Karasuda Satılık Yazlık Havuzlu Klas Bir Eviniz Olsun Huzur Dolu Mutlu Tatiller

karasu satılık yazlık

Sakarya’nın Karasu ilçesi emlak konut sektöründe son yılların en büyük gelişmelerine evsahipliği yapıyor. Karasuda satılık yazlık ları, karasu evleri ve karasu genelinde yer alan karasu satılık arsaları yatırımcılar tarafından büyük bir talep görmektedir. Karasu gayrimenkul alanında her yeni gün yeni yatırımcılara ev sahipliği yaparken bölgedeki karasu satılık daire ve satılık karasu evleri projeleri de her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Karasu’nun gelmiş olduğu konum ve değer Konut yatırımcılarını karasuya çekmeye devam ediyor. Karısı evlerinin ve karasu satılık yazlık projelerinin şu gün gelmiş olduğu konum ve almış olduğu diğer bölgedeki konut fiyatlarını oldukça fazla etkilemiş konutlar son birkaç yıl içerisinde değerlerinin neredeyse iki katına katlamışlardır.

karasuda-satilik-yazlik-havuzlu-klas-bir-eviniz-olsun-huzur-dolu-mutlu-tatiller-1

Durum elbetteki konut yatırımcılarının gözünden kaçmamış Karasu’nun Önümüzdeki yıllarda kazanacağı değer öngörülmüş ve konut yatırımları birikimlerini değerlendirmek için karasudaki konutları değerlendirmeye başlamışlardır. Bölge sadece konut yatırımları ve bünyesinde meydana gelen gelişmeler ile değil aynı zamanda bir turizim şehri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği gibi karasu deniz turizmi ile tanıdığınız bir bölgedir. Marmara bölgesinde yer alan ilçenin karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır. 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi, denizi, kumu, güneşi ve doğal güzellikleri karasuyu deniz turizmi açısından öne çıkarmaktadır. Bölgede eğlence sektörü adına çok sayıda tesis ve mekan bulunmaktadır. Yaz aylarında ulaşımın gece geç saatlere kadar verildiği şehirde eğlence mekanları da gece geç saatlere kadar hizmet verip bölgeye gelen tatilcileri ve bölge halkınının oldukça çok ilgisini çekmektedir. Tatilin vazgeçilmez olan eğlence sektörünün yanı sıra Karasu’da tatilinizi en verimli şekilde geçirip ailenizle, sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla birlikte mükemmel bir tatil geçirmenizi olanak sağlayacak çok sayıda seçenek yer almaktadır.

karasuda-satilik-yazlik-havuzlu-klas-bir-eviniz-olsun-huzur-dolu-mutlu-tatiller-2

Karasu plaj bölgesinde bulunan lunapark, karasu Akkum bölgesinde yer alan Doğu Marmara’nın en büyük Aqua parkı olan Aqua City, bunların yanında sahil bölgesinde yer alan yaşam alanları, bahçeler, parklar, kafeteryalar ve daha bir çok sosyal alan tatilinizi en iyi şekilde gerçekleştirmenizi olanak sağlayacak donanımlara kavuşturulmuştur. Karasu yaz sezonunda nüfusu 700.000’lere kadar çıkaran bir ilçedir. Deniz turizmi açısından oldukça popüler bir merkez haline gelen bölgede bölgeye gelen tatilcilerin ve turizimcilerin konaklamalarına olanak sağlayacak çok sayıda karasu denize sıfır pansiyon ve otelleri yer almaktadır. Karasu denize sıfır otelleri ve pansiyonları yaz sezonunda karasuya gelen tatilcileri ağarlarken günümüzde bölgeye gelen turistler konaklama ihtiyaçlarını gidermek için bölgedeki konutları da değerlendirmeye başlamışlardır. Karasu’da yatırım amacıyla alınan ve sahipleri tarafından kullanılmayan konutlar karasuya yaz sezonunda gelen tatilcilere ve turizimcilere karasu sahibinden günlük daire veya yazlık olarak kiralanabilir hem tatilcilere hem de yatırımcılarına büyük Bir avantaj sağlamaktadır. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte konaklamanızı gerçekleştirebileceğiniz karasu sahibinden kiralık yazlık ve daireler otel ve pansiyon gibi ortamlara kıyasla yapılan konaklamalara göre daha ucuz fiyatlara gerçekleştirebilmektedir. Tatilcilerin konaklamalarını gerçekleştirdikleri ve sahiplerinden kiraladıkları karasu satılık yazlık ları ve karasu evleri yatırımcılarına da sadece yaz sezonunda büyük bir kira getirisi elde ettirmektedir.

karasuda-satilik-yazlik-havuzlu-klas-bir-eviniz-olsun-huzur-dolu-mutlu-tatiller-3

Yaz sezonunda Karasu’da neredeyse tüm konutlarda bunun yanısıra otel ve pansiyonlarda tam doluluk yaşanmaktadır. Karasu evleri hem yıllar içerisinde aldığı değerle hem de getirdiği kira geliri ile yatırımcılarının yüzünü güldürmektedir. Ayrıca çoğu havuzlu site içerisinde yer alan projeler İster yatırımcıların olsun isterse kiracılarına konutlarından çıkmadan dopdolu bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Karasu genelinde yer alan kiralık karasu evleri ilanlarına Google ve internet ortamı gibi platformlardan kolay ulaşım sağlayıp bunun yanısıra tüm bu imkanları kendi konutunuzda gerçekleştirmek isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım gösterebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68