Denize Sıfır Projeler Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu Evleri

karasu-evleri-yazlik-daire-fiyatlari-ilanlari-2

Neden Ekşioğlu inşaat Son dönemin yatırım ve turizm şehri olan karasu Türkiyenin en hızlı gelişim gösteren ve değerlenen bölgeleri arasında yer alıyor. Karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile ülke çapında pek çok yatırımcının gündeminde olan bölge her yıl binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapıyor. Karasu Evleri Bölgede faaliyet gösteren ve yatırımlarını sürdüren pek çak inşaat şirketi yer almakta. Ancak yaptığı onlarca konut projesi ve yatırımlarla sadece karasuda değil ülke çapında pek çok yatırımcının gözdesi olan ekşioğlu karasu inşaat; Karasudaki konut yatırımlarının başını çekmekte.

Karasu Ekşioğlu inşaat karasu’da imzanı attığı projelerle; Karasunun en büyük, en tanınmış ve en güvenilir inşaat şirketi haline gelmiştir. Peki neden Ekşioğlu inşaat? Neden pek çok yatırımcı tercihini Ekşioğlu inşaattan yana kullanmakta? Elbette bunun pek çok sebebi bulunmakta.

denize-sifir-projeler-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-evleri-1

Ancak bizler sadece belli başlı sebeplere değinmek istiyoruz. Firmanın bu kadar tercih edilmesinin ilk sebebi Ekşioğlu inşaatta her bütçeye ve zevke uygun konut projesinin yer almasıdır. Pek çok bütçeye ve zevke hitap eden Ekşioğlu inşaatın konut projeleri içerisinde birbirinden farklı seçenekler yer almaktadır.

Deniz’e 0 konumdan başlayan projelerin tamamı Deniz’e 100 metre ile 500 metre arası mesafede yer almasıdır. Bunun yanında bir diğer sebep Ekşioğlu inşaatın projelerini birbirinden farklı ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcılara sunmasıdır.

denize-sifir-projeler-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-evleri-2

Günümüzde faizsiz konut sahibi olmak isteyen pek çok yatırımcı için elden 24 ay senet 0 faizle yatımlarını yatırımcılara sunan şirket; faizsiz konut yatırımı yapmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlamakta. Bunun yarında projelerini banka yoluyla ödemesi ile satışa sunan firma konutları banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapıp uzun vadelerde düşük ödemelerle konut sahibi olmasında fırsatını vermekte.

Bir diğer sebep firmanın projelerini kendi içinde takas imkanıyla satışa sunmasıdır. Örneğin geçtiğimiz yıl Ekşioğlu inşattın bir projesinden konut aldınız. Fakat firmanın bu yıl satışa çıkardığı bir başka projeyi daha çok beğendiniz. Bu durumda firmaya gidip talebinizi dile getirdiğinizde firma konutunuzu bugünkü değerinden alıp yeni konut projesinin fiyatına göre arada fiyat farkı varsa bu ödemeyi yapıp yeni konutunuza sahip olabiliyorsunuz.

Ekşioğlu İnşaatın projelerini yaparken son derece kaliteli malzeme kullanması, bölgede sıkça dile getirilen inşaatların deniz kumu kullandığı yönündeki söylentilerinin firma için geçerli olmaması, konutlarını deprem Yönetmeliğine göre inşa ederek Yatırımcısına birkaç yıllık değil ömürlük bir yatırım fırsatı sunması da firmanın tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

Tüm bu olanaklar Ve sebepler nedeniyle yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen ve güvenilen inşaat şirketlerinin öncüsü olan karasu ekşioğlu inşaat bölge genelinde yapmış olduğu sıfır projelerini ve topraktan olan projelerini tıpkı yatırımcılara anlattığı şekilde inşa edip teslim etmesiyle de Bu güveni sonuna kadar hak ettiğini göstermiştir.

İlk hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğunu her fırsatta dile getiren ekşioğlu inşaat müşterilerinin konutlara ulaşabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla hafta sonları İstanbul’dan ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir. İstanbul genelinden projelerini değerlendirmek üzere Karasu’ya gelmek isteyen bir çok müşterinin katılım gösterdiği karasu turlarına sizlerde katılıp, bölgeye gelip Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan onlarca konut projesine kendi gözlerinizle görüp değerlendirmek isterseniz site üzerindeki telefon numaralarından bizleri arayıp Ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68