Karasu Evleri & Karasu Satılık Yazlık

karasu satılık yazlık & karasu evleri

Karasu Evleri satılık yazlık konut denilince akla gelen ilk bölgelerin başında yer alıyor. yaz aylarına yaklaştığımız Şu günlerde Karasu satılık daire ilanları daha çok ziyaretçi çekiyor. Ancak şunu hatırlatalım kış kampanyaları yavaş yavaş sona eriyor, yani senetli satışlarda son günleri yaşıyoruz diyebiliriz.

Karasu’da bir yazlık almayı düşünüyorsanız bu günleri iyi değerlendirin Çünkü sezon başladığında hem fiyatlar değişecek hem de senet kampanyaları sona ermiş olacak. peki avantajı nedir bu ödeme şeklinin diye sorarsanız faiz ve vade farkı olmadan evin fiyatının dörtte birini ödedikten sonra elden senetle ödeyerek daire sahip olmanız.

karasu satılık yazlık

Karasu Evleri Bahçeli Yazlıklar

inşaat firması sahibinden alacağınız bu daireler Bahçeli denize sıfır ya da yakın konumda havuzlu güvenlikli sitelerde bulunmakta ve aynı zamanda tatil yaparken bölge değerlendiği için  evinizde değer kazanacak.

Gayrimenkul yatırımcılarının da çok tercih ettiği bir bölge olan bu şirin tatil kenti istanbul’a yakınlığı ile de adından çokça söz ettiriyor. kumsalı sarı kumdan oluşuyor ve çakıl taşı bulmanız neredeyse çok zor, aynı zamanda dalgakıranlar Belirli aralıklarla sahilde yapılmış durumda Uzunca bir kumsalı olan Karasu Plajı yaz aylarında İstanbul’dan 700 bin ile 800 bin kişi arasında misafir ağırlıyor.

karasu evleri & karasu satılık daire

Karasu Satılık Yazlık Konut Yatırımı

ve bu sahili ile böyle bir hizmete de imza atmış oluyor Aynı zamanda Karasu’da bulunan eğlence mekanları Aqua parklar ve çevrede gezilebilecek tabiat harikaları da bulunmakta, buralarda bir konut almak Aslında ne yatırım ne tatil Yani aynı zamanda ikisini de içeriyor.

Hem tatil hem yatırım evinizde tatilinizi yaparken adeta  Otel konforunu yaşıyorsunuz evinizden çıktığınızda ön tarafını da büyük bir havuz etrafta yeşil alanlar sitelerin içinde yürüyüş yolları ve tabii her siteye özgü değişik sosyal donatılar var, Yani çoğu misafirimiz buradan daire aldıktan sonra sitenin dışarıya  çıkma ihtiyacı duymuyor.Karasu satılık yazlık seçenekleri aradığınız her türlü kritere cevap verecek şekilde tasarlanmaya çalışılıyor.

Tabii ki Deniz aşığı olanlar Denizi çok sevenler bu saydığımız olayın dışında onlar da evlerinden çıkıp, Eğer denize yürüme mesafesinde bir sitede daire aldılarsa yürüyerek 5 dakika da denize ulaşıyorlar kumsalın denizin tadını çıkarıyorlar. sizde Karasu’da satılık yazlık bir ev alayım diyorsanız hafta sonları ücretsiz Karasu turlarına katılıp projeleri yerinde görebilir ve buradan uygun ödeme koşullarıyla  bir daire alabilirsiniz. yazlığınızda misafirlerinizi arayıp balkonunuzda bulunan barbekü ile onlara eşsiz bir mangal keyfi sunabilirsiniz, özellikle bahçe katı daireler keyif için biçilmiş kaftan sanki. sizleri de Karasu’ya bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68