Hakkımızda

Karasu Satılık Yazlık

Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat

Uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firma olan Ekşioğlu İnşaat, Karasu Evleri denilince akla gelen Lider bir inşaat şirketidir. Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren şirketimiz yoğun olarak Sakarya ili Karasu ilçesinde yeni binalar yeni konutlar yapmaktadır. Karasu satılık yazlık evlerini sizin için huzurlu güvenli bir şekilde yaptık yapmaya devam ediyoruz.

Ve devam edeceğiz bundan birkaç yıl önce Karasu’ya yaptığımız yatırımlar şu anda ne kadar doğru bir iş yaptığımızı zaten göstermekte site içi havuzlu güvenlikli denize yürüme mesafesinde ve denize sıfır olan birçok projeye imza atmış bulunuyoruz.

Karasu Evleri Ve Ekşioğlu

Projelerimizde geniş metrekare ve aranan kritere göre daireler yapıyoruz, Karasu bundan bir süre önce sadece yaz aylarında yaşanabilecek bir yer olurken şu anda ısıtma olarak doğalgaz geldiği için kış aylarında da Karasu’da Yaşam devam ediyor.

Bölgede yapılan yatırımlar kış aylarında yaşama için sebepleri artırıyor bizde yeni projelerimizin hepsinde ısıtma olarak doğalgaz kullanıyoruz. yani inşa ettiğimiz sitelerde evlerde hem yaz Hem de kış aylarında kalabileceğiniz evler üretiyoruz, bizim için önemli olan ilk şey güvenlik yaptığımız projelerde inşaat kalitesi bizim için listemizin 1. Sırasında yer alır.

Ergonomik tasarım geniş kullanım alanları ve tabii ki müşteri memnuniyeti en çok hassas olduğumuz konular arasında yer almaktadır. uzun yıllardır Karasu’da yaptığımız birçok proje zaten kendini göstermektedir. Ekşioğlu Yeşil Vadi 1, Yeşil Vadi 2, Yeşil Vadi 3 ve Yeşil Vadi 7’ye kadar birçok projede imzamız mevcuttur.

Karasu Satılık Daire Seçenekleri

Bunların haricinde İlksan Sitesi, Ekşioğlu City evleri, Bem bir sen sitesi, Ayosad  gibi Gardenya Sitesi gibi birçok projemiz mevcuttur. bunların daha ayrıntılı incelemelerini projeler kısmından yapabilirsiniz, Karasu satılık daire ilanları her geçen gün artıyor.

Ve değerleniyor bunun sebebi bölgeye olan talep ve bu talebin karşılanmasında da en büyük rolü oynayan firmalardan bir tanesi olmanın gururunu yaşıyoruz, şu ana kadar 13 binin üzerinde konut teslim etmiş bulunuyoruz.

Bu rakam sadece Karasu için geçerli Karasu Onun haricinde İzmit, Düzce, Sakarya Antalya gibi birçok bölgede de yatırımlarımız ve projelerimiz bulunmaktadır. Ancak ağırlıklı olarak Karasu bölgesinde çalışmaktayız daire üretiminde Ar-ge bizim için önemli olan bir araçtır. Her yeni projede sizden gelen talepler doğrultusunda düzenlemeler yapmaya çalışmaktayız, müşterilerimizin bizim Kendimizi geliştirmemiz de büyük katkıları bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve sizden gelen talepleri birleştirdiğimizde ortaya çıkan projelerimizi görebilirsiniz, şirketimiz birçok insanı ev sahibi yapmak için Karasu satılık yazlık almak isteyenler için kendi bünyesinde senet kampanyaları düzenlemektedir.

Krediye ihtiyaç duymadan faizsiz elden senetle yüzde yirmibeşi peşinat vererek daire sahibi olabilirsiniz. peşinatdan sonra geri kalan kısmını değişik vade seçeneklerinde kampanyalara bağlı olarak 24 ay 36 ay gibi yani 3 yıla yakın bir sürede elden senetle ödeyebilirsiniz.

Senetler yüksek geldiği takdirde taksitleri düşürüp geri kalan kısmını toplayıp belirli bir süre sonra ya bir yıl gibi ara ödeme koyma şansınız bulunmakta yani herhangi bir vade farkı ya da faiz ödemeden bir daire sahibi olabilirsiniz.

Hem de peşinat ben hemen sonra topunuzu hemen alabilirsiniz, müşterilerimizin çoğunluğu buraya geldiklerinde hem dinlenmek hem havuzun keyfini çıkarmak istediklerinde de denize yürüyerek gitmek istiyorlar ,biz de bunların hepsini düşünerek denize yürüme mesafesinde ya da denize sıfır projeler inşa etmekteyiz.

yani evinizden çıktığınızda denize birkaç dakika içinde yürüyerek gidebileceğiniz mesafelerde yerler yapıyoruz aynı zamanda denize yakın yerlerde havuzları da deniz suyu ile dolduruyoruz Yani canınız nasıl isterse ona göre bir alternatifin olduğu farklı bir yaşam şekli sunmaya çalışıyoruz. Evlerin balkonlarının hepsinde barbeküler bulunmakta yani kendi evinizde mangal yapabilirsiniz ve misafirlerinizi arayabilirsiniz özellikle bahçe katlarında ön taraflarda yeşil alanı geniş tutmaya çalışıyoruz çocuklarınız bahçede oynarken sizde onları eğlenceli oyunlarına eşlik edebilirsiniz.Ekşioğlu İnşaat Temelinde Huzur ve Güven Var…

Karasu satılık yazlık almak isteyenler için cazip imkanlar sunuyor müstakil butik sitelerin yanı sıra büyük siteler bulmakta mümkün 1+1 seçenekleride son yıllarda tercih ediliyor.Karasuda arsa fiyatlarının artması karasuda ucuz yazlıklar bulunmasını zorlaştırmakta Ekşioğlu İnşaat olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.Ödeme seçenekleri ile sizlere daha rahat bir plan sunmaya çalışıyoruz bazı projelerde 24 aya varan senet ile satışlar yapıyor ve vade farkı yada faiz uygulamıyoruz

Karasuda satılık yazlık ve Karasu satılık daire almayı düşünen tatilci ve yatırımcılara bölgenin en iyi lokasyonlarında müstakil bahçeli denize sıfır villaları aratmayacak konforda site içi havuzlu yazlık projeler sunmayı hedefliyoruz.uzun yılların bize kattığı deneyim ve tecrübeleri inşa edilen projelerimze görebilirsiniz…

Değişirken Gelişen Sakarya Karasu Sizleri Bekliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68