Karasu Evleri Sadece Satılık Yazlık Değil Aradığınız Herşey

karasu evleri

İstanbul kalabalık bir şehir haliyle yaz aylarında buralardan biraz kaçmak istiyor insan bu kaçamak adreslerden birtaneside denizi ile doğası ile Karasu.Uzun uzadıya kumsalı,plajı tabiat harikaları ile sizlere birbirinden güzel seçenekler sunuyor.Bahçeli denize sıfır yada yürüme mesafesindeki birçok Karasu satılık yazlık daire seçenekleri sizleri bekliyor.

Karasu satılık yazlık fırsatları ve kampanyaları devam ediyor  yaz aylarında İstanbul’dan yüzbinlerce misafiri ağırlayan Karasu evleri kış aylarında da şu sıralarda yazdan kalma havalar yaşanıyor Denizi kumsalı ve farklı tabiat harikaları ile Karasu kış aylarında da kafanızı dinleyebileceğiniz bir yer. birçok artısı var Karasu’nun özellikle yaz aylarında İstanbul’da birçok kişi yaz aylarında bunalıyor sıkılıyor ve tatil için ailecek gidecek bir yerleri arıyor.

karasu-evleri-sadece-satilik-yazlik-degil-1

bu mekanlardan bir tanesi de Karasu Evleri Karasu evlerinde ödeme koşulları ve özellikler hakkında biraz bilgi vermeye çalışalım site içi havuzlu güvenlikli daireler içinde marketi kafeteryası denize yürüme mesafesinde olan evler 1+ 1 , 2+1 seçenekleri mevcut bunların % 25 peşinattan sonra kalan kısmını isterseniz konut kredisi isterseniz 36 ay elden senet kampanyaları olduğu zaman senet ile de ödeyebilirsiniz.

Senetli ödemenin avantajı herhangi bir faiz veya vade farkının olmaması vade farkı ödemeden senetle bir daire sahibi olmak istiyorsanız kampanyaları kaçırmamanızı tavsiye ederiz özellikle kış aylarında Bu kampanyaların yoğun olduğu bir bölgedir Karasu,  Karasu’da satılık yazlık almak isteyenlerin aradığı kritere göre bir yer bulması mümkün çünkü çok farklı site mevcut çok farklı alternatif var.

karasu-evleri-sadece-satilik-yazlik-degil-2

Bu alternatiflerin içinde denize sıfır denize yakın mesafede olan farklı seçenekler mevcut Size uygun daireyi seçmek için ücretsiz Karasu turlarına katılarak buradaki daireleri evleri gezip yerinde görebilirsiniz.

Denizi nasıldır diye sorabilirsiniz Karasu’nun Denizi Sakarya Nehri’nin Deniz’le buluştuğu noktada yer alır ve Marmara ile Karadeniz’in birleştiği kesiştiği noktadadır Bu yüzden dalgakıranlar yapılmıştır Belirli aralıklarla dalgakıranların önü gayet Durgun bir denizdir burada yüzülebilir şeklindedir ve aynı zamanda Karasu’nun sahili mavi bayraklı bir Kumsal olduğu için  yaz aylarında da cankurtaranlar görev yapmaktadır.

Karasu ile ilgili söylenebilecek daha çok şey var ve bunlarla ilgili diğer makallelerimizide okuyup takip edebilirsiniz Karasu Sizin ve ailenizin yaz aylarında İstanbul’a yakınlığıyla da çok bilinen tatile girebileceğiniz keyifli zaman geçirebileceğiniz bir belde şu anda 2,5 saat gibi bir mesafesi var İstanbul’a ancak bu mesafe yeni yolla birlikte 110 kilometre Yani 1 saat gibi bir süreye düşecek aynı zamanda Karasu ile ilgili yatırımlarda tüm hızıyla devam ediyor.

karasu-evleri-sadece-satilik-yazlik-degil-3

Bütün bunlardan sonra oradaki dairelerin evlerin arsalarında prim yapması bekleniyor, Zaten yıllardır süregelen bir kar getirisi olan Karasu bundan sonraki yıllarda da bu şekilde sürdürecek gibi görünüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68