Karasu Satılık Yazlık Proje Şeçenekleri

karasu evleri

Karasu satılık yazlık evleri lüx konutları ve yaşam konforu ile sizlere farklı bir yaşam tarzı sunuyor.Birbirinden güzel evleri yaz aylarında otel rahatlığında kullanabilir ve tatil planlarınızı kendi evinizde yapabilirsiniz.

İstanbul’a yakınlığı ile bilinen tatil merkezlerinin başında gelen Karasu satılık daire ilan ve fiyatlarının uygun ödeme koşulları ile sizlere sunulduğu bir bölgede yer almaktadır.farklı ödeme seçeneklerinin kış aylarında yapılan kampanyalarda olması size evinizi yaz aylarına kadar yani tatil sezonuna kadar dilediğiniz gibi döşemenize zaman sunmuş oluyor.

karasu-satilik-yazlik-proje-secenekleri-1

Karasuda size hitap eden sadece deniz değil bir çok kent merkezine yakınlığı gezilecek yerlere yakınlığı sizlerin canınızın sıkılmadan bir tatil yapmasını sağlayacak.Denizi ve kumsalı gelenler zaten biliyor gelmeyenler için anlatalım uzun plajı ve sarı kumu ile plajı meşhur bir yerdir Karasu sahili.

Denizi Marmara ile Karadeniz arasında yer alan Karasu’da deniz bazı zamanlar dalgalı olabiliyor işte bu sorunun çözümü için dalgakıranlar yapıldı ve sahili mavi bayrak aldı Karasu’nun.

karasu-satilik-yazlik-proje-secenekleri-2

Karasu evleri yazlık kışlık yaşamın olduğu bir bölgedir aynı zamanda doğalgaz bölgede kış aylarında kalma oranını birhayli artırmış durumda .Karasu limanı ve bölgede yapılan inşaatına başlanan fabrikalar istihdamı artıracağı için kış aylarında kalma oranı yakın zamanda artacak gibi görünüyor.

Karasu yazlık seçenekleri 1+1 veya 2+1 olarak değişmekte ve daha büyük dairelerde ilgi görüyor ancak en çok tercih edilen seçenekler  arasında  2+1 ler geliyor sadece yaz için değil İstanbul’dan sürekli kalmak için Karasu evlerini seçenler  geniş daire isterken yaz aylarında kalmak isteyenler aileler 1+1 seçeneklerinide değerlendiriyor.

karasu-satilik-yazlik-proje-secenekleri-3

Karasuda bir yazlık almak isterseniz birçok mahallede devam eden yada bitmiş projeler karşınıza çıkacaktır .Karasu sizler için farklı bir yaşam alanı olabilir burayı görmenizde yarar var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68