Karasu Satılık Yazlık Yükselişe Giden Trend Gel Gör Kararını Kendin Ver

karasu-satilik-yazlik-fiyat-ve-ilanlari-proje-sahibinden-eksioglu-insaat-3

Karasudaki gelişmeler saymakla bitmiyor Karasu bugüne kadar her fırsatta; karasu satılık yazlık projeleri, Karasu turizim faaliyetleri, Karasu lİman projesi, Sakarya demiryolu Projesi, İstanbul’a olan yakın konumu, karasu satılık daire projeleri, Ekşioğlu inşaatın Karasu’da yapmış olduğu konut projeleri ile, sanayi alanındaki gelişmelerle sık sık karşımıza çıkmakta. Saymış olduğumuz tüm bu gelişmeler Karasu’da var olan pek Çok sektörün son yıllarda çok büyük gelişmeler gösterdiğinin kanıtı niteliğindedir. Bölge özellikle turizim ve sanayi alanında büyük gelişmeler göstermiş Buda bölgedeki inşaat sektörünün hızla yükselişe geçmesine sebep olmuştur. İnşaat sektörü bölgede çok büyük rantlar sallamaya başlamıştır.

karasu-satilik-yazlik-yukselise-giden-trend-gel-gor-kararini-kendin-ver-1

Özellikle son yıllarda karasu satılık yazlık, karasu evleri ve karasu satılık arsalara yoğun bir talep vardır. Türkiye genelinde pek çok yatırımcı yatırımların hızla değer kazanması, arsaların metrekare fiyatlarının sürekli olarak yükselmesi sebebiyle karasuya yönelmeye başlamışlardır.

karasu-satilik-yazlik-yukselise-giden-trend-gel-gor-kararini-kendin-ver-2

Karasudaki bu hızlı yükseliş yukarıda saydığımız pekçok gelişme sonrasında yaşanmıştır. Son birkaç yılda yaşanan tüm bu gelişmeler karasudaki konut ve arsa fiyatlarını Önemli ölçüde etkilemiş, ayrıca değerlerden bölge dışarıdan göç almaya başlamıştır. Günümüz koşullarında pek çok kişi yaşadığı bölgeden göç ederken özellikle sanayinin geliştiği ve iş imkanlarının fazla olduğu büyük şehirlere yönelme göstermektedirler. Ancak Karasuda yaşanan bu gelişmeler Karasu’nun gelecekte sanayi alanında önemli bir yere sahip olacağının kanıtıdır.

karasu-satilik-yazlik-yukselise-giden-trend-gel-gor-kararini-kendin-ver-3

Bunun yanında birkaç yıl içinde açılması hedeflenen fabrika projeleri bölge genelinde binlerce kişiye de istihdam sağlayacakdır. Buda bölgede yaşanan göçün En belirgin sebeplerindendir. Ekonomisinin hızla geliştiği ve çeşitlilik gösterdiği bölgede yaşanan dış göç yine doğrudan inşaat sektörünü etkilemektedir.

Bölgeye yaşanan göç bölgedeki konut açığını artırmakta Buda bölgede faaliyet gösteren inşaat şirketlerinin yapmış olduğu konut yatırımlarına etki etmektedir. Aslında Karasu’da yaşanan tüm gelişmeler doğrudan inşaat sektörünü etkilemekte, yaşanan her yeni gelişme yatırımcıları Karasu dan konut ve arsa almaya teşvik etmektedir. Zaten bölgede şu anda konut yatırımı yapmış olan binlerce yatırımcı konutlarını sadece Karasu’nun artan yerini gördükleri için yatırım amacıyla almaktadırlar.

karasu-satilik-yazlik-yukselise-giden-trend-gel-gor-kararini-kendin-ver-4

Eskiden bölgedeki yazlık ve daireler Karasu’nun deniz turizmi açısından elverişli olması Ve tatilini bölgede geçirmek isteyen turizimcilerin tatillerini uzun vadede kendi konutlarında geçirmek amacıyla satın almaktaydı. Günümüzde bu durum değişip yatırımcıların doğru ve kazançlı bir yatırım için bölgeyi ve bölgedeki konutları tercih etmelerine sebep oldu. Şuan Karasuda faaliyet gösteren Ve her yıl farklı onlarca konut projesine imzasını atan inşaat şirketlerinin karasudaki Bu kadar konutu neden inşa ettikleri açık bir şekilde ortadadır.

Çünkü karasu her yıl binlerce yatırımcı ev sahibi yapmaktadır. Türkiye genelinden büyük bir yatırımcı kitlesine sahip olan bölge bünyesindeki yatırımlarla önümüzdeki yıllarda daha çok konut Yatırımcısına hizmet edeceğini gösteriyor. Bölgedeki uygun konut fiyatlarından yararlanıp kısa vadede kar getirisi elde etmek isteyen pek çok yatırımcının yaz kış demeden Karasu’ya gelip yatırımlarını yaptıkları Karasu yazlık ve daire projelerinde fiyatlar artmadan sizlerde yerinizi alıp; bölgedeki gelişmelere Ortak olup yatırımınızı son dönemin en kazançlı yerlerinden biri olan Karasu’da yapmak isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım gösterebilirsiniz.

Karasu öğrenci kenti olmaya da aday Satılık yazlık kelimesinin bize çağrışım yaptığı yerlerin başında gelen karasu adından o kadar sık söz ettirdi ki artık deniz turizmi ve satılık konut kelimesini duyduğumuz her an aklımıza karasu gelmektedir. Karasu satılık yazlık projeleri ile son yılların en çok yatırım yapılan bölgeleri arasına giren Karasu’da konut yatırımları hızla devam etmektedir. Karasu satılık daire projeleri ile ülke genelinden ve günümüzde yurtdışından binlerce yatırımcıya Evsahipliği yapan bölge yatırımcılarını pek çok alternatifi aynı anda ve aynı yerde sunduğu için bu kadar popüler bir hale gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68