Temellerini Güven ve Huzurla Atan İnşaat Projesi

Eksioglu karasu Karasu evleri

Satın alacağınız evi veya yaşayacağınız mekânı seçmeden önce Ekşioğlu İnşaat Karasu tanıtım videosu hizmetinden yararlanarak hayalini kurduğunuz evin hangi özelliklere sahip olduğunu gözünüzle görebilirsiniz. Karasu Satılık Yazlık Projeleri ile ilgili bilgileri Profesyonel görüntüler eşliğinde hazırladığımız videolar sayesinde hem yaşayacağınız site hem de sahip olacağınız diğer imkânlar hakkında en doğru bilgiye sahip olabilirsiniz.

İnşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan Ekşioğlu İnşaat olarak; sahip olduğumuz bilgi birikimi, deneyim ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla İstanbul’a olan yakınlığıyla dikkat çeken Sakarya Karasu’da da kaliteli konutlar yaparak huzuru evinde arayanlara yeni alternatifler sunarız.

karasu satılık yazlık

Seçkin Projelerde Yerinizi Alarak Kaliteli Bir Yaşama Sahip Olabilirsiniz!

Eskiden sadece yaz aylarında tercih edilen ancak günümüzde tamamlanan altyapı çalışmaları sayesinde yılın 365 günü yaşamın devam ettiği bölgede yatırım yapmadan önce hazırladığımız Ekşioğlu İnşaat Karasu tanıtım videosu ile hem bölgeyi hem de çevre ve evlerin özelliklerini yakından inceleyebilirsiniz.

İnşaat kalitesi, ergonomik tasarım, yeşil alan kullanımı ve müşteri taleplerine göre özenle hazırlanan projelerimiz, bölgede tamamladığımız Yeşil Vadi projesiyle de kendini kanıtlamıştır. Son yıllarda bölgeye olan talebin artmasıyla birlikte nitelikli konut projelerinde fark yaratan firmamız;

 • Hemen tapu
 • Hemen teslim
 • Hemen taşın fırsatıyla herkesin beğendiği eve sahip olmasını sağlamaya çalışır.
 1. Köprü’nün tamamlanması ve kullanıma açılmasıyla İstanbul-Karasu arasının 50 dakikaya inmiş olması bölgeye olan talebin de artmasına neden olmuştur. 0 faiz elden senet imkânı, ömür boyu kolay satış, yaz-kış kira getirisi ve hemen tapu fırsatıyla beğendiğiniz daireyi satın alabilir ve size özel hayatın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Projeleri Yerinde Görme İmkânından Yararlanın!

Sektördeki 40.yılını müşterileriyle birlikte kutlamaya hazırlanan firmamız, sunduğu imkânlarla bölgede satılık ev almak isteyenlere sınırsız fırsatlar sunar. Ücretsiz olarak verdiğimiz Karasu tanıtım turlarına katılabilir veya sizin için hazırladığımız Ekşioğlu İnşaat Karasu tanıtım videosu ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

karasu satılık yazlık

Oturuma hazır ve tapulu dairelere en uygun fiyatlarla sahip olmak, Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle sevdiklerinizi deprem riskine karşı korumak, kredi veya senetle daire satın almak, tatilin yanı sıra uzun vadeli bir yatırım yapmak için siz de projelerimizi yakından görerek kararınızı verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68