NEDEN KARASUDA YAZLIK ALINIR

KARASU YAZLIK FOTO

Sakarya Karasu belki bir yazlık şehir  belki çocukluk yıllarındaki ailecek gidilen tatillerden bir buruk tad ,beklide hiç unutulmayacak anıların yaşanacağı mükemmel bir tatil.

Sizi Karasuda Yazlık tatilinize giderken şehrin girişinde karşılar deniz , Karasuda denizle başlar yolculuk nereye giderseniz gidin kordon boyu sizi misafir eder deniz.

Tam 28 km karasuda sahil uzunluğu ,ayaklarınızın yorgunluğunu alacak sarı kumsalı ,her dalgada dertlerinizi alıp götürecek karadenizin dalgaları , gün batımında güneş veda edecek gündüze ,geceye yakamoza ay merhaba diyecek sizinle birlikte .

İşte Karasuda Satılık Daire Almak için size bir çok neden , tabiî ki gitmeden anlamak mümkün değil daha doğrusu hem gitmek lazım , hem kalmak şöyle demli bir çay içmek lazım denize karşı güzel çay bahçelerinde yada iki orta Türk Kahvesi söylemek lazım yanında çifte kavrulmuş lokumla .

Bu yazıyı okurken bile gitmişsinizdir bence uzaklara , beklide bir sahil kentinde yıllar önce bir deniz kenarında kurulmuş bir cadırda önünde yakılmış bir ateşte kaynayan sudan demlenen kömür ateşi tavşan kanı çayda anılar canlanır…

Siz bu yaz Karasuda Yazlık  yaşamın tadına mutlaka bakın , belki 2 gün belki 2 hafta, belki 2 ay ama mutlaka bakın .

İstanbul’dan şimdilik  bir saat onbeşdakika sürüyor , fakat 3.köprü yolunun tamamlanmasının ardından İstanbul Karasu arası mesafenin 45 dakikaya düşmesi bekleniyor.

Bu arada Ekşioğlu İnşaat Karasu içinde denize çok yakın yazlık sitelerinide gezmeyi sakın unutmayın bellimi olur belki Karasuda Yazlık sahibi olursunuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68