Karasuda Satılık Daireler ve Karasu Yazlık Evleri

karasu evleri

Karasu turizmin ve yatırımın ortak şehri Karasuda konut yatırımları büyük bir hızla devam ediyor. Karasuda satılık yazlık arayışında olanların ve yatırımını Karasu dan yana yapmayı düşünenlerin sürekli akıllarına takılan En büyük sorun Sakarya Karasuda satılık daire alınırmı şeklinde olmaktadır. Bir çok inşaat firmasının faaliyet gösterdiği Karasu’da karasu satılık yazlık ve daire projeleri kapsamında bölgede sürekli fizibilite çalışmaları yapılmaktadır. Bölgede kapsamlı olarak yürütülen bu çalışmalar Karasu’nun yatırımlar açısından oldukça uygun nitelikler taşıdığını gözler önüne sermektedir.Ve Karasu Evleri  Bölgede yaşanan pek çok gelişme karasu satılık daire piyasasını etkilemektedir. Bölgesel faktörlerin gelişimi karasu genelinde yatırımları tetiklemektedir.

karasuda-satilik-daireler-ve-karasu-yazlik-evleri-2

Bölgenin son dönemde en göze çarpan özelliklerinden biri İstanbul’la arasında olan mesafedir. İstanbul Karasu arası şuan 150 km gibi bir mesafede bulunmaktadır. İki saatlik bir yolculukla İstanbul’dan Ulaşabileceğiniz karasu konum olarak önemli bir noktada yer almaktadır. İstanbul’a yapılan yavuz sultan Selim Köprüsü’nün sahil yolu otoban bağlantısının Karasu dan geçecek olması Karasu İstanbul arasındaki mesafeyi 1 saat gibi bir süreye düşürecektir. Konum olarak zaten oldukça merkezi bir konumda bulunan karasu Bir çok büyük ile yakın mesafede bulunurken özellikle İstanbul’la arasındaki mesafenin bu denli kısalacak olması bölgenin yatırımlar açısından daha elverişli bir noktaya gelmesini tetiklemiştir. İstanbul gibi bir şehre bu denli kısa bir mesafede bulunan karasu; İstanbul ve çevresinden Bir çok turizimci ve yatırımcıyı etkilemiştir.

karasuda-satilik-daireler-ve-karasu-yazlik-evleri-3

İstanbul’a bu kadar yakın mesafede bulunan karasu bölgeye tatil için gelen turizimcilerin fikirlerini etkilemekte ve bölgeden konut yatırımı yapmalarına ortam hazırlamıştır. Zaten bölgenin İstanbul ile arasındaki mesafenin bu kadar kısalacağının duyulması bölgedeki konut fiyatlarını etkilemiştir. İstanbul’un yanı başında yer alan ve bünyesinde yapılan gelişmelerle sürekli değerini artıran Karasu’da; karasu satılık daire ve yazlık projeleri hem tatil hem de yatırım olanaklarını aynı çatı altında sunmaktadır. Günümüzde İstanbul ve çevresinde yaşayan pek çok yatırımcı kendilerine sadece 1 saat gibi bir mesafede bulunan Karasu’da hem tatil hem de yatırım fırsatlarınının Son derece farkında olup bölgeden konut edinmeyi sürdürmektedirler.

Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına İstanbul genelinden yoğun bir talep vardır sadece geçtiğimiz yıl binlerce kişi ücretsiz servis hizmetini kullanarak karasuya gidip bölgedeki konutları değerlendirip yatırımlarını yapmışlardır.

karasuda-satilik-daireler-ve-karasu-yazlik-evleri-4

Bölgede yaşanan gelişmelerden geri kalmak istemiyor ve günümüz koşullarında oldukça ekonomik sayılabilecek fiyatlar Ve ödeme koşullarıyla yatırımınızı Karasu dan yana yapmak için sizlerde bölgeden karasuyu tercih eden binlerce müşterimiz gibi hafta sonuları İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Onlarca konut projesinin satışta olduğu Karasu’da yatırımınızı yapmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Çünkü karasuya bugün yapmış olduğunuz yatırımlar Sizlere kısa vadede kar garantisi ile geri dönüşü olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68