Karasu Evleri Ekşioğlu Yazlık Kışlık Daireler

karasu evleri ekşioğlu

Yaz aylarının yavaş yavaş yaklaştığı şu günlerde tatil planları herkesin zihninde yer etmeye başladı. Sakarya Karasu’da bulunan Karasu Evleri de işte bu tatil planlarınızın bir yerinde mutlaka yer almalı.

  Çünkü burada İstediğiniz zaman dilediğiniz kadar sınırı olmayan bir tatil fırsatı doğuyor size hem de bunu kendi evinizde yapabiliyorsunuz.

 Zaman sınırlaması yok mesela bir hafta 2 hafta gibi Herhangi bir süre ihtiyacınız yok çünkü bu daireyi Siz aldığınız zaman her zaman hem yaz hem kış kullanabiliyorsunuz.

Ekşioğlu Karasu Evleri

Karasu’nun birçok yerinde bu zamana kadar birçok proje inşa etmiş olan Ekşioğlu İnşaat karasu evleri sizlere farklı fırsatları sunmaktadır.

 Karasu’nun birçok mahallesinden mesela Aziziye Mahallesi gibi ya da Yenimahalle, Kocaali gibi birçok bölgede ya da Yalı Mahallesi gibi birçok mahallede birçok projeyi bulabilirsiniz.

 Bunlar genellikle havuzlu güvenlikli site içi içinde marketi kafeteryası olan Komplike Siteler olarak tasarlanmıştır.

Karasu Evleri Özellikleri ?

 daha çok bir evden ziyade yaşam alanı, yaz aylarımızı keyifle geçirebileceğiniz yeşil alanları geniş havuzlu güvenlikli site içi evler olarak tasarlanmıştır.

 Peki bu evleri alacağınız zaman ne gibi kampanyalar var onları merak ediyor olabilirsiniz.

 Hemen onlardan bahsedelim şimdi bir çok projede 1 + 1 ve 2 + 1 seçenekleri bulunmakta Ve bu Dairelerde zaman zaman senet kampanyaları yani faizsiz vade farksız elden senet imkanı ile alabilirsiniz.

Şu an için Karasu Evleri size İstanbul’da oturuyorsanız 2 saat gibi bir uzaklıkta bulunmakta mola ile beraber iki buçuk saat gibi bir zaman diliminde buraya girebilirsiniz.

Google haritalardan ya da bir Navigasyondan Karasu diye girdiğiniz anda karşınıza çıkacaktır.

 Karasu’da birçok farklı seçenek var sadece bir iki yerde gördüğünüz projeler değil birçok farklı projeyi burada gezebilir ve bakabilirsiniz.

Karasu’da 28 kilometre bir plaj bulunmakta Ve Burası mavi Bayraklı plaj olması aynı zamanda yaz aylarında İstanbul’dan yüzbinlerce kişi burayı ziyarete gelmekte.

burada tatil yapmak istemekte ve bundan sebeple de Karasu oldukça rağbet gören bir tatil kenti olarak son zamanlarda İstanbulluların yoğun derecede ilgisini çekmekte.

Size Sakarya Karasu’da tatil yapmak isterseniz hem de kendi evinize havuzlu güvenlikli bu sitelerden bir ev almak isterseniz yani Sakarya Karasu satılık yazlık ilanları ilginizi çekiyorsa.

 Sizi Ekşioğlu İnşaat olarak hafta sonları düzenlemiş olduğumuz ücretsiz Karasu turlarına katılmaya davet ediyoruz hem de elden senetle faizsiz vade farksız bir ödeme şekli ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68