Karasu Evleri – Satılık Yazlık

ekşioğlu karasu evleri

Karasu Evleri fiyatları bundan önceki yıllarda ucuz ancak şu anda fiyatlar yükseldi diyebilirsiniz, neden bunun sebeplerini arasında bölgeye olan  yatırım ve talep geliyor. peki nerede bu Karasu ?  Sakarya iline bağlı Sakarya’dan 48 kilometre sonra Karasu’ya ulaşabiliyorsunuz.

Ama yeni yolla birlikte bu süre İstanbul’dan bir saat gibi bir mesafeye düşecek. Onu da şimdiden hatırlatalım. Ekşioğlu İnşaat olarak Gardenya evleri hakkında 32 evlerde Yalı Mahallesi’nde birçok proje mevcut.

Güven 2 projesi Yeşilvadi İlksan Evleri gibi birçok proje mevcut sadece satılık değil Karasu’da aylık kiralık evler de bulmanız mümkün. yaz aylarında tatil yapmak için tabi burada belli bir süre daire kiralayan birçoğu daha sonraki zamanlarda buradan bir ev almak istiyorlar.

karasu evleri

Karasu Evleri En İyi Ödeme Şekli

Karasu’da 28 kilometre boyunca Kumsal devam ediyor. mavi bayraklı bir Plajı olan bu tatil kentinde daha güvenli bir deniz keyfi çıkarmanız için dalgakıranlar yapılmış durumda zaten dalgalı havalarda da rüzgarlı havalarda belediye tarafından uyarılar yapılmakta.

Gelelim ödeme seçeneklerine ödeme kolaylıkları karasu satılık daire alacaklar kış kampanyalarını kaçırmamalı. Kısa bir süre sonra Karasu’da sezon başlayacağı için sezon başlamadan önce uygun ödeme koşullarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

karasu evleri

Karasu Satılık Yazlık Tatilini Evinde Yap

Şu anda bitmiş daireler de 36 aya varan elden senet imkanından yararlanarak bir daire almak çok avantajlı ve çok mantıklı. yaz aylarında talep çok olduğu için daireler hızlı bir şekilde tükenmekte. Bu da satışta olan daire sayısını azalttığı için kampanyalarında kısıtlı kalmasına neden oluyor.

Bu yüzden şu an devam eden kış kampanyalarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Karasu Evleri birçok farklı seçeneği 1+1 ve 2+1 gibi ya da daha geniş aileler için dubleks seçeneklerini içinde barındırıyor. Karasu’nun birçok bölgesinde 32 evler, Yalı Mahallesi gibi satılık yazlık sitede daireler bulmak mümkün. denize sıfır ya da denize yakın konumdaki müstakil bahçeli daireler sizleri bekliyor. özellikle bahçe katları daha çok tercih ediliyor.

Bunun sebebi öndeki yeşil alan oluyor zaten binalar,siteler güvenlikli olduğu için bahçe katları da rahatlıkla tercih edilebilmekte 1. Kat 2 kat 3 kat istediğiniz katta daire seçim yapabilirsiniz. Bu sizin isteğinize bağlı daire alırken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında sizin aradığınız kriterlere gelmektedir.

Mesela Güney cepheye Kuzey cephe Nasıl bir daire alacağınıza daha önceden karar verirseniz geldiğinizde daha rahat bir seçim yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68