Karasu Evleri Güneş Gören Yazlıklar

karasu evleri

Karasu evleri güneş gören yazlıklar ile ilgili bir tercihiniz olduğunda sizlere güney cephelere bakan dairelerimizi gezdirmekteyiz. Dairelerimizi beğenmeniz durumunda gerekli işlemler ile ilgili sizlere yardımcı olarak gönlünüze göre bir yazlık sahibi olma imkânı tanımaktayız. Projelerimize konu olan dairelerimizin hemen hepsinde güney cephede olan daireler mevcut olup, bunların içerisinden bütçenize uygun bir tanesini seçmek size kalmaktadır. Yaz aylarında güneşten çok daha fazla faydalanmak isteyen kişilerin genel talebi güneş gören daireler olmaktadır. Ancak güneş ve sıcak hususunda sıkıntısı olan kişiler de kimi zaman kuzey ve batı cephelere bakan daireleri tercih etmektedirler.

karasu satılık yazlık & karasu evleri

Karasu Evleri Tatilin Kendi Evinizdeki Keyfi

Karasu evleri güneş gören yazlıklar konusunda dairelerin oda sayısı hakkında bir tercihiniz bulunmuyor ise daha rahat ev seçme imkânınız olacaktır. Ancak illaki 3+1 bir ev istiyorum derseniz tercihleriniz o oranda daralacaktır. Sonuç itibari ile dairelerimizin mimari yapısında her bütçeye uygun olması amacı ile farklı oda seçenekleri ile daire yapılmaktadır. Sadece bütçe bazlı bakmamak gerekir bu duruma bazı kişiler sadece eş olarak iki kişi yazlıklarında kalacağı için çok büyük dairelere ihtiyaç duymamaktadır. Bu gibi durumlarda bütçeleri müsait dahi olsa küçük ev tercihi yapabilmektedirler. Dairelerimiz içerisinde bulunan mutfak dolapları ve diğer aksesuarlar inşaat yapım aşamasında tamamlanmış olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Rakiplerimizin bu hususta kimi zaman farklı davrandıkları için müşterilerimiz daire alım aşamasında bu soruları tarafımıza yöneltmektedir.

karasu evleri

Deniz Manzaralı Karasu Evleri

Karasu evleri güneş gören yazlıklar sizlerin de tercihleriniz arasında ise bu dairelerimizi görmeden karar almamanızı tavsiye ederiz. Bazı durumlarda daireler günün her saati güneş alırken, bazı durumlarda ya sabah güneşini ya da akşam güneşini almaktadırlar. Ama her halükarda güneş gördükleri için tercih edilebilir yapılardadır. Firmamız ile irtibat kurarak gerek satış ofislerimize gelerek gerekse web sitemiz üzerinden araştırma yaparak tüm projelerimizi inceleyebilir, proje bazlı olarak daire seçeneklerimizi gezebilirsiniz. Sizler hangi doğrultuda hareket etmek isterseniz firmamız yetkilileri ve satış sorumlusu arkadaşlarımız sizlere o ölçüde uyum sağlamaktadır. Kaliteli hizmetin adresi olan işletmemiz ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşamanız adına sizleri de ofislerimize beklemekteyiz.

ekşioğlu karasu evleri

Karasu evleri günlük yazlık kiralama talepleri yoğun olduğu için birçok kişi dairelerinde tatil yapmak yerine “zaten yılın on beş günü kullanacağım” düşüncesi ile tarafımızdan satın aldıkları daireleri günlük kiralama hizmetine açmaktadırlar. Günlük kiralama hizmetinde otellerde olduğu gibi kimlik ibrazı bulunmadığı için kimin, ne tür insanların bu daireleri kiraladıkları belli olmamakta, hem diğer daire sakinleri hem de kiraya veren bu durumda risk almış olmaktadırlar. Bu sebeple sizlere tavsiyemiz eğer satın aldığınız daireleri günlük kiralamaya verecekseniz, özellikle kimlik ibrazı kısmında titiz davranmanızdır. İleriki dönemlerde başınızın ağrımaması için bu tutum ile dairelerinizi kiraya vermenizde bir sakınca da bulunmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68