Karasu Satılık Yazlık Alanlar Kazanıyor Karasu Evleri Kazandırıyor

Karasu’da yatırımlar kazandırıyor Son dönemde konut yatırımlarıyla ve karasu satılık yazlık projeleriyle pek çok yatırımcının talep ettiği yerlerin başında gelen Karasu’da konutlar gün geçtikçe değer kazanmakta. Yıllardan beri en risksiz yatırım olarak karşımıza çıkan Konut yatırımları günümüzde doğru yere doğru zamanda yapıldığı nda büyük bir kazanç sağlamayı mümkün kılmaktadır. Ülkemiz sınırları içersinde elbetteki bu koşulu sağlayan yerler bulunmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-alanlar-kazaniyor-karasu-evleri-kazandiriyoryesil-vadi-2-1

Ancak özellikle Marmara bölgesi ve çevresinde yaşayan yatırımcılar için Karasu en cazip yatırım noktalarından birisi konumuna gelmiştir. Deniz turizmiyle böyle genelinden pekçok tatilci ve turizimci ağırlayan karasu artan değeri ile de yatırımcıların gözdesi durumuna gelmiştir. Bu durumun yaşanmasındaki en büyük sebep Karasu’da ardı arkası gelmeyen dev projelerdir. Zaten halihazırdaki turizim faaliyetleriyle değerini hiçbir zaman kaybetmeyen bölge son dönemde bünyesine yapılan dev yatırımlarla değerini daha da çok artırmayı sürdürmektedir. Karasu ulaşım ve sanayi alanında son yıllarda büyük bir çıkış yakalamış, Ortak olduğu ulaşım ve Sanayi faaliyetleri sayesinde adını Çok daha geniş kitlelere duyurmuş ve son dönemde değerini en çok artıran bölge olarak karşımıza çıkmıştır.

Son yıllarda ülkemizdeki konut fiyatlarındaki artışa bakıldığında normal bir bölgede konut artışları yıllık %10 ila %20 arasında değişirken bu oran Karasu’da %25 ila %35 arasındadır. Bu da şu anlama gelmektedir ki Karasu’da aldığınız konut size sadece bir yıl içinde bile büyük bir kazanç sağlamaktadır. Zaten yıllar içindeki fiyat artışına bakıldığında bu durum gözler önündedir. Bundan üç yıl önce Karasu’da 50.000 TL civarında satılan karasu satılık yazlık projeleri ve karasu evleri günümüzde 120.000 TL civarlarında satışa sunulmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-alanlar-kazaniyor-karasu-evleri-kazandiriyor

Buda bölgenin artan değerinin en güzel örneğidir. Ancak yatırımcılar günümüzde mevsimsel koşullardan dolayı Karasu’da kış sezonunda fiyatların düşeceği yönünde bir duyumla bizlere gelmektedir. Karasu’da böyle bir durumun yaşanması şuan söz konusu bile değildir. Çünkü bölgenin adının Büyük projelerle anılması, üçüncü köprü otoyolunun tamamlamak üzere olması ve karasu limanının çok yakında faaliyete geçecek olması bölgedeki fiyatları düşürmesin aksine daha da çok yükseltecektir. Bizim karasu ekşioğlu inşaat olarak yatırımcılara tavsiyemiz bölge genelinde yatırım yapmayı düşünüyorlarsa bunun için daha fazla beklememeleri olacaktır.

Çünkü çok yakında hayata geçecek olan projeler Karasu’nun değerini gün be gün artırmaktadır. Konut yatırımlarınınz için en doğru ve en kazançlı tercih noktalarından birisi durumunda olan Karasu’da fiyatlar iyice yükselmeden hazır herkesimden alıcının sahip olabileceği nitelikte iken yatırımınızı yapmanız için geç kalmamanız. Zaten bizler karasu ekşioğlu inşaat olarak Karasu’da hayata geçirdiğimiz tüm projelerde öncelikle müşterilerimizi düşünmekte, müşterilerimizin konutlara zorluk çekmeden sahip olabilmeleri için Çeşitli ödeme koşulları ve kampanyalar düzenlemekteyiz. Ayrıca özellikle İstanbul’da yaşayan ve bugüne kadar bölgeden binlerce yatırımcı evsahipliği yapan Karasu’da, İstanbul’dan projelerimizi değerlendirmek için bölgeye gelmek isteyen yatırımcılara ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır. Düzenlediğimiz ücretsiz servisleri katılmanız için yapmanız gereken tek şey site üzerindeki irtibat numaralarından bizele iletişime geçip ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırmanız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68