Karasu Evleri

ekşioğlu karasu

Her ilin kendine göre meşhur ilgi çeken ilçesi ilçeleri bulunmaktadır Sakarya ilinin de bu nadide ilgi çeken ilçelerinin başında sizin de bildiğiniz gibi herkesin dilinde olan Karasu gelmekte. Karasu Evleri denilince yaz tatili deniz kumsal güneş doğa gezilecek tabiat doğa harikaları gelmekte. Peki bu Karasu’ya nasıl gidilir ?  Karasu’da neler var ? ve Karasu’dan ev alınır mı ? Bu soruların cevabını Buyurun Birlikte cevaplamaya çalışalım.

Karasu İstanbul’da yaşayanlar için şu anda iki buçuk saatlik bir mesafede yer almaktadır, ama bundan sonraki zamanlarda yeni köprü yolunun üzerinden bu mesafe 1 saat gibi bir süre düşmektedir Bu da karasu’nun İstanbul’a ne kadar yaklaştığının göstergesidir. haliyle bu kadar yaklaştığı zaman bölgedeki ulaşım kolaylaştıracağı için Karasu’ya daha hızlı bir şekilde gelebileceğini seçin buradaki fiyatlarda arsa fiyatlarının artmasına paralel olarak değişecek.

karasu evleri

Karasu Ekşioğlu Evleri

Karasu Evleri Bundan yıllar önce Karasu çoğu insanın gündeminde yokken Şimdi değerlenen arsalar site içi lüks konutları ile adından oldukça söz ettirmekte size bu bölgede bir daire sahibi olmak ister misiniz ? senet kampanyalarından faydalanmak ya da daire seçeneklerini gelip yerinde görerek böyle bir adım atabilirsiniz.

Bu adım bundan sonraki yıllarda size yatırım olarak dönebilir zaten burada arsa fiyatları sürekli değişmekte haliyle arsa fiyatlarıda yükselmekte.İstanbul’da yaşıyorsanız size yakın tatil yerlerinin başında mesela İzmir Kartepe gelebilir,Yada Maşukiye başka alternatif olarak Taraklı gibi yerler buralarda deniz olmadığı için denizi olan kumsalı olan bir yerde tatil yapmak isterseniz Sakarya Karasu sizin için çok güzel bir tercih olacaktır.

karasu ekşioğlu

Karasuda Satılık Daireler

Sizde tercihlerinizi Karasu Satılık Daire ilanlarından yana yapmayı düşünüyorsanız bu yılı geçirmeyin ve kaçırmayaın bundan sonraki yıllardada illaki fırsatlar karşınıza çıkar,çıkacaktır ancak şimdiki rakamlardan ve fiyatlardan almak senet kampanyalrına katılmak oldukça mantıklı olacaktır.

Geniş metrekareli lüx havuzlu hemde denize yakın mesafedeki evler size konforlu bir yaşam olanağı sunuyor. Balkonlarda barbeküsü ile akşamlar keyifli bir yemek yemeniz için iyi bir alternatif olacaktır.

Karasu denizi sahili çok uzundur ancak talep çok olduğu için bu uzun plaj bile zor yetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68