Karasuda Merkeze Yakın Denize Sıfır Karasu Satılık Yazlık

karasu-satilik-yazlik-daire-ucuz-emlak-arsa-favori-ilanlar-1

Ekşioğlu inşaatın yeni mahalle projeleri Karasu’nun en çok turist çeken bölgelerinden biri Yenimahalle’dir. Hem turizimcilerin hem de konut yatırımcılarının yoğun talep gösterdikleri bölge kendine has güzelliği ile dikkat çekmektedir. Karasu satılık yazlık projelerininde yoğun olarak konumlanmış olduğu karasu yeni mahalle Sakarya nehrinin Karadeniz ile buluştuğu noktada bulunmaktadır. Bölgede faaliyet gösteren pek çok inşaat şirketi Yenimahalle’de birbirinden farklı karasu satılık daire projeleri imzasını atıp turistler tarafından aşırı ilgi çeken bölgede yatırımlarını hızlandırmışlardır. Gerek doğası gerekse muhteşem görüntüsü ile Yaz sezonunda binlerce tatilcinin gözdesi konumunda olduğu gibi her mevsim günübirlik ziyaretçilerin ve yerel halkın da en çok ziyaret ettiği bölgelerden biridir. Karasu yeni mahalle de nehir kenarında sıralanmış bir çok cafe, aile Çay bahçesi, restoran, Park ve çeşitli aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine eşsiz bir manzara sunan bölge Karasu’nun en güzel ve en gözde noktalarından biridir. Karasu’nun merkezinin biraz dışında konumlanmış olan yeni mahalleye karasu içerisinden ve sahil yolundan pek çok toplu taşıma aracı ile ulaşabilmek mümkündür.

karasuda-merkeze-yakin-denize-sifir-karasu-satilik-yazlik-1

Gece hayatından biraz uzak olan Yenimahalle’de genellikle huzurlu bir tatil ve yaşam arayışında olan kişilerin tercih noktası olmuştur. Bölgeye gelen turistlere ve yerli halka görsel bir şölen sunan Yenimahalle’de nehir kenarındaki restoran ve çay bahçelerinde oturup bu muhteşem manzara eşliğinde keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Turistler tarafından yoğun ilgi gören Yenimahalle’de inşaat firmaları bu ilginin farkına çoktan varmışlardır. Karasu’nun en gözde bölgelerinden biri olan Yenimahalle’de bir çok inşaat şirketi ve özellikle karasu ekşioğlu inşaat birbirinden farklı konut yatırımlarına imzasını atıp yatırımcılarla buluşturmuşlardır. Turistlerin yoğun ilgi gösterdikleri Karasu Yenimahalle konut yatırımcıları tarafından da hayli ilgi görmektedir. Ekşioğlu inşaat karasu yeni mahalle de imzasını attığı birbirinden farklı projeleri ile yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen İnşaat firması haline gelmiştir.

karasuda-merkeze-yakin-denize-sifir-karasu-satilik-yazlik-2

Ekşioğlu inşaatın Yenimahalle’de yükselttiği Ekşioğlu yenimahalle 1, Ekşioğlu yeni mahalle 2, Ekşioğlu yeni mahalle 3 ve Sadef sitesi projeleri yer almaktadır. Şuan tamam mı satışta olan projelerde kalan sınırlı sayıda dairelere sahip olmak istersiniz Karasuya gelip Ekşioğlu inşaatın satış ofisine uğrayıp projeleri değerlendirebileceğiniz gibi; hafta sonları İstanbul genelinde düzenlenen Ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlayarak da bölgeye gelip birbirinden farklı konut projelerini inceleyebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın Yenimahalle’de ve karasu genelinde satışa sunmuş olduğu tüm projelere İster 24 ay sıfır faiz senet seçeneği ile İsterseniz de banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapıp uzun vadelerde düşük taksit seçenekleri ile kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz.

karasuda-merkeze-yakin-denize-sifir-karasu-satilik-yazlik-3

Karasu genelinde onlarca projesinde her zevke ve bütçeye hitap eden yazık ve dairelere Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kampanya ve ödeme seçeneklerinden yararlanarak sahip olmak isterseniz sitedeki irtibat numaralarından bizlere arayıp ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterli olacaktır. Sizleri evinize en yakın noktadan gelip alan ücretsiz servislerimiz tur sonunda sizleri evlerinize kadar bırakmaktadır. Her fırsatta müşteri memnuniyeti önceliğini dile getiren ekşioğlu inşaatın yatırımcılarına en iyi hizmeti vermek için sunmuş olduğu olanaklar ve konut projelerine dilediğiniz zaman ulaşıp; yaşam ve tatil olanaklarını aynı noktada sağlayıp ayrıca değeri her geçen gün artan bu bölgede karlı bir yatırıma imza atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68