Karasu Satılık Yazlık Çok Cazip Kampanyalar Sizi Bekliyor

karasu satılık yazlık

Kara suyu cazip kılan onlarca sebep saymak mümkün Sakarya Karasuda satılık yazlık projeleri son yılların en büyük çıkışını yakalamış, bölgedeki konutlar sadece Karasu ve çevresinden değil Türkiye genelinden ve hatta yabancı ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız dan da talep görmeye başlamıştır. Pekçok yatırımcının talep gösterdiği bölge adını inşaattın Karasu’da yapmış olduğu Karasu satılık daire projeleri ve deniz turizmi ile Duyuran bölge Son yıllarda bölgeye çektiği turizimci sayısını yanında yatırımcı sayısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

karasu-satilik-yazlik-cok-cazip-kampanyalar-sizi-bekliyor-1

Bölgede son yıllarda yapılan konut projeleri ve karasu evleri satışa çıktığı anda bir Çoğu satılmakta geri kalan daireler ise kısa bir zaman içerisinde tükenmektedir. Bölgeyi yatırımlar için cazip kılan belli başlı sebepler vardır. Bu sebeplerden bazılarını şöyle sıralayacak olursakk: İlk sırada Karasu’nun deniz turizmi yapılan bir bölge olması gelmektedir. Bölgenin aldığınız yazlık ve daireler sizlere ömür boyu yaşam fırsatın yanında sınırsız bir tatilinde fırsatını sunmaktadır. Karasudan alacağınız bir daire sizin için hem eviniz hem de yazlığınız konumunda olacaktır.

karasu-satilik-yazlik-cok-cazip-kampanyalar-sizi-bekliyor-2

Hem bölgedeki uygun fiyatlar hem Karasu’nun deniz turizmi ile son yılların en iyi çıkışını yakalaması bölgedeki satılık yazlık ve daireleri yatırımcılar için cazip bir hale getirmektedir. Karasu’da satılık konutları olan talebin bir başka sebebi de bölgenin konumudur. Marmara bölgesinde yer alan ve İstanbul’a yaklaşık bir buçuk saat mesafede bulunan bölge son yıllarda yatırımcıların ilgisini daha çok çekmeye başlamıştır.

Bunun sebebi de İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoyolunun sahil bağlantısının Karasu dan geçecek olması ve karısı İstanbul arasındaki mesafeyi 50 dakika gibi bir süreye düşürecek olmasıdır. Nasıl ki bu durum yaz sezonunda bölgeye Tercih neden turizimci sayısını artırması aynı oranda yatırımcı sayısını da artırmıştır. İstanbul’a sadece 1 saat gibi bir mesafede bulunacak olan ve bölgedeki turizim olanaklarından sınırsız bir şekilde yararlanmanızı olanak sağlayacak bir yazlık yatırımcıların bir hayli dikkatini çekmektedir.

Karasuyu cazip kılan bir başka neden de bölgede önümüzdeki günlerde açılması planlanan karasu limanı projesidir. Karasu limanının açılmasıyla bölge ihracat alanında önemli bir yere sahip olacak ve bölgedeki ihracat faaliyetleri tavan yapacaktır. Limanın açılmasına bağlı olarak ortaya çıkacağı düşünülen sektörlerde cabasıdır. Durumu şöyle özetleyecek olursakk karasu Karasu limanın açılmasından sonra çok daha önemli bir noktaya gelecek Türkiye’deki ihracat oranından çok daha büyük bir pay alacak ve bölgenin ihracat merkezi haline gelmesi bölgedeki arsa ve konut fiyatlarını yüksek ölçüde artıracaktır.

Potansiyel bir yatırımcı olarak dışarıdan bakıldığında karasu konut yatırımları için oldukça uygun niteliklere sahip bir bölgedir. Zaten bölgenin yıllar içindeki kazandığı değeri bakıldığında Karasu’da yatırım yapılmaması için hiçbir olumsuz neden bulunmamaktadır. Bölgeye yapılan yatırımlar ölü bir yatırım olmaktan çıkmakta, Karasu’nun artan değeri ve turizim faaliyetleriyle her geçen gün değer kazanmaktadır.

Tüm bunların farkında olan pek çok yatırımcı Karasu’da yerlerini şimdiden aldı. Sizlerde bölgede yerini alan binlerce yatırımcıdan biri olup; yatırımınıza karasu dan başlayıp kısa zamanda büyük bir kar marjıyla yatırım, yaşam ve tatil olanaklarını aynı çatı altında birleştirip adeta sizlere kar garantisi sağlayan bir yatırım yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68