Gardenia Sitesi

karasu-satilik-yazlik.

Ekşioğlu İnşaat Gardenya sitesi evleri çok geniş arazi üzerine kurulmuş Karasu’da arsa olarak en büyük projeler arasında 1. Sırada yer almaktadır. Gardenya evleri Karasu Evleri listesinde en beğenilen evler arasına girmiştir. projede her şey düşünülmüş olup sizin rahat bir tatil geçirmenizi sağlayacak bütün dokunuşlar yapılmaya çalışılmıştır.

Ilk olarak güvenlik kulübesinden girdiğinizde karşınıza çıkacak olan peyzaj alanları Tabii ki ilginizi çekecektir. peyzajı en güzel olan projelerimizden bir tanesidir Gardenya evleri siteye girdiğinizde rengarenk çiçekler sizi karşılayacaktır. mevsimine denk geldiğinizde kırmızı güller papatyalar adeta içinizde bir Meltem Rüzgarı estirecektir.

Site içine doğru ilerlediğinizde evlerin tam ortasında yer alan dışarıdan görülmesi neredeyse imkansız olan büyük bir havuz göreceksiniz. Havuzun kenarlarında sezon kalanları ayrılmış bir aynı zamanda sitenin yürüyüş yoluyla havuz cam ve profillerden yapılan bir bölme ile ayrılmıştır.

gardenia42

Yani havuza girenler yürüyüş yollarından geçenleri birbirinden ayıran bir set yapılmış durumdadır. biraz daha ilerlediğinizle sitenin ilerisinde bir Aquapark göreceksiniz kaydırakları ile çocuklarınızın eğlenebileceği bu Aquapark da keyifli zamanlar geçebilirsiniz.

Aquapark daha uzun arasında görmüş olduğunuz beyaz yapı Gardenya Sitesi Market ve kafeteryasının bulunduğu yapıdır. Site dışına çıkmadan burada ihtiyaçlarınızın bir kısmını karşılayabilirsiniz.

Canınız sıkıldığında site dışına çıkmanıza gerek kalmayabilir yürüyüş yapmak istediğinizde zaten sitenin etrafına birkere dolaştığınızda size yeteri kadar efor sarf ettirecektir, çünkü bir hayli büyük bir yürüyüş alanı vardır.

Lokasyon olarak çok Merkezi bir konumdadır üniversiteye çok yakın denize çok yakın İstanbul’dan geçen yola yani otobüslerle İstanbul’dan Karasu’ya geldiğiniz zaman otobüsten indiğinizde evinize ulaşmanız yürüyerek 2 dakika gibi bir mesafededir. Bütün bunlar düşünüldüğünde hem hareketli bir bölge hem de güzel bir muhitte olan Gardenya evleri sizleri hem muhteşem bir tatil hem de ileriye dönük olarak size kazandıracak bir projeye imza atmanızı sağlayacaktır.

Dilerseniz balkonunuzda oturup peyzajı izleyebilir dilerseniz Havuz Başına inip kafeteryada soğuk bir şeyler içebilirsiniz yada sezonda güneşlenip Havuzun keyfini çıkarabilirsiniz ya da siz Denizi sevenler denseniz plaja havlunuzu alıp denize 5 dakika gibi bir sürede ulaşabilir, Plaja gidip denize girebilirsiniz.

Gardenia Sitesi

 • Muhteşem Havuz
 • Aqua park
 • Denize yürüme mesafesi
 • Güvenlik:24 saat
 • Rahat Büyük Balkon Barbekülü
 • Market,Kafeterya, Restoran
 • Cephe Kaplama American Siding

Gardenia Sitesi Genel Özellikler
Ekşioğlu İnşaat Gardenia evlerinin kurulum alanı 12.500 metrekare Çift havuzu olan projede Aqua park su kaydırağı mevcut ,botanik bahçeside olan site  Ekşioğlu inşaatın Karasu‘da Yaptığı  projelerinden bir tanesi.hem yatırım hemde tatil için oldukça mantıklı bir seçenek .sitede Balkonlar barbekülü,ve kamera sistemi ile 24 saat esasına göre korunuyor.Muhteşem Havuz Aqua park  Denize yürüme mesafesi Güvenlik:24 saat Rahat Büyük Balkon Barbekülü Market,Kafeterya, Restoran Cephe Kaplama Siding Ekşioğlu İnşaat Gardenia evlerinin…

gardenia43 gardenia42 gardenia41 gardenia40 gardenia39 gardenia33 gardenia34 gardenia35 gardenia36 gardenia37 gardeni38 eksioglu-gardenia-evleri-49 eksioglu-gardenia-evleri-48 eksioglu-gardenia-evleri-47 eksioglu-gardenia-evleri-46 eksioglu-gardenia-evleri-45 eksioglu-gardenia-evleri-44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68