üniversitenin adının orhan bey olarak belirlenmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68