Karasu Evleri Senet İle Öde

Karasu’da tatil ve yatırım kelimelerini yan yana her yerde bulabilirsiniz, bunun sebebi bölgenin hem gelişmekte olması hem de uzun bir kumsalı yani bir plajının olması. ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul’a yakın olması zaten bunlar Karasu evleri için Hem tatil hem yatırım diyenlerin neden bu kelimeyi kullandığını az çok belli eder nitelikte.

 Karasu satılık daire ilanları son günlerde karşınıza sık sık çıkmakta Bunun sebebi inşaatların çoğalması talep artışına bağlı olarak yeni site içi havuzlu villa konforunda Bahçeli konutların inşasında ve yapımında görülen hız.

Zaten size yansıtıyor İstanbul’da evi olan ve yaz aylarında yakın yerlere tatile gitmek isteyen birçok ailenin 2. Evi 2. Memleketi oluyor. özellikle yaz aylarında İstanbul’dan Kaçmak için çok güzel bir fırsat sezonluk tatillerde bir hafta veya 15 gün izin süreniz olduğu için bu süreye sığdırmak zorundasınız.

Karasu Evleri Yaz Tatilleri

Ancak Karasu’da bir eviniz Karasu Evleri varsa böyle bir dar zamanda plan yapmanıza gerek yok sebebi istediğiniz zaman mesela Cuma günü işten çıktınız cumartesi pazar günlerinizde tatil Cuma akşamından İstanbul’dan çıkıp evinize ulaşabilir ve yazlığınızda cumartesi pazar güzel bir tatil yaptıktan sonra geri dönebilirsiniz.

Hem havuz hem Deniz bunların hepsi bir arada lüks bir konutta Kendi evinizde  tatilinizi yapabilirsiniz bir başka ayrıntı da şu bu evler güvenlikli olduğu için ailenizi burada bırakabilir ve siz hafta içi işinize gidip Hafta sonu tekrar ailenizin yanına dönebilirsiniz.

Böylelikle çocuklarınız da uzun bir süre eğlenmiş olurlar Karasu’nun birçok artısı var. Sadece bunlar değil tabii ki bunlardan zaman zaman makalelerimize bahsedeceğiz ve bahsediyoruz ancak en çok merak edilenlerden bir tanesi ödeme koşulları.

Karasu Satılık Daire Senet İle Öde

Yani karasudan bir daire aldığınız zaman nasıl ödeyeceksiniz bunun birçok şekli var ama bunardan çoğunu  zaten biliyorsunuz. Bunların  dışında bir ödeme şekli var yüzde 25 peşinat verdikten sonra geri kalan kısmını senet ile ödeyebiliyorsunuz.

burada kaçırılmayacak ayrıntı kaçırılmayacak fırsat evin peşin fiyatı neyse taksitlendirme yapıldıktan sonra bu fiyat değişmeyecek yani yüzde 20 – 25 peşinat daha sonra geri kalan kısmını elden senetle faizsiz vade farksız ödeyeceksiniz.

Ve Daireye hemen  sahip olacaksınız en büyük avantajlardan bir tanesi de bu, özellikle kış aylarında kampanyalar çoğalıyor bu kampanyaları kaçırmak istemezsiniz Karasu’da daire sahibi olmak istersiniz elinizi çabuk tutun.

Neden çünkü  yaz aylarına doğru bu kampanyalar bitmese de vade süreleri azalıyor mesela şu anda 36 ay 40 ay elden senet taksit yapılırken yaz aylarında, bu süre 12 aya maksimum en fazla 24 aya çıkabiliyor.

Bu da taksitlerin biraz daha fazla olmasına neden oluyor ama kış aylarında 36 ay veya 40 ay kampanyalarından faydalanırsınız taksitler daha az oluyor. yinede taksitler  sıkıntı olursa taksitleri kendiniz belirliyorsunuz geri kalan kısmı toplayıp 1 yıl sonraya bir tane ara ödeme koyuyorsunuz.

Tabi bu süre zarfında yukarıda da yazıp belirttiğimiz gibi dairenizi hemen teslim alıyorsunuz ve tatilinize hemen başlıyorsunuz.Bu şu anlama gelmiyor kış aylarında Karasu’da yaşanmaz diye bir şey yok evler doğalgazı İstediğiniz zaman kış aylarında da yaşayabilirsiniz. hatta kış aylarında sakinlik, kafa dinlemek istiyorsanız mutlaka bir hafta evinize kalın ve İstanbul’un kalabalığından Karasu’nun sakinliğini bir hafta kendinizi bir teslim edin, işinize dinlenip öyle dönün…


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68