Karasu Satılık Yazlık

Ev sahibi olmak her bütçede kişinin erişebileceği olanaklardan bir tanesidir. Karasu Sakarya’nın doğası ile ön plana çıkan alanların başında gelmektedir. Bu alanda inşa edilmiş olan sizi stresten ve şehrin hengamesinden koparacak olan evlerin fiyatları da oldukça makuldür. Bu sayede uygun fiyatlar ile geleceğe ve çocuklarınıza yatırım yaparken bir yandan da kendiniz için harika bir alternatif yaşam alanı hazırlama imkanını elde edebilirsiniz.

Karasu satılık daire incelemeleri yaparken iç ve dış yapı konusunda ne denli hassas bir sistemin söz konusu olduğunu da görebilirsiniz. Satılık dairelerin teknik özellikleri birçok farklı uzman tarafından dikkate alınmaktadır, test edilmektedir Özellikle firmamızın deprem konusunda çok hassas bir yapıda olduğu da belirtilmelidir.

Klasik deprem yönetmeliğinin dışında ve çok daha donanımlı bir yönetmeliğe uyan firmamız sizin aileniz içerisinde güven ve huzur içerisinde zaman geçirmenizi de mümkün kılmaktadır.

Yazlık Evlerin Özellikleri Nelerdir?

Yazlık dairelerin özellikleri hakkında temelde dikkate almanız gereken noktalar;

  • Yazlık evlerin gerekli olan deprem talimatnamesine ve hatta bunun çok daha üzerinde olan kural ve şartlara uygun olarak tasarlandığı bilinmelidir. Firmamızın sadece Karasu projesinde değil genel olarak sergilediği politika bu yöndedir.
  • Yazlık evler söz konusu olduğu zaman iç ve dış yapının tasarımı özel mimarlar ve iç mimarlar tarafından gözden geçirilmektedir. Sizin estetik duygunuza aykırı herhangi bir nokta olduğunu fark ederseniz bu alanın güncellenmesini de isteyebilirsiniz.
  • İnce işçiliğin en kaliteli malzemeler ile yapılmasına özen gösterilmiştir. İnce işçilik ile alakalı olarak satın alımınızın sonrasında 6 sene içerisinde bir sorun çıkarsa bunun garanti kapsamında değerlendirileceği de eklenmelidir.

Bu özelliklere bakıldığı zaman piyasada en özen ile hazırlanmış olan projelerden biri olduğunun da altı çizilmelidir. Güvenli ve huzurlu bir yaşam arayışında olan kişiler için Karasu projemiz adeta hayata yeniden başlamak içi elde edilecek bir şans olacaktır.

Doğa ile İç İçe Bir Yaşam İçin Karasu Yazlık Evleri İnceleyin

Karasu Satılık YazlıkEkşioğlu İnşaat sağlamış olduğu doğa ile iç içe olan atmosfer sayesinde günün stresinden uzaklaşmak konusunda size yardımcı olacaktır. Özellikle ulaşım konusunda sıkıntılı olmayan bir bölgede yer alan bu projenin kişilerin memnuniyetini en çok artıran noktalardan biri olduğu da bilinmelidir. Şehir merkezinde yaşayan ya da İstanbul’da ikamet eden biri kısa bir sürede Karasu’ya erişim sağlayabilmektedir.

 

Mimari yapısı, garanti süresi, sağladığı doğal ortam sayesinde diğer projelerden bir adım ön plana çıkmaktadır. Ekşioğlu İnşaat sayesinde hem güvenilir hem de oldukça şık bir yapıya sahip olan yeni bir yaşam alanı tasarlama imkanını elde edebilirsiniz. Bu projeye dahil olmanızın akabinde Sakarya’nın sizin için yeni bir doğal merkez haline geleceği de hatırlatılmalıdır.

6 comments

  1. Karasu da bir çok yer var Bunlardan en iyi mahalleleri söyleyecek olursak 32 evler Akkum gibi mahalleler Listenin başında yer alabilir. Özellikle Ben en çok lunapark civarı satılık yazlık ilanları ile ilgileniyorum dubleks daire seçeneğim geçtiğimiz yıllarda kiralık daire tutup tatil yapmıştım Şimdi kendi evimi almak istiyorum

  2. Karasu kumsalı denizi gerçekten güzel ıstanbula yakın olması en iyisi ancak Karasu evleri konum olarak seçmekte zorlanıyor insan sahil tarafı mı çarşı merkezi bir yer mi bilemedim

  3. Ailecek yazları tatile Karasu’ya gidiyoruz. Ekşioğlu İnşaat’ta günlük ücret ödeyip kalıyoruz. Babam artık buradan satılık yazlık alma vakti geldiğini söyledi. Çok mutluyum. :)

  4. Eşimin ısrarı üzerine sizinle iletişime geçmiştim ve balayımızı Karasu evlerinde geçirdik. Çok memnun kaldık teşekkürler :)

  5. Bir kaç defa eşimle birlikte hafta sonu kaçamağı yapmak için Karasu evlerini tercih etmiştik, kısmetse artık kendimize bir dubleks ev alma planımız var Ekşioğlu İnşaattan :)

  6. Karasu her yıl tercih ettiğimiz bir yer çok gelişti önceki yıllara göre kumsalı denizi iyi dalgakıranlar var evler güzel havuzlu güvenlikli senet kampanyaları oluyor elden senet ile bu yıl Karasu satılık yazlık evleri çok araştırdım ve almaya karar verdim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Destek Hattı : 0 545 797 34 68