Ekşioğlu İzmit Ekşioğlu Starhill

ekşioğlu izmitEkşioğlu İzmit kapsamında hazırlanmış olan en kapsamlı inşaat projelerinden birini hazırlamaktadır. Ortaya koyulan binaların kalite bakımından analizi yapıldığı zaman özellikle deprem konusunda ne denli hassas olunduğunu görebilirsiniz. Ekşioğlu Starhill dahil birçok proje hayata geçiyor Projemiz dahilinde yer alan binaların her biri güvenlik önlemlerinden geçtikten sonra kişilerin hizmetine sunulmaktadır. Bunun dışında deprem yönetmeliğin de bir kademe üzerinde olan firmamızın güvenlik prosedürlerine aykırı hiçbir yapılanma söz konusu değildir.

 

İzmit ve çevresinde yer alan doğadan kopuk olmayan alanların içerisinde yer alan bir projede ev sahibi olmak için Ekşioğlu’na başvurmalısınız. Bütçeniz ne olursa olsun uygun bir ödeme planı ile gerekli satın alım adımlarını tamamlayabilirsiniz. Şehir yaşantısının sizin için uygun olmadığını düşünüyorsanız Karasu projemizde doğaya dönüşü çağrıştıran binalara bir göz atabilirsiniz.

Ekşioğlu İzmit Daire Özellikleri Nelerdir?

Daireleri hem şık hem de oldukça kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Özellikle ince işçilik konusunda büyük bir hassasiyet sergilenmektedir. Evlerin tasarımında konusunda adından söz ettiren mimar ve mühendisler ile çalışılmaktadır. Ayrıca firmanın sunmuş olduğu projelerde kullanılan malzemelerin de güvenilirliğinden emin olmak adına farklı kontrollerden geçirilmektedir.

Ekşioğlu İnşaat ülkemizde kat karşılığı daire verilen projeleri de yürütmektedir. Sektörde güvenilirliğe ve sağlam yapılan oluşturulmasına en çok önem veren firmalardan bir tanesidir. Projelerin icra edildikleri alanın doğal dokusunun kesinlikle bozulmadığı da dikkate alınması gereken hususlardan bir diğeridir. Özellikle Karasu’da inşa edilen evlere bir göz atıldığı zaman doğanın hiçbir unsuruna zarar verilmemeye çalışıldığı da görülmektedir. Projelerde önem verilen kriterlerden bazıları;

 • Deprem konusunda projede yer alan binaların her biri defalarca kontrollerden geçirilmektedir.
 • Sadece deprem yönetmeliği kriterleri ile değil firmanın ortaya koymuş olduğu farklı kriterler ile de kişilerin yaşamlarını sürdürecekleri binanın daha sağlam bir yapıda olması sağlanmaktadır.
 • İç ve dış tasarım konusunda şıklık ön plandadır. İnce işçiliğin kusursuz olması için büyük bir emek verilmektedir.
 • Alt yapı olanaklarının sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunduktan sonra proje satışa sunulmaktadır.

Bu maddelerin her biri kişilerin Ekşioğlu firmasına duymuş oldukları memnuniyeti artırmalarını sağlamaktadır.

Ekşioğlu İzmit Evleri

Ekşioğlu Ev Fiyat Analizi

Ekşioğlu Sakarya bölgesinde yer alan kaliteli yapıların hemen hepsinin mimarıdır. Firmamızın en dikkat çeken özelliklerinin başında kaliteli ve şık yapılar sunulmasına rağmen ödenmesi gereken miktarın makul olmasıdır. Ekşioğlu her aileye yeni bir yuva kazandırma sloganı ile yola çıkmaktadır. Bu yuvaların güvenilir ve şık olması da birincil önceliktir. Dairelerin boyut bakımından çok geniş bir skalaya sahip olmasının sebebi de her bir bütçe ve aile yapısı için uygun bir sistemin ortaya koyulmaya çalışılmasıdır. Ekşioğlu inşaat projelerimiz sayesinde güven içerisinde zaman geçirebileceğiniz ve mutlu anılar biriktirebileceğiniz bir ev ya da bir yazlık sahibi olabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68