Karasu Satılık Yazlık Denize Yakın Manzaralı Uygun Fiyata Evler

ekşioğlu inşaat

Karasu’da satılık ev veya karasu satılık yazlık almanın tam zamanı. Son yılların en çok öne çıkan ve en hızlı değerlenen bölgelerinden başında gelen Sakarya’nın Karasu ilçesi hızlı yükselişini sürdürüyor. Karasu evleri ve karasu satılık daire leri de Karasu’nun bu hızlı değerlenişinden oldukça fazla etkilenip değerlerini her geçen gün artırıyor. Günümüzün en popüler deniz turizmi noktalarından birisi haline gelen bunun yanı sıra bünyesine yapılan yatırım ve projelerle gündemden düşmeyen karasu günümüzün En hızlı prim yapan bölgeleri arasına adını çoktan yazdırmış durumda.

karasu-satilik-yazlik-denize-yakin-manzarali-uygun-fiyata-evler

Belediyenin yapmış olduğu tanıtım ve çalışmalar, bölgeye yapılan yatırım ve projelerin oldukça geniş bir yer tutması ve bunun yanı sıra bölgede faaliyet gösteren inşaat şirketlerinin reklam ve kampanyaları Karasu dan haberdar olan kesmi Her geçen gün artırmaktadır. Karasu’nun adının her geçen gün daha fazla duyulur hale gelmesi hem bölgenin yeni yatırımcıları çekmesine fırsat tanımakta hem de deniz turizmi ile oldukça ön plana çıkan bölgenin çok daha fazla turizim çekmesine fırsat tanımaktadır. Özellikle son yıllarda hem özel kuruluşlar hem de belediyenin yapmış olduğu çalışmalarla karasu oldukça tanınır bir bölge haline gelmiştir. Deniz turizminin her geçen yıl daha popüler bir hal aldığı bölge geçtiğimiz yıl içerisinde yaklaşık 800.000’in üzerinde yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmıştır. Karasu’nun deniz turizminin önündeki en büyük engel olarak gösterilen mavi bayrak uygulamasının eksikliği de geçtiğimiz yıl içerisinde giderilmiş, yapılan çalışmalarla ve Karasu sahibi bölgesine inşa edilen Karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesi ile karısı Plajları da sonunda mavi bayrak uygulamasıyla taçlandırılmıştır. Deniz turizminin yapıldı bir bölge için oldukça büyük önem arz eden mavi bayrak uygulamasının karısı plaj yerine getirilmiş olmasıyla bölgenin bu yıl daha fazla turizimci ağırlaması beklenmektedir.

karasu-satilik-yazlik-denize-yakin-manzarali-uygun-fiyata-evler-2

Oldukça temiz ve berrak bir denize, Avrupa’nın en uzun Plajları’ndan birisine Ve altın kumdan incecik plajlara sahip olan Karasu’nun karadeniz’e olan 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi boyunca dalga kıranların yapılmış olması da bölgeyi deniz turizmi açısından daha elverişli bir hale getirmiştir. Denizdeki dalgalılık seviyesinin en aza İndirgenmesi bunun yanı sıra sahillerdeki can kurtaranların sayısının artırılması ve Plajlara jet-skili arama kurtarma hizmetinin getirilmiş olması Deniz turizmi faaliyetlerini büyük ölçüde etkilemektedir. Tüm bunlara istinaden Karasu’da oldukça eğlenceli ve verimli bir tatil geçirmenizi imkan sağlayacak olan çeşitli donatıların yer alması ve bunun yanı sıra bölgedeki tatil olanaklarının oldukça ucuz ve uygun maliyetlere yapılabiliyor olması daha fazla turizimci en karasuyu tercih etmesini sağlamaktadır. Halihazırdaki konumuyla da turizimcileri etkileyen sadece ekonomik anlamda değil kısıtlı zamanlarını yollarda geçirmek istemiyorsun tatilcilerin de ortak noktası bugün Karasu. Bölgeye geldiğinizde konaklamanıza imkan sağlayacak olan Çok sayıda karasu otelinin ve karasu denize sıfır pansiyonlarının yanısıra konaklama ihtiyaçlarınızı karasu sahibinden kiralık dairelerde veya karasu sahibinden günlük kiralık yazlık gibi konutlarda da geçirebilirsiniz. Yatırımcıları tarafından kiraya verilen bu konutlarda kendi evinizin konforunda bir tatil geçirip aynı zamanda tatilinizi çok daha ucuz ve ekonomik fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-denize-yakin-manzarali-uygun-fiyata-evler-1

Ancak tüm bunların yanısıra bölgede sizlerde konut edinip Karasu’nun yükselen değerleri arasında yerinizi almak ve yaz saatilerinizi kendi konutlarınmızda gerçekleştirmek için Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanarak bölgeye gelip, ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edip firmanın birbirinden farklı konut projelerini değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilir veya site üzerindeki canlı destek hattına numaranızı bırakarak sizlerle iletişime geçinmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bugün ekşioğlu inşaatı ziyaret ettiğinizde firmanın kısa süreli 40 ay sıfır faiz elden senetle ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Kısa süreli bu kampanyayı kaçırmadan faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını yakalamak için geç kalmayın. Karasu’nun muhteşem doğal güzellikleri arasında her biri muazzam güzellikte ki karasu manzaralarını hitap eden yazlık ve dairelerinde huzurlu bir yaşamın ve muhteşem bir tatilin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68