Karasu Satılık Evler

karasu evleri

Sakarya Karasu’da muhteşem doğayla, koruma altındaki ormanlar, dere ve nehir yataklarıyla iç içe olacaksınız. Ömrünüze ömür katacak bu yere geldiğinizde sizi tamamen doğa ile iç içe projelerle karşılayacak olan Ekşioğlu İnşaat Karasu, doğanın hiçbir güzelliğine ters düşmeyen harika, doğa ile iç içe projeler hazırladı. Size bu projelerden yani Karasu Evleri’nden bahsedeceğiz.

Karasu Evleri sektöre imzasını atmış Ekşioğlu İnşaat firması tarafından yapılan bir sıfır daire projesidir. Daha önce uzmanlığını Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Gardenia Sitesi, Huzurkent Sitesi gibi projelerle kanıtlamış olan Ekşioğlu İnşaat sizlere harika bir yazlık deneyimi sunmak istiyor. Çok sayıda iş ve proje yapan firma Karasu’yu Türkiye’ye tanıtıp, sevdirmek istiyor. Karasu’da bulunan karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire çeşitlerinde harika seçenekler sunan firmanın elinde her bütçe ve her isteğe göre daire mevcut, daire çeşitleri 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi geniş yelpazede. Bunların yanı sıra eğer isterseniz villalar, dubleks ve tripleks daireler, müstakil evler de firmanın projeleri arasında mevcut. Ekşioğlu İnşaat’ın tüm projelerinde daire içleri klima, kombi gibi donanımlarla döşenmiştir, daire iç detaylarını en iyi şekilde sunan firma bu detay işçilik için 6 ay garanti vermektedir, dairenin kendisi ise ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisindedir. Dairelerin bağlı bulunduğu tüm sitelerde asansör, havuz, otopark ve sosyal alan hizmetleri vardır. Sitelerin tamamı yaz kış özel güvenlik tarafından korunmaktadır, yine tüm siteler denize 0 – 100 – 150 metre uzaklıklarda, ilçe merkezine yakındır.

Eğer bu anlatılanları daha detaylı incelemek ve firma ile irtibata geçerek aklınızdaki soruları gidermek istiyorsanız hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşın, hayalinizdeki daireye bir adım daha yaklaşın.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68