Karasu Melis Evleri Satılık Yazlık Daireler Denize Yakın Evler

karasu-satilik-daire-2018-tahminleri

Ekşioğlu inşaat melis evleri ile kocaali de yükseliyor Ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attığı yatırımlara Her dönem yeni bir konut projesi katmakta.Karasu satılık yazlık  Sadece karasu genelinde 40’ın üzerinde konut projesine evsahipliği yapan karasu 2017 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Böylece karasu genelindeki 46. projesini karasu kocaali mevkiinde yükseltmeye hazırlanıyor.Karasu Evleri Lüks, ihtişam ve huzurun aynı anda hayat bulduğu nokta Olan melis evleri Karasu Ekşioğlu inşaatın bugüne kadar İmzasını attığı en büyük konut projeleri arasına adını yazdırmaya geliyor.

E

Bilindiği gibi ekşioğlu inşaat bugüne kadar ki projelerinin neredeyse tamamını karasu sınırları içerisinde inşa etmekteydi. Bölgenin karasu dışında sadece iki projesi bulunuyordu. Ancak ekşioğlu inşaat günümüze yatırımcılarından gelen talebi yine değerlendirip henüz el dememiş yatırımcılar tarafından keşfedilmemiş bir belge olan kocaaliye imzasını atmaya hazırlanıyor. Kocaali karasuyla Akçakoca arasında yer almasına rağmen bu iki bölgeye oranla oldukça sessiz ve sakin bir semttir.

Yaz sezonunda bile sessizliğini koruyan Kocaali özellikle huzurlu ve dingin bir tatil yaşamak isteyenlerin adresi konumundadır. PekÇok yönden karasuya benzeyen kacaali bölgesinde yaşayan halk kış sezonunda bölgede yaz sezonunda ise genellikle vakitlerini geçimlerini sağladıkları fındık bahçelerinde geçirmektedirler. Bununla birlikte daha çok sessizliğe bürünen kentte sadece yazlık ve villaları bulunan tatilciler gelmekte ancak bu bile Kocaelideki sessizlik ve huzuru bozmamaktadır. Oldukça nezih bir ortam olan Kocaali, Ekşioğlu inşaatın yapacağı melis evleri projesi ile şimdiden pekçok yatırımcının İlgi odağı haline gelmiş durumda. Tatilcileri bölgede cezbeden en büyük özellik kalabalıktan uzak bir yaşam standartı sunması.

 

Ekşioğlu inşaatın bölgede inşa edeceği melis evleri projesi iki etaptan meydana gelmektedir. 2017 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan projenin 1. Etabı yatırımcılarına lüks bir yaşamın standartlarını sunmaktadır. On blok ve 92 daireden oluşan melis evleri birinci etapı 4530 metre² alan üstüne kurulu olup 2700 metre² yeşil alana sahiptir. Denize yürüme mesafesinde bulunan proje içerisinde ayrıca açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu, botanik bahçesi, sosyal tesisler, çocuk parkları, site içi spor parkları olanaklarını barındırmaktadır.

ekşioğlu-karasu-kocaali-melis-evleri-7

24 saat kameralı güvenlik sisteminin yanı sıra deprem Yönetmeliğine uygun olarak İnşa edilecek olan proje altı yıl Ekşioğlu garantisi ile satışa çıkmıştır. Henüz topraktan proje aşamasında olan melis evleri ayrıca kredi ye de uygundur. Hem yatırım olanaklarının hem de turizm faaliyetlerini aynı anda bünyesinde barındıran melis evleri ekşioğlu inşaat güvencesiyle kocaali de satışa sunulmuştur. Lüks yaşamın sınırlarını zorlayan ve Yatırımcısına huzurlu ve nezih bir ortamda tatil yapma imkanı sunan melis evleri projesini yakından görmek, incelemek ve değerlendirmek isterseniz Ekşioğlu inşaatın hafta sonları İstanbul genelinden düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68