Karasu Yazlık

Karasu yazlık evler sayesinde şehir merkezinden bir saat uzaklıkta bir sığınak sahibi olabilirsiniz. Doğa ile iç içe olan bu mekanda hem yaz mevsimlerinde hem de kışın güzel vakit geçirebilir ve iş yaşamının stresli yaşantısından ayrılabilirsiniz. Özellikle İstanbul ya da Ankara gibi büyük ve yoğun şehirlerde yaşayan kişilerdenseniz Karasu sizin için hem stresten hem de yorgunluktan kaçacağınız bir alan olacaktır.

Karasu satılık yazlık evlerin fiyatları aynı bölgede yer alan birçok yere göre çok daha makuldür. Bunun sebebi ise kişilerin memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktır. Herkese her aile tipine uygun farklı tasarımlarda evler olduğu için bütçeniz ne olursa olsun elinizde belirli bir birikim varsa Karasu evlerine bir göz atabilirsiniz. Ayrıca gerekli anlaşmalar sağlandığı zaman uzun vadeli ödeme planları da hazırlanabilmektedir.

Karasu Yazlık Evlerin Teknik Özellikleri

Karasu evleri satın almak isteyen kişilerin temel olarak bilmeleri gereken teknik özelliklerden bazıları;

 • Ekşioğlu evleri gerekli olan deprem yönetmeliklerine uygun bir şekilde inşa edilmiştir.
 • Hatta alınan önlemlerin bu yönetmelikte yer almayan katılıkta uygulandığı da eklenmesi gereken detaylardan bir diğeridir.
 • Karasu evlerinde kullanılan materyallerin kalitesi uzman kişiler tarafından belirlenmiş ve belirli testlere de tabi tutulmuştur. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda evin iç döşemesinden ya da temel teknik sisteminden farklı olacak bir yapı söz konusu olmayacaktır.
 • Binalarda yer alan ince işçiliğin 6 yıllık bir garanti ile koruma altına alındığının da altı çizilmelidir. Bu garanti sayesinde bir sorun yaşasanız bile bu durum firma tarafından direkt olarak halledilecektir.

Karasu evleri sahip oldukları bu alt yapı özellikleri ile hem daha güvenli hem de çocuğunuz ile aileniz ile konfor içerisinde yaşayabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Bu ortamı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tam bir yeni yaşam alanı oluşturan Ekşioğlu İnşaat sağlamış olduğu uygun ödeme koşulları ve kaliteli alt yapı ile dikkat çekmektedir.

Yazlık Evlere Uygun Fiyatlar ile Sahip Olun

Karasu Yazlık Evleri İstanbul’dan ya da çevre illerden sıkıldığınız zaman kendi yaşam alanınızı oluşturma imkanını elde edebilirsiniz. Hem deprem yönetmeliğine uygunluğu ile hem de iç tasarımının şık yapısı ile ev arayışı içerisinde olan kişileri kendine çekmektedir. Karasu’da bulunan diğer evler ile kıyaslandığı zaman kalitesi net olarak ortaya çıkmaktadır.

 

Aileler için muhteşem bir yaşam alanı sunan Ekşioğlu İnşaat ödeme sırasında da kolaylıklar sağladığı için her bütçeden kişinin bu proje kapsamında ev sahibi olması mümkün kılınmaktadır. Ayrıca müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek için farklı alanları da kullanarak ek bilgiler alabilirsiniz. Ekşioğlu İnşaat müşteri memnuniyetine çok büyük bir önem verdiği için talepleriniz ve şikayetleriniz büyük bir özen ile işleme alınacaktır.

4 comments

 1. Geçtiğimiz bir kaç yaz istisnasız Karasu Yazlıklarına gidiyorum. Bir çok tanıdığım, bir çok akrabam var orada. Ben genelde Ekşioğlu İnşaat yazlıklarında kalıyorum tanıdıklarımın dan ziyade, çünkü Ekşioğlunun siteleri güvenlikli, havuzu ve havuz olanakları çok fazla.

 2. Karasu yazlık evleriniz bir harika güzel, ilk defa bir tatilden bu kadar memnun kaldım. Eşim ilk başlarda sıcak kanlı bakmıyordu ama sonra düşüncesi tamamen değişti ve tatilin keyfini çıkarttı.

 3. Karasu yazlık evler kafasını dinlemek isteyenler için harika gerçekten, Karasu’da bulunan o sessizlik ve huzuru hiçbir yerde bulabilmiş değilim. Tatil ve dinlenme için en uygun yerlerden birisi kesinlikle.

 4. Karasu her mevsim güzel ama yazları bir harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68