Karasuda Satılık Yazlık Deniz Kumsal Plaj Doğa

ekşioğlu karasu

Yeni bir yaşam başlıyor karasuda satılık yazlıklar evler birbirinden güzel daireler deniz kumsal ve güneş derken yine okullar açıldı karasuda sezon bitti ama şimdide evini kıştan almak isteyenler başladı gelmeye karasuda satılık yazlık almak istanbul’da yaşayanlar için artık bir ihtiyaç oldu seneye mesafede kısalıyor ve istanbul Karasu arası mesafe düşüyor

karasuda-satilik-yazlik-deniz-kumsal-plaj-doga-12

Karasu Evleri sizlere yeni bir yazlık deneyimi sunmak için hazırlandı, yeni sıfır daire projesi Karasu Evleri ile siz müşterilerine doğal, lüks, konforlu bir yazlık sunmaya hazırlanıyor.

Sakarya Karasu’da bulunan Karasu Evleri anlatmakla bitmeyecek güzellik ve olanaklarla size sunuluyor. İnşaat sektörünün Karasu’daki tek ismi olan Ekşioğlu İnşaat daha önceden yaptığı Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Gardenia Sitesi, Huzurkent sitesi gibi projeleriyle müşterilerinin tamamından olumlu dönüşler aldı. Yazlık sitelerde adeta tatil köyü inşa eden firma, çok keyifli ve uygun fiyatlı tatil olanaklarını size sunuyor. Her ölçü ve fiyatta bulunan karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık çeşitleri içerisinde 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi çeşitli ihtiyaçlara yönelik daireler bulunuyor. Bununla yetinmeyen müşteriler içinse villalar, müstakil evler, dubleks ve tripleks daireler de satışta bulunuyor. Her kesimden insana hitap edebilecek evler inşa eden firma, her kesimden insana bir daire satmaya kararlı. Ekşioğlu İnşaat’ın projesi olan tüm sitelerde özel güvenlik mevcut, bununla birlikte siz ve eşyalarınız yaz kış güvende oluyor. Yine tüm sitelerde havuzlar, otoparklar, asansör sistemleri ve sosyal alanlar bulunuyor. Daire içlerinde ise kaliteli ve iyi malzeme ile usta işçilik sunan Ekşioğlu İnşaat tüm dairelerini kombi ve klimaları olarak teslim ediyor. Daire içindeki detay işçilik için 6 yıl garanti veren firma, dairenin kendisi için ise ömür boyu garanti veriyor.

karasuda-satilik-yazlik-deniz-kumsal-plaj-doga-121

Bunun yanında kolay ödeme yöntemleri sunan firma sizleri kira öder gibi yazlık sahibi yapmanın peşinde, faizsiz senet, düşük faizli kredi ve düşük peşinat talep eden firma yaptığı yaz kampanyalarıyla fiyatları da iyice düşürdü. Dilerseniz hemen bu bağlantıdan firmaya ulaşabilir, dilediğiniz daire için görüşüp fiyat alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68