Karasu Evleri Yatırıma Uygun Mu?

karasu evleri

Karasu evleri yatırıma uygun mu Şekilde bir düşünce sahibi olanlar için hazırlamış bu yazımızda Karasu’dan yazlık alarak yatırım yapmak isteyenlere bilgi vermeyi amaçlamaktayız. Öncelikle belirtmek isteriz ki eğer yazlık konut sahibi olup, yatırım yapmak istiyorsanız gerçekten doğru bir karar vermişsiniz demektir. Gayrimenkul yatırımı günümüzde birçok kişinin gerçekleştirmek isteyip de imkânların yeterli olmaması sebebi ile gerçekleştirilememektedir. Tek başına çalışan ve iki çocuk okutan bir aile reisi ne kadar istese de yatırım için ya da oturum için bir yazlık sahibi olamamaktadır. Sonuçta öncelikleri ilk etapta ailesinin geçimini sağlamaktır. Aile geçiminden arta herhangi bir birikim bulunması durumunda yazlık konut almak gündeme gelmektedir.

karasu-satilik-yazlik. karasu evleri

Karasu Evleri Denize Sıfır Konutlar

Karasu evleri yatırıma uygun mu? Diye bir soru ile satış ofislerimize gelen müşterilerimize yatırım için ideal olan bu bölgenin hangi mahallelerinden yazlık konut almaları durumunda yatırımı gerçek amacına ulaştırabilecekleri söylenmektedir. Yatırım yapılacak olan dairelerin taksitlerini konutun değerlendirilmesi amacı ile kira bedellerinin karşılaması gibi bir düşünce oluşmaktadır. Kiraya verilen yazlık konutlar eğer kış döneminde de sürekli yaşamak isteyen kişilere verilmesi halinde yaz kış getiri sağlayan yatırımlık yazlık konutlar olmaktadır. Bu durumda konut taksitlerini alınan kiralar sayesinde çok daha kolay bir şekilde ödeme imkânı bulunmaktadır. Yatırım yapılan daireler gerçekten fayda sağlıyor ise çoğu zaman müşterilerimiz bir adet daha yazlık daire sahibi olmak istemektedir. Yatırıma büyük bir boyut getirmeyi hedefleyen tüm müşterilerimize sunduğumuz kolay ödeme sistemleri sayesinde rahatlıkla yatırım yapılmasına imkân sunmaktayız.

karasu evleri karasu evleri

Karasu Evleri Kendi Evinizde Tatil

Karasu evleri yatırıma uygun mu? Değil mi eğer bunun cevabını öğrenmek istiyorsanız her şeyden önce firmamız gibi bir uzman kuruluştan destek almalısınız. Yatırıma uygun olan evlerin özelliklerinin ne olması gerektiği, yatırımın uzun soluklu mu yoksa dairenin ödemelerinin gerçekleştirileceği zamana kadar mı yapılacağı hususlarında kesin bir karar verdikten sonra yatırım işine soyunmalısınız. Örneğin 1+1 bir yazlık daire sahibi olduğunuzda kira getirisi çok daha düşük olacağı için size çok büyük bir katkı sağlamayacaktır. Ancak dubleks ya da oda sayısı daha fazla olan yazlık dairelerden birine sahip olmanız durumunda kira getirisi yüksek olarak ve yatırım amacına ulaşmış olacaktır.

karasu-satilik-yazlik-6-ay-2017-2 karasu evleri

Karasu evleri günlük yazlık kiralama başlangıçta daire sahiplerine çok karlı bir iş olarak gözükmektedir. Ancak bir takım masrafların düşünülmesi ve yazlık konutlarda değişik birçok özellikte insan tarafından kiralanması sebebi ile büyük zararlar oluşabilmektedir. Ayrıca çoğunluğu yerleşik yazlıkçıların bulunduğu sitelerde bu tarz günlük kiralama hizmetlerine de çok sıcak bakılmamakta, tatil yapıp dinlenmek isteyen yazlıkçılar bu durumlardan bir hayli rahatsızlık duymaktadırlar. Gecenin bir yarısı eğlencenin etkisi ile dairede taşkınlık çıkaran bir kiracı yan, üst ve alt komşulara ciddi anlamda rahatsızlık vermektedir. Bu gibi durumlarda polisin mühadil olması halinde de hem daireyi kiraya veren, hem kiralayan hem de komşuları ciddi tartışmalar yaşamaktadırlar. Bu gibi durumlar çok fazla tasvip edilmese de daire satışlarında müşterilerimize dairelerinizi günlük kiraya veremezsiniz gibi bir yaptırıma zorlayamamaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68