Karasu Satılık Yazlık Denize Sıfır Bahçeli Müstakil Sİteler

Karasu Evleri geniş metrekare dilediğiniz kat seçeneği geniş oda kullanım alanları, bahçeli havuzlu denize sıfır ya da yürüme mesafesinde olan müstakil villa konforunda Karasu satılık yazlık ilanlarında bulabileceğiniz dairelerdir. aradığınız kriterlere göre var olan site içi Karasu yazlıkları sizleri konforlu bir hayata davet ediyor.

Kumsalı ,temiz denizi, mavi bayraklı Plajı ile Yaz aylarının tatil denince akla gelen ilk mekanları arasında yer alıyor. Karasu’da bir daire almak istiyorsanız Aziziye ya da Yalı Mahallesi gibi birçok mahallede aradığınız evi bulmanız mümkün.

Karasu Evleri Her Kritere Göre Daire

Karasu satılık yazlık fırsatları kampanyalara bağlı olarak hemen hemen yılın her döneminde yakalayabileceğiniz kampanyalar, senet kampanyaları sizi bir konut sahibi yapmak için çok mantıklı seçenekler sunuyor.

Merkezi ya da 32 evler gibi biraz daha sahile kumsala yakın yerlerde, bir daire sahibi olmak istiyorsanız daire ilanlarını incelemeniz yeterli olacaktır. aradığınız kriterlere göre bir daire bulmak için iyi bir araştırma yapmanız gerekir.

Uygun bir daire almak için birçok alternatif karşınızda zaten çıkacaktır. Bunlar da dikkat etmeniz gereken şeyler İnşaat kalitesi, mantolama gibi inşaatta asıl önemli olan argümanlar olmalı. çünkü evin içindeki birçok şeyi sonradan değiştirilebilir keyfinize göre yapılabilir.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Bahçeli Denize Sıfır Evler

Ancak bir binanın temeli İnşaat yapımında kullanılan malzemeleri mantolama ve buna benzer birçok şey daha sonradan değiştirilemeyeceği için bunlar önemli kriterler arasında yerlerini almaktadır.

Binlerce ilan arasından size uygun daireyi seçmek çok kolay olmayabilir. ancak ev seçenekleri ile ilgileniyorsanız mutlaka bölgeyi bir kere ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.Bölgeye gittikten sonra özellikle yaz aylarında gitmenizi tavsiye ederiz kararınızı daha kolay daha rahat verebilirsiniz.

Sadece daire almak için değil kiralık daire arayanların da çok olduğunu göreceksiniz burada özellikle yaz aylarında eşyalı daireler büyük talep görmekte bayramlarda neredeyse kiralık ev bulamaz duruma geliyorsunuz. yüzbinlerce kişiyi misafir eden tatil kentinde ev alıp kiraya verip aynı zamanda hem kira getirisi sağlayan ve binalar ve  değerlendiriği için  aldığı evin fiyatı da arttığı için yatırımcılar için de güzel bir seçenek oluşturmakta.

Karasu Evleri 2015 yılı 2016 ve 2017 yıllarındaki artışlarla şu ana kadar çok iyi prim yapmış durumda ve bundan sonraki zamanlarda da bu prim artışı devam edecek gibi gözüküyor. çünkü bölgeye farklı birçok yeni proje eklenirken talep yoğunluğu çoğalıyor.

karasu satılık yazlık (3)

Hal böyle olunca Karasu satılık arsa sayısı da azalıyor ve değeri artıyor yani kat başına düşen arsa payı yükseldiği için fiyatlar daha da artıyor. özellikle plajda yapılacak düzenleme ve değişikliklerle kentin gelişimi daha da hızlanıyor.

Sakarya ili Karasu ilçesi Belediyesi tüm hızıyla yazı hazırlık yapıyor. altyapı çalışmalarında bir hayli Yolalan Karasu Belediyesi bundan sonraki dönemlerde de yeni projelere imza atmaya hazırlanıyor. birçok farklı proje ile Karasu daha yaşanabilir daha farklı kendinden daha çok söz ettirecek projelere sahip olacak. mesela bundan birkaç yıl öncesine kadar olmayan Karasu sahil Parkı kurulduktan sonra nasıl değişim gösterdiğini burayı bilen herkes zaten gördü.

Birçok ilde bulunan yazlığını satıp buradan yer alan birçok tatilciyi burada görmek mümkün bunun sebeplerinin başında bölgenin lokasyonu geliyor. İstanbul’a yakınlığı ve aynı zamanda Sakarya Karadeniz Ereğli, Düzce, Akçakoca Hatta Ankara gibi illerimize yakınlığı Sakarya ilinin bu güzel ilçesini bir yıldız haline getirmeye yetıyor.

Bu bölgelerden en fazla talep Tabii ki İstanbul’dan. daire fiyatlarında ve ödeme seçeneklerindeki kolaylıklar 2. Sebep olarak gösterilebilir şu anda iki saat gibi olan yol mesafesi Yeni yolun ardından yani Kuzey Marmara Otoyolu’nun tamamlanmasının ardından bu yılın sonuna doğru 1 saat gibi bir süre düşmesi bekleniyor.

Yani İstanbul Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden çıktıktan sonra takriben 110-115 kilometre gibi bir mesafede buraya ulaşmanız mümkün olacak zaten bu yolun köprü girişi Karasu’nun girişinde gözükmekte .


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68