Karasuda Sıfır Daireler Yazlıklar Karasu Satılık Yazlık

karasu evleri

Karasu’da eğlence sektörü Karasu satılık yazlık projeleri ile her yıl binlerce yatırımcı ya ev sahipliği yaparken turizim olanaklarıyla da 100 binlerce turisti ağırlıyor. Bölge genelinde satışa sunulan karasu satılık daire projeleri günümüzde Türkiye genelinden talep gören en karlı konut yatırımlarından birisi olarak görülmekte, karasuda satılık yazlık projeleri kısa zamanda yatırımcıların sağladığı kar getirisi ile gündemden düşmemektedir.Bununla birlikte bölgede her yıl artan turizim faaliyetleri bölgeyi tercih eden turist sayısına yansımakta; bölgede iyileşme gösteren turizim olanakları bölgenin tatilciler ve turizimciler tarafından daha çok tercih edilmesine olanak vermektedir. Karasu evleri Son yıllarda karasudaki iyileştirilen ve artan turizim faaliyetleri bunun karşılığını vermeye başlamış; karasu yaz sezonunda 700 binin üstünde turist ağarlayıp; Yaz sezonu boyunca tüm tesisleri full artı full şekilde hizmet vermiştir.

karasuda-sifir-daireler-yazliklar-karasu-satilik-yazlik-1

Günümüzde Yaz tatillerinin olmazsa olmazı eğlence sektörü Her bölgede kendini göstermeye başlamıştır. Turizimciler tarafından oldukça ilgi gören eğlence sektörü Karasu’da da aktif olarak sürdürülmektedir. Bölgede yaz sezonunda hem bölgeye gelen turistleri ağırlayan hem de bölge halkına hizmet veren çok sayıda eğlence merkezi yer almaktadır. Özellikle Çocuklu ailelerin tercih ettikleri en büyük eğlence faaliyetlerinden biri karasudaki lunaparktır. Karasu’nun tek lunaparkı olma özelliği taşıyan karasu akcan lunapark; Karasu’da plaj bölgesine çok yakın bir konumda yer almaktadır. Yalı mahallesi sınırları içerisinde bulunan lunapark özellikle yaz sezonunda oldukça yoğun olmaktadır. İçerisinde Dönme dolap,gondol, çarpışan otomobil, atlıkarınca ve daha bir çok oyun alanına sahip olan lunapark özellikle çocuklar için mükemmel bir eğlence olanağı sağlamaktadır. Her kesimden Ve her yaştan kişilerin uğrak mekanlarından ve Karasu’nun en eğlenceli noktalarından birisi olan akcan lunaparkına toplu taşıma araçlarıyla ulaşım oldukça mümkündür. Sadece yaz sezonunda hizmet veren lunapark Yaz sezonunun bitişi ile kapanmaktadır. Karasu’da eğlence amaçlı hizmet veren ve Turistler tarafından yoğun ilgi gören bir diğer mekanda Karasu Aqua City’dir.

karasuda-sifir-daireler-yazliklar-karasu-satilik-yazlik-2

Geçtiğimiz yıl içinde bölgenin en köklü inşaat firması olan ekşioğlu inşaat tarafından karasuya kazandırılan ve doğu Marmara’nın en büyük Aqua parkı olma özelliği gösteren Aqua City Karasu’da akkum mevkiinde yer almaktadır. İçerisinde çok sayıda havuz, kaydıraklı havuz, çocuk havuzu, park, kafeterya ve daha pek çok olanak barındıran her yaştan İnsanımızın tercih ettiği ve doyasıya eğlendiği Aqua City yaz sezonunda turizimciler tarafından en çok talep gören eğlence bölgesidir. Özellikle çocukların ve genç kesimin tercih ettiği Aqua City İçindeki pek çok olanakla sizlere eğlenceli ve keyifli bir ortam sunmakta. Karasu’da yukarda saydığımız bölgelerin dışında gece hayatını sevenler için de çok sayıda mekan yer almaktadır. Yaz tatillerinin olmazsa olmazı konumunda olan eğlence sektörü adına Karasu’da çok sayıda gece Kulübü bulunmaktadır.

karasuda-sifir-daireler-yazliklar-karasu-satilik-yazlik-3

Genellikle karasu plaj bölgesi ve karasu 32 evler bölgesinde yer alan Bu mekanlar turizimciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bölgeye ulaşımın rahat olması ve geç saatlere kadar toplu taşıma araçları hizmet vermesi Karasuda yaz sezonunda hizmet veren bu mekanların film çekmesini ve eğlencelerin sabaha kadar sürmesini mümkün hale getirmektedir. Bölgede bunun yanında karasu plajlarında gündüz eğlenceleri ve partileride düzenlenmekte; sahil kesiminde yer alan tüm turistler bu hizmetlerden faydalanabilmektedir. Turizmin ve eğlencenin En iyi şekilde yaşanmasına olanak verecek pek çok imkana sahip olan karasu İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunmaktadır. Bölgeyi kendi İmkanlarınızla gelebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Bölgedeki tüm bu imkanlardan yararlanıp yatırımlarını Karasudan yana kullanmak isteyen yatırımcılar için de hafta sonuları İstanbul’dan ücretsiz karasu turu hizmeti verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68