Karasu Evleri Senet İle Faizsiz Ödeyin

karasu evleri

Karasu evleri alacak olanlar özellikle bölgeye daha önce gelmemiş olanlar buradaki daire tiplerine, dairelerin kaç kat olduğunu ve birçok özelliği merak ediyor. Dilerseniz  bunlarla ilgili kısaca bilgiler verelim ilk önce şunu söyleyelim Sakarya’da Karasu Evleri 3 katlı binalarda bulunuyor. Çünkü burada imar izni 3 kata kadar veriliyor.

Sahil kesiminde talep daha çok İstanbul’dan olduğu için daireler site içi konseptlerde daha çok ilgi görüyor havuzlu 24 saat güvenliği olan site içi daireler hem yazlık hem de kışlık kullanım için uygun oluyor. aranan kriterlerden bir tanesi de sitelerin ısıtma şekli ,Karasu’da doğalgaz olduğu için ısıtma problemi yok.

Karasu evleri  Yani site içi daireler de hem yaz hem kış aylarında kalabilirsiniz, havuzlar çok projede açık havuz O yüzden kış aylarında havuzlar kapanıyor, ancak yaz başında daha doğrusu okullar açıldığı gün havuzlar tekrar açılarak bütün temizlikleri yapılarak hizmete sunuluyor.

Karasu Satılık Daireler

Karasu’da genellikle denize yakın sitelerde Deniz suyu kullanılıyor daha sağlıklı olduğu için ve daha çok tercih edildiği için böyle bir yola başvuruluyor. Peki Karasu satılık yazlık ilanları fiyatları nasıl ödeme şekilleri nasıl ?  Dilerseniz bunları kısaca bir değinelim Karasu’da bir artı bir ve iki artı bir daireler daha çok prim yapmak da daha çok seçiliyor.

Bunlar da o günkü fiyat neyse mesela örnek verecek olursak 100 bin TL’lik bir dairede yüzde 20 yada yüzde 25 yani 20 bin TL ya da 25 bin TL gibi bir peşinat verdikten sonra kalan kısmını senet kampanyalarının olduğu projelerde 36 aya görebiliyoruz.

karasu evleri

Karasu Evleri Senet İle Daire Alın

Yani kalan 75 bin lirayı ya da peşinat 30 bin TL verirseniz 70 bin TL’ye 36 Aya bölüp ödeye biliyorsunuz. taksitler çok gelirse eğer kalan kısmını toplayıp bir yıl sonraya ara ödeme koya biliyorsunuz.

Aynı zamanda peşinatı verdikten sonra tapumuzu hemen alabiliyorsunuz .Tabii ki tapunuzun üstünde bir ipotek oluyor ve bu ipotek sizin son senediz ödendikten sonra kaldırılıyor. krediye ihtiyaç duymadan elden senetle alacağınız için bu daire size çok uygun bir fiyata gelmiş oluyor.

Yani peşin fiyatına elden senetle almış oluyorsunuz aynı zamanda siz bu daireye oturduktan sonra dairenin değerlenmesi de bu işin içine katarsak karlı olmuş oluyorsunuz. Peki bu kampanyalar ne zamanlar oluyor bu kampanyalar şu anda Bitmek üzere Bundan sonraki zamanlarda nakit satışlar devam edecek.

karasu evleri

ama zaman zaman bu kampanyalar oluyor sizde bunlardan haberdar olmak istiyorsanız bizi takip edebilirsiniz. birçok farklı projede birçok farklı seçenek bulabileceğiniz bu evlerde güzel bir tatil geçirebilirsiniz aynı zamanda yatırım açısından da oldukça karlı bir yatırım olabilir.

Karasu’nun geçmiş yıllardaki Gayrimenkul konut fiyatlarına baktığımız zaman bu seneki son yıllardaki yükselişler bu şekilde devam ederse Bir hayli olumlu bir tablo gözükmekte Tabii bu bilinmez bölgedeki projeler yapılan değişiklikler yapılan yeni yatırımlar işin şeklini ortaya koyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68