Karasu Evleri Sahibinden

ekşioğlu karasu

Sakarya’nın Karasu Belediyesi bu tatil kentini en iyi şekilde misafirlerini hazırlamak için elinden geleni yapıyor. son yıllarda Özellikle alt yapı çalışmalarına çok önem veriliyor.bu nedenle Karasu Evleri projelerinde yol aralarında çalışmalar devam ediyor. buraya gelenlerin büyük bir kısmı da Mahalle araları, Cadde araları neden bu şekilde diye soruyorlar.

İşte bunun cevabı belediye tarafından yapılan su kanalizasyon ve doğalgaz tesisatlarının yenilenmesi yapılması ve bu çalışmalar yapılırken de yolların kazılması yer alıyor.Yaz aylarının dışında buraya bir daire bakmaya gelen Karasu satılık daire ilanlarını görüp bölgeye gelenler,buralar çok sessiz diyebiliyorlar sahil kısmında kışlık yaşam çarşı merkeze göre daha az çünkü çoğunluk istanbul’dan gelmekte ve yoğun kullanım zamanları da yaz aylarında olmakta.

Kış aylarında bölgede yaşam tabii ki devam ediyor, peki Karasu’nun Belediyesi nerededir ? Okullar hangi bölgededir ? Çarşısı pazarı nerelerdedir? Çarşı dediğimiz bölgede yer almaktadır bütün bu saydıklarımız zaten Karasu küçük bir yer olduğu için bir ucundan bir ucuna yani Yenimahalle’den Akkum Mahallesi ne kadar arabanız da 10 dakikada gidebilirsiniz.

karasu evleri

Karasu Göl Evleri , Yeşil Vadi Evleri

Karasu evleri Ekşioğlu inşaat tarafından yapılan projelerin başında Ekşioğlu city evleri,yeşil vadi evleri,Karasu Göl evleri gibi bir çok site yer alır.İlksan sitesi,BEM-BİR-SEN,Gardenya evleride bunlara eklenebilir.

Bunların dışında Karasu Devlet Hastanesi ve eczanelerin yoğun olduğu yer yine Akkum mahallesindedir. yani Karasu Yenimahalle den Üst yoldan doğru gittiğinizde maksimum 10 dakika içinde Devlet Hastanesi’ndesiniz.

Bunların haricinde yaz aylarında gece pazarları restoranlar, büfeler, çay bahçeleri aradığınız her şeyi bulabilirsiniz Karasu’da.Tercihen buraya yazın kullananlar zaten buranın nasıl bir yer olduğunu cıvıl cıvıl bir yer olduğunu bilirler.

karasu evleri (4)

Ekşioğlu Evleri Firma Sahibinden

Gündüz site içi havuzlu müstakil konforlu bir tatil seçeneği Kendi evinize yaşarken Canınız sıkıldığında evinizden çıkıp sitenizden çıkıp kumsala denize ulaşmanız çok kolaydır. burada aynı zamanda akşamları evde oturmanız da gerek yok sahil boyunca güzel sağlıklı yürüyüşler yapabilir, hem de yine kumsalın üstünde bir çay bahçesinde oturup çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Karasu Sahili,Plajı ile doğası ve gezilecek bir çok yeri ile sizleri bekliyor daha önceki yıllarda buraya gelmediyseniz bu yıl mutlaka bekleriz.Karasu evleri bundan sonraki yılarda nasıl olur hep beraber izleyeceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68