Karasu Satılık Yazlık Gündem

karasu-evleri-karasuda-merkezde-satilik-yazlik-havuzlu-guvenlikli-daireler-2

Karasu evleri konumuyla bir çok tatilcinin tercih noktası Karasu son yılların önemli turizim ve yatırım merkezlerinden biridir. Adını bir çok alanda yapılan yatırımlarıyla duyuran Karasuda Özellikle konut projeleri ile gündemden düşmemektedir. Karasu satılık daire başlığıyla reklamlarına her yerde sıkça rastladığımız konut projeleri son yıllarda Karasu’da önemli bir yatırım aracı haline gelmiştir. Karasu satılık yazlık projelerinin bölgede bu kadar artış göstermesini sebebi; Karasu’nun adı Duyuldukca deniz turizmi için bölgeyi tercih eden tatilcilerin sürekli artış göstermesi ve bölgenin dışardan göç olmasının sonucunda oluşan konut açığıdır.

Yaz sezonunda bünyesinde ağırladığı turist sayısı 700 birlere kadar ulaşmaktadır. Buda hem yatırımcılar için hem de bölge tercih eden tatilciler için Sakarya karasu satılık daire projelerine olan talebi artırmaktadır. Lokasyonu itibariyle Sakarya bağlı olan ve Marmara bölgesinde yer alan ilçe; İstanbul’a çok yakın bir mesafede yer almaktadır. Bunun dışında Kocaeli, Bursa, Ankara gibi büyük şehirlere de yakın bir mesafede yer almaktadır. Marmara bölgesinin tatil başkenti olarak görülen karasu yaz sezonunda çevre illerden Ve yukarıda bahsettiğimiz illerden de çok sayıda turistin ve tatilcinin tercih noktası konumuna gelmiştir.

karasu-satilik-yazlik

Ulaşım bakımından oldukça avantajlı bir konumda yer alan Karasu; Özellikle İstanbul’da olan mesafesi ile dikkat çekmektedir. İstanbul’a halihazırdaki yakın konumu üçüncü köprü otoyolunun Bir ayağının Karasu dan geçmesi üzerine Çok daha kısa bir mesafe düşecektir. Buda İstanbul’da yaşayan milyonlarca kişi için Karasuyu; hem tatil turizmi hem de yatırım açısından cazip bir hale getirmektedir. Bölge tatilcilerin ve yatırımcıların tercih noktası konumunda iken; bünyesine yapılan yatırımlarla ve istihdamın artmasıyla dışardan göç almaya başlamıştır. Karasu’da nüfusun 2007 yılı itibariyle artmaya başladığı gözlemlenmiştir. Buda hem yatırım hem de barınma ihtiyacı sebebiyle karasu satılık ev projelerinde Bir açığa ve artışa sebep olmuştur. Bölgedeki konut ihtiyacını kapatmak Ve yatırımcılara Hizmet etmek amacıyla Pekçok inşaat şirketi projelerini devam ettirmektedir. Karasu’nun hemen her bölgesinde rastlayabileceğiniz Sakarya karasu satılık yazlık projeleri hem bölge hem de Yatırımcısına kazandırmaya devam etmektedir. Son yıllardaki konut fiyatlarına bakıldığında bölgedeki konutların son birkaç yıl içinde ne kadar değerlendiği ve değerini neredeyse ikiye katladığı gözlemlenmiştir. Değerini hiçbir zaman kaybetmeyin konutlar Karasu’da mevcut değerine değer katmaya devam etmektedir.

karasuda-satilik-yazlik

Bir çok yatırımcının gözdesi durumundaki Karasu satılık yazlık projeleri İçin bölgeye gelen yatırımcıların ilk uğrak noktası Ekşioğlu inşaattır. Karasu’nun en eski, en köklü, en güvenilir ve en tanınmış inşaat şirketlerinden birisi olan karasu ekşioğlu inşaat bölgede onlarca konut projesi ve farklı projelere İmzasını atmıştır. Yatırımcıların İlk tercihi konumundaki Ekşioğlu karasu inşaat Konut projelerini uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcılara sunmaktadır. Ekşioğlu karasu inşaatın yapmış olduğu konut projeleri denize sıfır konumdan başlayıp tamamı denize yürüme mesafesindedir. Tamam mı site içerisinde yer alan konut projeleri içerisinde 24 saat güvenlik hizmeti vermektedir. Ayrıca bahçe içerisinde yer alan sitelerde yüzme havuzu da bulunmaktadır. Kendi müstakil evinizin konforunda tatil yapma olanağı sunan Karasu satılık yazlık projelerini; gelip yerlerinde görüp değerlendirip bütçenize en uygun konut projesine sahip olabilirsiniz. bölgedeki konut fırsatları değerlendirmek isterseniz Hafta sonuları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlamak için sitede yer alan iletişim numaralarından bizi arayıp Ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68