Karasu Satılık Yazlık Sakarya Ev İlan ve Fiyat Bilgileri Artış Gösteriyor

ekşioğlu karasu

Karasu satılık yazlık ları yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor. Son yılların en karlı konut projeleri arasında gösterilen karasu satılık daire leri ve karasu satılık evleri her yeni dönem karasuya daha fazla yatırımcı çekiyor. Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya mecralarında, İnternet ortamında, gazete ve TV yayınları’nda bunun yanı sıra Google gibi ortamlarda reklamlarını ve haberlerine sıkça rastladığımız karasu Bu şekilde hitap ettiği yatırımcı kitlesinide her geçen dönem artırıyor.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-ev-ilan-ve-fiyat-bilgileri-artis-gosteriyor-1

Haliyle bölgenin bu kadar gündemde olması ve yatırımların bu denli kar getirisine sahip olması karasu emlak konut sektöründe de hareketlenmeler yaşanmasına neden olmuştur. Bölgenin yatırımlar açısından oldukça uygun bir nitelik kazanması ve Karasu’nun aldığı yatırımcı sayısını sürekli artırması bölgede konut ihtiyacını doğurmuştur. Karasu’nun değer kazanması ve bölgenin turizim açısından çok daha uygun bir konuma gelmiş olması Karasu’da en fazla inşaat sektörünü etkilemiş; bölgede yaşanan konut talebi yeni inşaat firmalarının ve yeni konut projelerinin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bugün Karasuya bakıldığında bölgenin hemen her noktasında model konut projelerinin yükseldiğini görebilmekteyiz. Pek çok inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen bu projelerin büyük çoğunluğu denize oldukça yakın mesafelerde konumlandırılmıştır. Bugün özellikle karasu Yenimahalle’de, karasu yalı mahallesinde, karasu akkum bölgesinde, karasu 32 evlerde, karasu limanı çevresinde ve karasu plaj bölgesinde pek çok yeni yapılanma bulunmaktadır. Firmalar özellikle site içi havuzlu konut projelerine ağırlık vermişler; Konut sahiplerine sitelerinden çıkmadan da tatil yapma olanağı sunmayı hedeflemişlerdir.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-ev-ilan-ve-fiyat-bilgileri-artis-gosteriyor-3

Yatırımcılar da firmaların sunduğu imkanlardan olabildiğince faydalanıp Karasu’da site içi havuzlu konut projelerine büyük bir talep göstermişlerdir. Bölgenin sürekli olarak değer kazanması, yatırımcıların sitelerinden çıkmadan tatil yapma olanağı bulması, Karasu’nun doğası, eşsiz doğal güzellikleri ve konumu bölgeye olan yatırımları gün be gün artırmaktadır. İstanbul’un hemen yanı başında yer alan ve önümüzdeki zaman dilimi içerisinde tamamlanıp kullanıma açılacak olan üçüncü köprü sahil otoban yoluyla beraber İstanbul Karasu arasındaki mesafe sadece 1 saat gibi bir süreye düşecektir. İstanbul’un arka bahçesi konumunda olan ve pekçok özelliği ile bir çok tatil beldesini geride bırakan Karasu’nun bunca olumlu özelliğinin yanında bölge genelinde ki satılık konut ve satılık arsa fiyatlarının günümüz koşullarında Karasu gibi hızlı değerlenen, gelişen ve deniz turizmi yapılmasına imkan sağlayan bir bölgeye nazaran oldukça ucuz Ve ekonomik fiyatlardadır. Yatırımcılar da elbette bu durumu fırsat bilip hem Karasu’nun hızla yükselen değerleri arasında yerlerini almak hem de bundan sonraki yaz tatillerini kendi konutlarının rahatlığında gerçekleştirmek için karasuyu ziyaret edip Bölge genelinde geniş çaplı bir yer tutan karasu evlerine değerlendirmektedir. Yatırımcılar özellikle ekşioğlu inşaatın her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinden düzenlediği ücretsiz karasu turlarına büyük bir talep göstermektedirler. Ücretsiz turlar eşliğinde evlerine en yakın noktadan gelip alınan yatırımcılar akşam karasu turu dönüşünde de evlerine kadar bırakılmaktadır. Her biri birbirinden farklı güzellikte ve konumda yer alan Ekşioğlu inşaatın site içi havuzlu ve site dışı binalarını değerlendirip İster banka yolu ödemesi isterseniz kısa süreliğine geçerli olan 40 ay sıfır faiz elden senetle ödeme seçeneğini değerlendirerek Karasu’da konut sahibi olmak için hiç beklemeden 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak Ekşioğlu inşaatın ücretsiz karasu turu servislerine kaydınızı yaptırabilir, günümüzün ve geleceğin yükselen değerleri arasında gösterilen karasu da on binlerce yatırımcıdan birisi de siz olup geleceğinize oldukça karlı bir yatırım bırakabilirsiniz. karasu satılık yazlık 

karasu-satilik-yazlik-sakarya-ev-ilan-ve-fiyat-bilgileri-artis-gosteriyor-4

Deniziyle, kumuyla, güneşiyle, Sakarya nehriyle, muhteşem doğal güzellikleriyle, artan değeriyle, konumuyla, yatırımlarıyla ve ulaşım olanaklarıyla her geçen gün biraz daha popüler bir hale gelen Karasu’da günümüz koşullarını ve kampanyalarını değerlendirerek konut yatırımınızı bir an önce gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68