Kira Öder Gibi Yazlık Sahibi Olun

Eksioglu karasu Karasu evleri

Bundan yaklaşık 10 yıl kadar önce Sakarya’nın Karasu ilçesi, çok daha farklı bir yerdi. Konum olarak çok güzel bir mevkide bulunmasına rağmen kimsenin adını bile duymadığı bu doğa harikası, Ekşioğlu İnşaat olarak son 10 yılda kazandırdığımız harika mimari projeler ile hak ettiği değeri görmeye başladı. Karasu evleri  Bölgeye kazandırdığımız bu hizmetlerle birlikte buranın değerinin artması ve insanların bir tatil köyü olarak buraya yönelmesi başlatmış olduğumuz ve halen devam ettiğimiz projelerimizin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. 20’yi aşkın projemizle ihya ettiğimiz Karasu’da, Ekşioğlu City buraya kazandırdığımız en güzel yaşam alanlarından birisi. Size sunduğumuz güzel yaşam imkânlarının yanı sıra ayrıca gelecek için iyi bir yatırım imkânı da sunmuş oluyoruz. Karasu Ekşioğlu City Kiralık yazlık arayanlara özel altın değerinde kampanyalarımız var. Gelin paranızı kiraya yatırıp çöpe atmayın, tıpkı kira öder gibi bir yazlık sahibi olmak istemez misiniz?

karasu evleri

Kira Öder Gibi Yazlık Sahibi Nasıl Olunur?

Karasu Ekşioğlu City Kiralık yazlık arayanlar için Ekşioğlu İnşaat çok farklı bir seçenek sunuyor. Son yılların gözdesi karasu da kira öder gibi yazlık sahibi olma fırsatı sağlıyor. Karasu satılık yazlık Peki, bu nasıl olacak? Yazlık almak için yeteri kadar paranız olmayabilir ama bu sizin yazlık almanıza engel değil, çünkü Ekşioğlu İnşaat olarak %25 peşinat ödemeniz durumunda senetle sizi yazlık sahibi yapıyoruz. Kalan ödemelerinizi de 40 aya kadar taksitlendirip hiçbir vade farkı uygulamıyoruz. İşte bu şekilde tıpkı kira öder Yazlık sahibi olmanız artık imkânsız değil.

karasu satılık yazlık

Yatırım Yapmak İçin Neden Karasu?

Birçok insanın yatırım için tercih sebebi Karasu. Karasu Ekşioğlu City Kiralık yazlık arayanlar için Ekşioğlu City’i tercih etmek doğru bir karar. Ancak kiralık bakmak yerine yatırım için yazlık almayı düşünseler bu daha isabetli bir karar olur. Neden mi? Bunun için birçok sebep var. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

 • Büyük illerden ulaşım için çok merkezi bir konum olan Karasu, son zamanlarda yapılan yatırımlarla hızla gelişmeye başladı ve Ekşioğlu City Karasu’nun en güzel ve lüks yaşam kentlerinden birisi.
 • Yapımı tamamlanan karasu limanı ile yapım çalışmaları devam eden Kuzey Marmara Otoyolu ve Karasuya yakın zamanda yapılacak olan iki büyük fabrika Karasu’nun değerini de daha da arttıracaktır.
 • Yaz aylarında 700.000’in üzerinde turistin ziyaret ettiği Karasu’nun daha da gelişmesi için nasıl ki büyük projeler yapmışsak, Ekşioğlu İnşaat olarak sosyal medyada Karasu’nun daha fazla tanınması için çaba sarf etmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68