Karasu Satılık Yazlık Yeni Denize Sıfır Konumda Daireler Sizi Bekliyor

karasu evleri

Bizleri karasuyu yatırımlarıyla tanıtıp; inşa ettiği karasu satılık yazlık projeleriyle adını bizlere duyuran Ekşioğlu karasu inşaat bölgenin en çok yatırım yapılan inşaat şirketidir. Yerli ve yabancı pek çok yatırımcı tarafından talep gören karasuda satılık yazlık dairelerini imzasını atan ekşioğlu inşaat Karasu’da her yeni dönem yeni bir konut projesi ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

karasu-satilik-yazlik-yeni-denize-sifir-konumda-daireler-sizi-bekliyor

Karasu’da yıllardan beri faaliyet sürdüren bölge genelinde 45 farklı konut projesine imza atan bunun yanında bir adet düzce bir adette Kocaeli’de olmak üzere konut projeleri bulunan ayrıca doğu Marmara’nın en büyük Aqua parkı olma özelliği gösteren Aqua City projesine imzasını atan ekşioğlu inşaat 2017 yılında da yatırımcıların gözdesi olma yolunda önemli projelere imzasını atmaya devam ediyor.

karasu-satilik-yazlik-yeni-denize-sifir-konumda-daireler-sizi-bekliyor-1

Karasu genelindeki 46. projesi karasu kocaali mevkiinde yükseltmeye hazırlanan firma; lüksle ihtişamın Bir arada bulunduğu melis evleri birinci etap projesi ile karşımıza çıkmakta. İlk etabının 2017 yılı haziran ayında yatırımcılarına teslim edilmesi beklenen proje Ekşioğlu’nun bugüne değin yapmış olduğu en lüks konut projeleri arasında çoktan yerini aldı bile.

Firma yaptı bütün konut projelerinde yatırımcılarına en iyi hizmeti vermek ve ayrıca her bütçe ve zevke uygun konut projesi tasarlamaktadır. Ancak firmanın yaptığı öyle projeler var ki sizlere lüksün, ihtişamın, huzurun ve elit bir yaşamın aynı anda yürütülmesini sağlamaktadır.

İşte kocaali Melis evleri projesi de bunlardan biridir. Oldukça sessiz ve sakin bir mevkide bulunan kocaali yatırımcılar tarafından keşfedilmemiş bir noktada bulunmakta. Ancak bölgede her zaman ilklere imzasını atan ekşioğlu inşaat bölgede hayata geçireceği projeyle Kocaalinin adını Şimdiden binlerce yatırımcıya duyurdu bile. Karasu’nun en güvenilir ve en büyük inşaat şirketi olarak gösterilen Ekşioğlu inşaatın melis evleri projesi elbetteki lüks yaşamın sınırlarını zorlayan ilk projesi değildir. Firmanın bölgede inşa ettiği bütün konut projeleri kendilerini özel farklı olanaklar bulundurmaktadır ancak bazı projelerde öyle özellikler bulunmakta ki Üzere pekçok seçeneği aynı anda sunabilsin.

Firma bundan önceki en ünlü projesi olan Ekşioğlu city projesi ile zaten lüksün sınırlarını zorlamaktaydı. Pek çok yatırımcı tarafından daha topraktan satışa sunulan Ekşioğlucity projesininde sınırlı sayıda daire kalmıştır. Melis evlerinin de tıpkı Ekşioğlucity gibi elit bir yaşamın ve tatilin keyfini çıkarmak isteyen yatırımcılar tarafından tercih edilip daha proje teslimi yapılmadan pekçok dairesinin satılacağı öngörülmektedir.

Bizler melis evlerini ve Ekşioğlucity projesini Bu kadar methederken pek çok yatırımcının aklına belki diğer projelerin kötü olabileceği ya da sıradanlaşabileceği hakkında düşünceler oluşabilir. Ancak her fırsatta müşterilerin düşünen ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attığı tüm projelerin de yatırımcılarına en iyi konutu ve hizmeti vermek için büyük bir çaba sarf etmektedir.

Kendi öz sermayeleri ile yaptıkları projelerini çeşitli olanaklar ve kampanyalarla buluşturan Ekşioğlu inşaatın gelip projelerini görüp firmayla çalışan pek çok yatırımcı firmanın konutları yaparken ne kadar profesyonelce Bir hizmet ve kaliteli bir konut yaptığına şahit olmuşlardır.

Sizlerde yatırımlarınızı binlerce yatırımcı gibi ekşioğlu inşaat güvencesiyle yapmak, turizim ve yatırım olan ana aynı anda sahip olmak ve geleceğinize kar garantili bir yatırım bırakmak isterseniz Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz turlara katılım sağlamak için sitedeki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kaliteli bir yaşam, sınırsız bir tatil ve kısa vadede kar garantili bir yatırım için geç kalmayın.

Karasuda yatırım yapanlar yıllardır kazandı bölgenin dahada prim yapması bekleniyor Karasuya yapılan yatırımlar bunu şimdiden haber veriyor gibi Karasuda satılık dairelerin son 5 yıldaki yükselişi bize tabloyu anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68