Karasu Satılık Daire Mi Almak İstiyorsunuz İşte Turizm Kenti Karasu Yazlık Evleri

karasu satılık yazlık

Karasu’da turizm faaliyetleri bitmiyor Karasu bünyesindeki karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile Marmara bölgesinde en çok yatırım yapılan bölgeler arasına adını yazdırırken, bünyesinde ve çevresindeki turizim faaliyetleriyle the Marmara bölgesinin turizim başkenti olma yolunda hızla ilerlemektedir. İstanbul’a şuan sadece bir buçuk saat mesafede bulunan karasu İstanbul’da yaşayan milyonlarca insanın en yakın kaçış noktası konumundadır.Karasu Satılık Daire 16 milyonun üzerindeki nüfusuyla türkiye’nin en kalabalık şehri olma özelliğine sahip olan İstanbul bir çok güzelliğinin ve özelliğinin yanında olumsuz yaşam koşullarıyla da karşımıza çıkmakta. Şehirde bitmek bilmeyen bir trafik, kargaşa, sokakta yürümeyi bile işkence haline getiren kalabalık, aşırı pahalılık ve her an her saniye yaşanan gürültü şehirdeki insanları aşırı bir şekilde yormaktadır.

karasu-satilik-daire-mi-almak-istiyorsunuz-iste-turizm-kenti-karasu-yazlik-evleri-1

100 binlerce kişi yaz sezonunun gelmesini ve İstanbul’dan birkaç haftalığına da olsa uzaklaşmayı bütün bir yıl boyunca planlamaktadır. Tatil planlarını hep deniz kenarında; huzurun, eğlencenin Ve sosyal olanakların bol olduğu bir yerde ekonomik bir fiyata geçirmek Üzerine yapmaktadırlar. Zaten sadece birkaç hafta olan yaz tatillerini de yollarda geçirmek istememektedirler. İşte tam da bu noktada aklınızdaki pekçok planı aynı anda gerçekleştirebileceğiniz sizlere sadece bir buçuk saat mesafede bulunan karasu ortaya çıkmaktadır.

karasu-satilik-daire-mi-almak-istiyorsunuz-iste-turizm-kenti-karasu-yazlik-evleri-2

Bölge deniz turizmi ile, eğlence olanaklarıyla, sosyal aktiviteleri ile ve bünyesinde barındırdığı pek çok olanakla Yaz sezonunda 100 binlerce tatilci ağırlamaktadır. Kışın nüfusu 30.000 civarlarında olan Karasunun nüfusu günümüzde yaz sezonunda 700 binleri geçmeye başlamıştır. Buda pek çok tatilcinin ve turizimcinin karasuyu keşfetmesi anlamına gelmektedir. Bölgede tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için süre gelen pek çok imkan ve olanağın yanısıra Çeşitli turizm faaliyetleri de yer almaktadır. Bizler kara suyu her ne kadar yatırımlarıyla ve deniz turizmi ile ele alsak da karasu bünyesinde ve içerisinde barındırdığı pek çok doğal ve el değilmemiş güzelliğiyle de her mevsim turistlerin dikkatini çekmektedir. Bölgede her mevsim turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bölgelerin başında acarlar longozu ve gölü gelmektedir. Yer yüzünün yaşayan cenneti olarak anılan acarlar longozu içerisinde doğanın ve huzurun tadına doyamayacaksınız.

Karasu’da bunun dışında maden deresi ve Şelalesi, Küçükboğaz, yenimahalle bölgeleri de el değilmemiş doğası ve muhteşem görüntüsü ile turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Bunun dışında karasuya çok yakın mesafede yer alan ve Sakarya’nın farklı ilçelerinde bulunan doğal güzellikler de yer almaktadır. Ulumeşe Tabiat anıtı, Doğançay Şelalesi tabiyatı anıtı ve Sarıçam Tabiat anıtı bunlardan sadece bazılarıdır. Hem deniz turizmi ile hem de doğasıyla turistlere mükemmel ve tadına doyulmaz bir tatil fırsatı sunan Karasu’da sizlerde tatil olanaklarını değerlendirip zamanınızı yollarda geçirmeden dolu dolu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Bölge ye yaz sezonunda tatilinizi değerlendirmek için gelebileceğiniz gibi; Her mevsim hafta sonularınızı ya da günübirlik gezilerinizi değerlendirmek için de gelebilirsiniz. Bölgeyi kendi özel aracınızla gelebileceğiniz gibi pekçok toplu taşıma yöntemi ile de ulaşım sağlamanız oldukça basit.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68