Karasu Denizköy Satılık Yazlık Arsa Fiyatları Artıyor

karasu satılık yazlık

Kıymetli misafirlerimize iyi günler diliyoruz. Sakarya’nın Karasu mevkiinde Denizköy semtinde yerleşik arsalardan uygun fiyatlara geleceğiniz için yatırım amaçlı sahip olmak istiyorsanız Ekşioğlu İnşaat Karasu imkanlarından yararlanarak bu eşsiz fırsata siz de ortak olabilirsiniz. Karasu Denizköy Satılık Yazlık  

karasuda-satilik-yazlik-deniz-kumsal-plaj-doga-121

Sakarya’nın Karasu beldesi, tarihi Frigya çağlarından gelen, dönemin Bizans ve Roma kültürünü yaşamış efsanevi bir yöredir. Sahil şeridi ve plajı ise Türkiye’deki en büyük kumsal olmakla birlikte Avrupa’nın en uzun ikinci kumsalı ünvanını taşır ve aynı zamanda mavi bayraklıdır. Bu beldeden alacağınız eşsiz manzarada ve değerde arsaları şimdi satın alarak dilerseniz hemen kullanabilir veya geleceğiniz için eşi bulunmaz bir yatırım olarak değerlendirebilirsiniz. 3. Köprüye giden yolun Karasu’ya yakın geçmesi sebebiyle bugün bu yazlık arsalar İstanbula 1 saat, Bursa ve Ankara gibi büyük Marmara ve İç Anadolu şehirlerine ise 2-3 saat mesafede mükemmel bir konumda bulunmaktadırlar. Bu bölgelerden alacağınız Denizköy satılık arsaları ile kendinize çok az insanda bulunan bir yatırım imkanını tanımış olacaksınız. Denize 0 ila 100 metre uzaklıkta bulunan Denizköy arsaları sizlere gerek yatırım olsun gerek yazlık olsun harika bir fiyata harika bir yatırım imkanı sunuyor. Günden güne artan Karasu mevkii arsaları ile eşi bulunmaz bir yatırım fırsatı elde etmiş olaca ve Ekşioğlu İnşaat Karasu imkanlarından en uygun fiyata yararlanmış olacaksınız.

karasu-satilik-yazlik-satilik-daire-ve-gayrimenkul-ilanlari

Sizde birikimlerinizi hemen kullanıp mükemmel bir yatırım imkanı elde etmek ve maddi gücünüzü akıllı bir yatırıma dönüştürmek isterseniz  Karasu aracılığı ile ’da bir arsa alın, kazanmaya başlayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68