Karasu Satılık Yazlık Evinizi Mi Arıyorsunuz ?

karasu evleri

Karasuda huzurlu bir tatilin adresi Akkum Karasu son dönemde bünyesinde yapılan yatırımlarla adından sıkça söz ettirirken yatırımcısının da yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bölgedeki Karasu satılık yazlık projelerinin gördüğü büyük ilgi Ve turizimdan kaynaklanan konut açığını kapatmak için bölgedeki bir çok İnşaat firması yatırımlarına hız vermiş durumda. Karasu satılık daire projeleri artan değeri ile Yatırımcısına büyük bir kar getirisi sağlamaya devam etmekte. Karasu Evleri Bölgeden sadece birkaç yıl önce konut sahibi olan yatırımcıların Konutları günümüzde değerini ikiye katlamış durumda.

Karasu-Satılık-Yazlık-Evinizi-Mi-Arıyorsunuz

Buda bölgeye yatırım yapan binlerce yatırımcının yüzünü güldürmektedir. Karasu’nun hemen her bölgesinde tamamlanmış ve yapımı devam eden pekçok Sakarya karasu satılık yazlık projesi bulunmaktadır. Eğlenceli ortamları ve kalabalığı seven yüzlerce yatırımcı ve turistin tercih noktası plaj bölgesi ve Karasu 32 evler bölgesidir. Bunun yanında Karasu’nun gelişen Ve büyüyen en önemli yerleşim yerlerinden birisi de karasu akkum’dur. Akkum Karasu’nun diğer bölgelerinden çok daha sakin ve planlı bir yapılaşma içerisindedir. Daha çok sakin Ve huzurlu bir ortamı seven tatilcilerin ve yatırımcıların tercihi konumundaki Akkum sahil kesimi haziran ve temmuz ayında yoğun bir dönem geçirmektedir. Yazın nüfusun hatırı sayılır bir bölümünü bünyesinde ağarlayan akkum tatilcilere Şehrin gürültüsünden uzak huzurlu ve rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır. Bölgede eğlence sektöründe birkaç işletmeye rastlamak mümkünse de gece hayatı yoğun olarak yaşanmamaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Evinizi-Mi-Arıyorsunuz-111

Karasu akkumun bünyesinde barındırdığı en önemli işletmelerden birisi 2015 yılı itibariyle hizmete giren doğu Marmara’nın en büyük Aqua parkı niteliğindeki Aqua city’dir. İçerisinde olimpik yetişkin havuzu, çocuk havuzu, kaydıraklı havuz, dev kaydırakları, kafeterya Ve daha bir çok aktivite alanı barındıran Aqua City Marmara bölgesinin en büyük ikinci Aqua parkı olma özelliğini taşımaktadır. Karasu’da yıllardır faaliyet gösteren, onlarca yatırıma imza atan bölgenin en köklü ve en güvenilir inşaat firmalarından biri olan Ekşioğlu Karasu inşaatın karasuya kazandırdığı Aqua City projesi hem bölge halkının hem de yazın tercih eden tatilcilerin en sık uğrak noktalarından biridir. Ekşioğlu inşaatın Akkum da imzasını atmış olduğu projelerden birisi olan Aqua City projesinin dışında pek çok konut projesi de yer almakta. Karasu Satılık yazlık projeleriyle de büyük bir ilgi gören Karasu ekşioğlu inşaat binlerce yatırımcıyı bölgede konut sahibi yapmıştır. Karasu’nun hemen her bölgesinde faaliyet gösteren ve çeşitli konut yatırımlarına imzasını atan Ekşioğlu Karasu inşaat konut satışlarında Yatırımcılara çeşitli kampanyalar Ve ödeme seçenekleri sunmakta. Topraktan olan projelerin Elden senetle Ve bitmiş durumda ki projelerin banka yoluyla taksitlendirme yapılabildiği karasu satılık yazlık projelerinizde; hazır durumda olan projelere vermiş olduğunuz cüzi miktarda ki peşinatdan sonra hemen taşınıp konutunuzda otururken Kira ödermiş gibi taksitlerini ödeyip konutunuzun sahibi olabilirsiniz. Hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz Ücretsiz karasu turlarımıza katılım sağlayıp bölgedeki Karasu satılık yazlık projelerini ve Karasu evleri projelerimizi yerlerinde görüp değerlendirip bütçenize uygun konuta uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68