Karasu Satılık Daire Ve Uygun Karasu Evleri

karasu satılık yazlık - kaarsu evleri

Tatil planları yaparken aklınızdan Kendi evinize tatil yapmak geçiyorsa Karasu satılık yazlık ilanlarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz Karasu Evleri son yıllarda adından oldukça sık söz ettiren bir tatil ve yatırım merkezi olmuş durumda Karasu’nun bu kadar popüler olmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi İstanbul’a olan yakınlığı şu an için ortalama iki buçuk saat süren yolculuk bu senenin sonlarına doğru bir saat gibi bir mesafeyi düşecek.

karasu-satilik-daire-ve-uygun-karasu-evleri

Bu da Karasu’nun neden bu kadar ilgi gördüğünün cevaplarından bir tanesi olacak yani İstanbul’a olan yakınlık Karasu’nun tercih edilmesini nedenlerinden bir tanesi peki Karasu’da bir daire almak için ne yapmak gerekir ?

Ve Karasu sadece yaz aylarında yaşanabilecek bir yer mi denizi nasıl kumsalı nasıl etrafında neler var gibi sorular illaki aklınızda yer edecektir. Dilerseniz bu konuları kısaca anlatmaya çalışalım Karasu’da sadece yaz aylarında yaşam yok, kış aylarında da Yaşam devam ediyor bölgede ısıtma olarak doğalgaz geldiği günden beri kış aylarında burada yaşama oranları arttı.

Özellikle İstanbul’dan gelenler kış aylarında da burada yaşamayı tercih ediyorlar bunun sebebi Karasu’nun temiz havası sakinliğin ve İstanbul’a yakınlığı bir başka konu karasudan bir ev almak için Karasu Satılık Yazlık için farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.

karasu-satilik-daire-ve-uygun-karasu-evleri-1

Bunlardan en çok seçilen en çok tercih edilen senet ile satış peki senet ile satış nasıl oluyor ? belirli bir peşinat verdikten sonra geri kalan kısım eşit taksitlerle 24 veya 36 ye bölünüyor ve faiz olmadan krediye ihtiyaç duymadan dairenize sahip oluyorsunuz senetleri inşaat firmasına ödüyorsunuz yani inşaat firması sahibinden  daire sahibi oluyorsunuz, bu da size avantaj bir ödeme olanağı sağlıyor peki bu evler nasıl evler havuzlu güvenlikli site içi balkonlarında barbeküsü olan lüks daireler.

Deniz mesafeleri değişiyor 50 metre 100 metre 200 metre ve daha fazla mesafelerde tabii ki bunlar arasında denize sıfır olan dairelerde site için Karasu Evleri de mevcut bu evlerin diğerlerine göre artısı denize çok yakın olmaları tabi ki buna göre de bir fiyat oluyor yani denize yakın daireler biraz daha diğerlerine göre farklı olabiliyor, gelelim plajı kumsala denize Karasu’da Kumsal sarı kumdan oluşur ve plaj boyunca kumsaldır çakıl taşı yoktur denizi dalgalı olduğu zamanlarda dalgalar yüzen insanları etkilemesin diye belirli aralıklarla dalgakıranlar yapılmıştır.

karasu-satilik-daire-ve-uygun-karasu-evleri-2

Aynı zamanda Plajı mavi bayrak almıştır, yani temiz deniz ibaresini almaya hak kazanmıştır bölgede altyapı çalışmaları hala devam etmektedir, aynı zamanda sahil kesiminde yapılan sahil parkı Karasu’nun çehresini değiştirmiştir bunun gibi birçok proje önümüzdeki yıllarda yapılacaktır ve Karasu geçen yıllara baktığımızda bu yıl nasıl büyük bir değişim gelişim yaşadıysa bundan sonraki yıllarda da bu değişimi gelişimi hep birlikte göreceğiz bölgeye olan talebin artması haliyle Karasu’nun da gelişmesini sağlıyor.

yatırım açısından da bölgeye birçok talep var Bunlardan bir tanesi BMC fabrikasının savunma sanayi ile ilgili kuracağı fabrika Karasu Denizköy’de bu fabrikanın çalışmaları başladı bile aynı zamanda Karasu Limanı bölgede hareketlilik oluşturuyor liman sayesinde bölgede istihdamın artması bekleniyor önümüzdeki yıllarda buradaki talep hareketlilik haliyle buradaki yoğunluğu orantılı olarak artacaktır bunlarda Karasu’nun neden tercih edildiğinin cevaplarından birkaç tanesi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68