Karasu satılık yazlık projeleri değerini her geçen gün artıyor Karasuya yapılan projelerin ardı arkası kesilmiyor. Bölgede sürekli yeni projelere imza atılıp Karasu’nun adının çok daha fazla kitlelerce duyulması sağlanıyor. Deniz turizmi ile ünlü olan Karasuda turizmin tetiklediği İnşaat sektörü bölgedeki yatırımlarına hız kesmeden devam etmekte. Karasuda satılık yazlık projeleriyle gündemden düşmeyen karasu evleri pek çok yatırımcının gözdesi durumunda. Şehrin gelişen ekonomisi ve turizmi bölgeye yatırım yapmak isteyenleri daha çok etkilemekte ve Karasu satılık daire projelerine olan talebi artırmaktadır.

Karasu-Satilik-yazlik-kazandıran-kelime

Bölgede gelişen sadece turizim inşaat sektörü değildir. Bölgeye yapılan yeni yatırımlar, açılması planlanan fabrikalar ve Karasu limanının hizmete girecek olması bölgedeki ekonomik faaliyetleri etkilemektedir. Bunların yanında Karasu’nun Marmara bölgesinde olup İstanbul’a yakın mesafede bulunması da yatırımcıların ilgisini çeken başka bir boyutudur. İstanbul’a yakın mesafede bulunan Karasunun İstanbul’a yapılan üçüncü köprü ile birlikte mesafesi daha kısa bir süreye düşmüş İstanbul’da yaşayan milyonlarca kişi için karasu deniz turizmi Ve yatırımları ile ilk tercih noktalarından biri durumuna gelmiştir. Bütün bunlar karasudaki konut fiyatlarını etkilemektedir. Son dönemde en çok konuşulan konulardan biri Sakarya Karasuda satılık daire projelerinin ne kadar değer kazandığıdır. Birkaç yıl önce bölgeye gelip konut fiyatlarını değerlendiren Ama karasuyu tercih etmeyen pek çok yatırımcı günümüz koşullarında karasuyu değerlendirmedikleri için pişmanlık duymatadır.

karasu-satilik-yazlik-100

Çünkü bölgedeki Karasu satılık daire projeleri geçtiğimiz birkaç yıl içinde değerini neredeyse ikiye katlamıştır. Bunun yanında bölgedeki fiyatları yüksek olarak değerlendiren yatırımcılar da bulunmaktadır. Karasu’nun bu kadar gelişmesinin ve adının duyulmasının yanında konut fiyatlarının bu denli artması gayet normaldir. Zaten bölgeye yapılan her yeni yatırım bölgedeki konut fiyatlarını artırdığı gibi, önümüzdeki günlerde işletmesine başlatılacak olan karasu limanı projesiyle bölgedeki ihracat oranı çok daha fazla artacak; İhracat merkezi haline gelecek Karasu’da da konut fiyatları daha da çok yükselecektir. Yatırımcısına büyük kar fırsatı sağlayan Karasu satılık yazlık projelerine sahip olmak sanıldığı kadar zorlayıcı değildir. Bölgede Ekşioğlu inşaatın satışa sunduğu Sakarya karasu satılık daire projeleri Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme Olanağı mevcut olup; vereceğiniz cüzi bir miktardaki peşinat dan sonra dairelerinizin anahtar teslimi yapılmaktadır. Dairelerinize taşınıp kira ödermiş gibi taksitlerini ödeyip konutunuzun sahibi olabilirsiniz. Kendiniz kullanmayı düşünmediğiniz Konutlarınızı dilerseniz kiraya verip gelen kira getirisi ile konutunuzun taksitlerini zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Ekşioğlu Karasu inşaatın sunmuş olduğu bu konut fırsatlarını değerlendirmek ve isterseniz düşük vadeli 0 faiz oranlı senet seçenekleriyle bölgedeki satılık yazlık projelerini yerlerinde görüp; bölgedeki binlerce yatırımcıdan birisi de siz olup geleceğinizi kar garantili bir yatırım yapmak isterseniz sizleri karasuya bekleriz. Yatırımların ve turizmin en hızlı olduğu bölgeler arasına adını yazdıran Marmara bölgesinin incisi konumundaki Karasu’da sizler de yatırımlarımızı yapmak isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için iletişim numaralarından bizleri arayıp ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.