Karasu Satılık Yazlık Müstakil Konforunda Karasuda Yazlıklar Daireler

karasu evleri

Karasuda satılık yazlık ilan ve fiyat aralıkları hakkında bilgi edinmek metrekare bilgileri ve mahalle bilgileri için akkum , yalı mahallesi,32 evler gibi için sitemizdeki makaleleri takip edebilir canlı destek ten yardım alabilirsiniz…Karasu’da satılık evleri ve Karasu yazlık daire leri her geçen gün değerlerine değer katarak yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Pek Çok yatırımcı bugün hem kendi imkanları hem de Karasu’da faaliyet gösteren inşaat şirketlerinin düzenlemiş Oldukları ücretsiz karasu turlarına katılarak bölgeye gelip karasu satılık daireleri ve satılık karasu evlerini değerlendirmeye devam etmektedirler. Yazlık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri son yılların en fazla kar getirisine sahip olan konut projeleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Karasu’nun deniz turizmi açısından oldukça popüler bir hal almış olması ve bölgenin muazzam güzellikte ki doğası da yatırımcıları etkilemekte; yatırımcılar hem birikimlerini ne oldukça doğru bir noktada kullanarak karlı bir konut yatırımına imza atarken hem de Karasu’nun doğal güzellikleri arasında yaşama fırsatı ve bölgenin karadeniz’e olan 24 km uzunluğunda ki sahil şeridinde uzun ve muazzam bir yaz tatili yaşama fırsatı yakalamaktadır.

karasu-satilik-yazlik-mustakil-konforunda-karasuda-yazliklar-daireler

Özellikle son yıllarda Karasu ve çevresinde yaşanan büyük gelişmeler bölgeyi doğrudan ve dolaylı olarak etkilemiştir. Karasu’nun birkaç yıl önceki haliyle şimdiki hali kıyaslandığında arada adeta bir uçurum gözlemlenmektedir. Ne Yatırımcıların ne de tatilcilerin haberinin olduğu bölge son yıllarda yaşanan gelişmeler sayesinde oldukça tanınır hale gelmiştir. Belediyenin yapmış olduğu Çalışmalar ve tanıtımlar sayesinde turizim faaliyetleri özellikle son yıllarda büyük önem kazanmış karasu ağırladığı turizimci sayısını oldukça yüksek sayılara çıkartmıştır. Bölgenin turizim açısından daha fazla tercih edilmesini sağlamak amacıyla yapılan çalışma ve projeler son yıllarda karşılığını vermeye başlamış karasu günümüzün en popüler turizim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Yaşanan tek gelişme elbetteki turizm alanında değildir. Karasu’ya son yıllarda yerli ve yabancı firmalar tarafından yapılan yatırımlar da oldukça dikkat çekmektedir. Bugün oldukça büyük bir sanayi yatırımların hayat bulmaya başladığı bölgede bir başka firmada yatırım açısından çalışma başlatmıştır. Bunun yanısıra yıllardır tamamlanamayan karasu limanı geçtiğimiz aylar içerisinde tamamlanmış ve ilk ihracatını gerçekleştirmiştir. Ayrıca batı Karadeniz’in en büyük demiryolu ağlarınından birisi olan karasu arifiye Bartın demiryolu hattı için çalışmalarda tekrar başlamıştır. Ulaşım alanındaki bir diğer gelişme de İstanbul’a yapılan üçüncü köprü sahil otoyol bağlantısının Karasu dan geçecek olmasıdır. Projenin tamamlanmasıyla İstanbul Karasu arasındaki mesafe sadece 1 saat gibi bir süreye düşecektir. Tüm bu gelişmeler Karasu’nun değerini artırmakla beraber karasu emlak konut sektöründe de büyük etkiler yapmıştır. Hem yazlık yaşamının gözdesi olan hem de her geçen gün değerini katlayan bölgede karasu gayrimenkul sektörü büyük gelişmelere imza atmıştır.

karasu-satilik-yazlik-mustakil-konforunda-karasuda-yazliklar-daireler-1

Bölgenin bu denli hızlı yükselişe geçmesi yatırımcıların rotalarını karasuya doğru Çevirmelerini sağlamıştır. Her geçen gün yatırım talebinin biraz daha çoğaldığı Karasu’da hem konut açığı kapatmak hem de yeni yatırımcıların Karasu’da yatırım yapmalarına imkan sağlamak adına oldukça modern konut projeleri hayata geçirilmiştir. Karasu’nun en popüler yerleşim merkezlerinde boy gösteren bu modern yapılar bugün yatırımcıların da gözdesi durumundadır. Hem oldukça kısa sürelerde değerlerini katlayabiliyor olması hem de yatırımcılarına deniz turizmi faaliyetlerinden sınırsızca yararlanma imkanı sunuyor olması karasu evlerine olan talebi her geçen gün artırmaktadır. Yatırımcılar bu karlı bölgedeki yatırım fırsatları değerlendirmek ve bunun yanısıra hala ucuz ve elde edilebilir nitelikteki fiyat avantajlarından yararlanmak için Karasu’ya gelip konutları yerlerinde görmektedirler. Bugün yatırımcılar tarafından en fazla ziyaret alan Ekşioğlu inşaat satış ofisi de yatırım fırsatlarıyla oldukça ön plana çıkmaktadır.karasu satılık yazlık

karasu-satilik-yazlik-mustakil-konforunda-karasuda-yazliklar-daireler-2

Firmanın geçtiğimiz günlerde düzenlediği 40 ay sıfır faiz elden senetle ödeme seçeneği yatırımcıları cezbetmiştir. Faizsiz konut sahibi olmak isteyen yatırımcılar için adeta büyük bir fırsat teşkil eden bu kampanyadan sizlerde Bir an önce faydalanıp kampanya sona ermeden önce Karasu’da yatırım fırsatları değerlendirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp Ekşioğlu inşaatın sunduğu ücretsiz karasu turu hizmeti için servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca site üzerindeki canlı destek hattı’ndan projelerle ilgili tüm detaylı bilgilere sahip bunun yanında site üzerindeki görsellerden Ekşioğlu inşaatın bugün satışta olan 10’un üzerindeki projesini İnceleyebilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68