Ekşioğlu Sakarya

Ekşioğlu Sakarya civarında en yetkin projeleri ortaya çıkaran firmalardan bir tanesidir. Özellikle güvenilir alt yapı olanakları ve kullanılan malzemelerin güvenilirliği sayesinde kişilerin sorunsuz bir şekilde ikamet edecekleri evler tasarlanmaktadır. Dileyen kişiler için şehir merkezinde isteyenlere de daha doğa ile iç içe olan bölgelerde farklı konseptlerde evler sunulmaktadır.

Ekşioğlu İnşaat ailelerin birey sayısına göre uyum sağlayabilecek farklı boyutlarda evler sunabilmektedir. Özellikle çekirdek aileler için oluşturulmuş olan 1+1 daireler ve kalabalık aileler için tasarlanmış olan dubleks evler dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Evlerin tasarımının şıklıktan taviz vermemesine önem verilmektedir. Özellikle küçük detaylar ve dokunuşlar ile binaların daha yanabilir bir alan haline getirilmesi Ekşioğlu’nun imza dokunuşlarındandır.

Ekşioğlu Sakarya Deprem Yönetmeliğine Uyumlu Mudur?

Ekşioğlu Sakarya kapsamında gerçekleştirilen projelerin ve firmamızın ortaya koyduğu bütün binaların tam manası ile güvenilir bir zemine oturtulması için uzun kontrollerden geçirilmektedir. Özellikle deprem söz konusu olduğu zaman yönetmeliğin dışında hareket edilmesi söz konusu değildir. Hatta yönetmeliğin çok daha üzerinde tedbirlerin de alındığı bilinmektedir.

Ekşioğlu İzmit civarında bir proje ortaya koyarak hem yeni bir yaşam alanı oluşturmakta hem de bu bölgede deprem yönetmeliğine uygun olmayan yapıların elimine edilmesini de sağlamaktadır. Ekşioğlu İnşaat kentsel dönüşüm konusunda da üstün bir hizmet sunduğu için kişilerin evlerin,n kat karşılığı yenilenmesi ve şehirlerin daha muntazam bir çehreye bürünmesi konusunda da büyük bir çaba sarf etmektedir.

Evlerin teslim edilmesi ya da yapıların inşa edilmesi ile alakalı olarak herhangi bir zaman aşımı söz konusu değildir. Projenin belirtildiği tarihte direkt olarak evinize sahip olma imkanınız bulunmaktadır.

Ekşioğlu Sakarya Projesi ile Güvenli ve Doğa ile İç İçe Bir Yaşam

Ekşioğlu SakaryaEkşioğlu Sakarya Karasu’da inşa edilen yazlık projesi de bu alanda en dikkat çeken yapılardandır. Siz de Sakarya civarında doğa ile baş başa kalabileceğiniz ama aynı zamanda da merkeze erişimin kolay olduğu bir yazlık arıyorsanız Karasu sizin için uygun mekandır. Firmamız bu alanda şu kriterleri baz alarak kusursuz bir proje hazırlamıştır;

 

 

  • Binalar kesinlikle doğaya herhangi bir zarar vermeden oluşturulmuştur.
  • Kişilerin daha pratik ve kullanışlı bir evde yaşayabilmeleri için uygun dokunuşlar ile binalar daha kolay yaşanabilir bir hal almıştır.
  • Her aile tipine uygun binalar söz konusudur. 1+1, 2+1 ve bunun gibi artıp giden dublekse kadar uzanan bir bina yapısı vardır. Fiyatlar da evlerin olanaklarına ve boyutlarına göre değişim göstermektedir.
  • Boyut ne olursa olsun evlerin temel kalitesinden taviz verilecek herhangi bir adım atılmamaktadır. 1+1 de dubleks de temelde aynı alt yapı özellikleri ile ilgililerine sunulmaktadır.

Bu özelliklere göz atıldığı zaman müşteri memnuniyetine ne denli önem verildiği de net olarak görülmektedir.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68