Şehir içi ulaşıma ve üniversite bölgesine yakın olan Ekşioğlu İnşaat projeleri arasında yer alan birçok proje bulunuyor.Karasu satılık Yazlık evleri Karasu Maden Deresi bungalov evleri fiyatları ile benzerlerine oranla yatırımcının yüzünü güldüren seçeneklere sahiptir. Temiz havası ve muhteşem doğa manzarasıyla şehrin yanı başında müstakil evde yaşama fırsatı sunan proje, 40.yıla özel sınırlı sayıda evle sahiplerini bekliyor.

Bugüne kadar ortaya çıkardığı her projede aynı kalitede işlerin altına imza atan firmamız, müşteri memnuniyeti ve beklentileri odaklı yeni hedeflerle sektördeki yoluna emin adımlarla ilerler. Karasu ve çevresinde sunduğumuz fırsatlar, gelişen ulaşım ağı sayesinde özellikle şehre yakın ama bir o kadar da uzak kalmak isteyenlere kucak açar.

karasu satılık yazlık

Seçkin Projelerde Kaliteli Bir Yaşamın Temelleri Atılıyor

Her zaman seçkin projelerin altına imzasını atan Ekşioğlu İnşaat, doğalgazlı dairelerde yatırımcılara sadece yazın değil kışın da konaklama imkânı sunar. Karasu Maden Deresi bungalov evleri fiyatları ve kişiye özel ödeme planıyla dikkat çekerken zorlaşan hayat şartları içinde yatırım yapma fırsatı sunan evlerle siz de geleceğiniz için önemli bir adım atabilirsiniz.

Projelerinin tanıtımında sınır tanımayan firmamız sunduğu çok çeşitli imkânlarla hemen herkesin ev sahibi olmasına yardımcıdır. Ücretsiz olarak sunduğumuz Karasu tur seçeneğiyle sahip olacağınız evi yerinde görebilir ve yeni bir yaşamın heyecanını içinizde hissedebilirsiniz. Özel olarak sizler için hazırladığımız videolar ise hem evler hem de Karasu’da yaşam hakkında yeterli bilgi sahibi olmanızı sağlar.

karasu satılık yazlık

Karasu’da Yatırım Yapmayı Düşünenlere Tavsiyeler

  1. Köprü yolunun kullanıma açılmasıyla birlikte ilgi gören bölgede artan fiyatlar, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Karasu Maden Deresi bungalov evleri fiyatları ve avantajlı ödeme seçenekleriyle isteyen herkesin bölgede ihtiyacına uygun evi alması için özel olarak planlanmıştır. Avrupa’nın en büyük ikinci kumsalı olma özelliğine sahip olan bölgede aldığınız yazlığı kiraya vererek taksitlerini kendi ödemesini sağlayabilirsiniz.

Üniversite ve büyük fabrikaların tercih ettiği bölgeye ulaşım seçeneklerinin Kartal ve Yenikapı feribot iskeleleri üzerinden de gelişecek olması tatil ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerin bölgeye olan ilgisinin artmasına neden olarak gösterilebilir.