Karasu Satılık Yazlık Ev Konut Emlak Tatil Deniz Doğa

karasu satılık yazlık

Turizimcilerin bir tatilden beklentileri Karasu deniz turizmiyle Ve bünyesinde barındırmış olduğu pekçok doğal güzellikle hem yaz sezonunda binlerce tatilcinin hem de her mevsim bünyesindeki doğal güzelliklerle pek çok turistin ilgisini çekmeye devam ediyor. Her yıl karasu satılık yazlık projeleri ile gündemdeki yerini koruyan ve bunu en iyi şekilde değerlendirip kendini pazarlayan bölgede yatırımları etkileyen en büyük unsur turizmdir.

Karasuda Satılık Daireler

Karasu satılık daire projeleri ile gündeme damgasını vuran bölge turizim alanındaki gelişmelerle de gündemden düşmüyor. Yıllar geçip koşullar değişsede İnsanların turizmden beklentileri hala aynı niteliktedir. Günümüzde Pekçok tatilci için iyi bir tatil; ekonomik, sosyal aktiviteleri çok olan, eğlence merkezlerinin bulunduğu, ulaşım yönünden sıkıntısız, Her türlü kişisel ihtiyacınızı karşılayabilecek, aynı zamanda huzurlu bir ortam sağlayacak Seçeneklerin bir arada bulunmasıdır. Aslında günümüz koşullarında ülkemizde bizlere bu koşulların pek çoğunu sağlayan bölgeler yer almaktadır. Ancak tamamını sağlayan nokta Çok azdır. Pekçok bölge yukarda nitelendirilen özelliklere sahip olsa da maddi yönden pek ekonomik olmamasının yanında konumuyla da tatilcilere zorluk yaşatmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-ev-konut-emlak-tatil-deniz-doga-2

Çoğu büyük şehirlerde yaşayan Ve birkaç hafta gibi kısıtlı zamanı yollarda geçirmek istemeyip tatilini en verimli, En huzurlu ve eğlenceli bir şekilde tamamlayıp bütün bir yılın stresini üstünden atmak isteyen 100 binlerce turist günümüzde karasuyu tercih etmeye başlamışlardır. Marmara bölgesinin tatil başkenti olmaya aday olan karasu Marmara bölgesinde özellikle İstanbul’a olan yakın konumuyla bölgeden 100 binlerce turist ağırlamaktadır. Bölgede yıllar içinde gelişim gösteren turizim sektörü günümüzde pek çok açıdan daha avantajlı olarak görülmektedir.

Karasuda Tatil İçin Birçok Sebep Var

karasu-satilik-yazlik-ev-konut-emlak-tatil-deniz-doga-3

En başta bölge pek çok büyük şehre yakın mesafede yer alıp özellikle İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunmaktadır. Kısıtlı zamanlarını yollarda geçirmek istemeyen pekçok tatilci için bir fırsat sunan karasu bunun yanında Bir çok tatil bölgesine oranla oldukça ekonomik sayılabilecek niteliktedir. Bölgedeki yeme içme, konaklama ve barınma, sosyal aktiviteler ve daha bir çok olanak pek çok tatil bölgesine oranla oldukça ekonomiktir. Bölgede eğlence anlamında da bir çok farklı seçenek bulunmaktadır. Karasu plaj ve karasu 32 evler bölgesinde gece ve gündüz Eğlencelerin devam ettiği pek çok farklı mekan bulunmaktadır. Tatilciler açısından oldukça önemli bir niteliğe sahip olan eğlence sektörü Karasu’da tatilcilerin İsteklerini karşılayabilecek nitelikte ve sayıdadır.

karasu-satilik-yazlik-ev-konut-emlak-tatil-deniz-doga-4

Eğlencelerin sabaha kadar devam et diye plaj ve 32 evler bölgeleri Karasu’nun yaz sezonunda en kalabalık olan bölgeleridir. Konaklama bakımından da oldukça zengin bir yelpazeye sahip olan Karasu’da pek çok farklı otel, pansiyon apart yer almaktadır. Denize sıfır konumda başlayan bu tesisler her sezon tatilcileri ve turizimcileri ağırlayıp, Deniz’e olan sıfır konumlarıyla turizimcilerin ilgisini çekmektedirler. Konaklama imkanı günümüzde ayrıca yatırım amacıyla alınan yazlık ve dairelerdede gerçekleştirilebilmetedir. Karasu doğası ve el değmemiş ortamıylada turistlere huzurlu ve doğayla iç içe bir tatilin anahtarını sunmaktadır.

Bölgede pek çok milli park olma özelliği gösteren bölge ve tabiyatı harikaları mevcuttur. Hem ruhunuza hem de gözünüze hitap eden Bu alanlar huzurlu bir tatil isteyenlerin her mevsim adresidir. Gerek konumu gerek turizmi gerekse bünyesinde barındırdığı olanaklar ve güzelliklerle turizimcilerin beklentilerini karşılayabilecek nitelikte ki karasu İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunup tatil ve yatırımlar için bizleri beklemektedir.

Karasuda Yatırım yapanlar şu anda karşılığını alıyor yıılar önceki Karasu yerini bambaşka bir Karasuya bırakıyor Sahil düzenlemeleri ile Mavi bayrağı ile yatırım ve yeni cehresi ile Karasuyu bundan birkaç yıl sonra zor tanıyacağız şuanki yapılanlar sanki bunların habercisi gibi hep beraber bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68