Karasu Evleri Daire Yazlık Satılık Ev İlanları Fiyatları Artıyor

ekşioğlu inşaat

Karasu satılık yazlıkları Ve karasu evleri son yıllarda bir marka haline geldi. Son yılların en hızlı gelişen kendilerinin başında gelen Sakarya’nın Karasu ilçesi oldukça popüler bir yaşam ve yatırım merkezi konumuna ulaştı. Karasu satılık yazlık ları ve karasu evleri Karasu’nun bu hızlı gelişiminden en fazla etkilenen emlak konut projeleri oldu. Geçmiş dönemlerde yatırımcılar tarafından sadece ikincil konut olarak edinilen, yatırımcıların deniz turizmi faaliyetlerini gerçekleştirmek için sahip oldukları yazlık ve daireler oldukça düşük fiyatlara alıcıya çıkmaktaydı. Bölgede deniz turizmi yapılıyor olmasına rağmen Karasu’nun gelişme göstermesi ve adının duyulmaması bunun en büyük sebebiydi. Karasu’da çok değil sadece birkaç yıl öncesine kadar sadece 50.000 TL fiyatlara oldukça modern site içi havuzlu bir yazlık veya daire almak mümkündü. karasu satılık daire Ancak Karasu’nun hızlı gelişimi karşısında oldukça değer kazanan Karasu yazlık daireleri bugün Karasu’nun gelişimi ile beraber büyük değerler kazanmış, karasu oldukça tanınan bir merkez haline gelmiş, hem tatil fırsatları hem doğal güzellikleri hem dekarlık konut yatırımlarıyla oldukça hızla yükselen bir bölge haline geldi. Karasu’da kısa süre içerisinde yaşanan gelişmeler, birbirinden farklı sektörlerde yapılan yatırımlar bölgenin değerini bir anda artırmıştır.

karasu-evleri-daire-yazlik-satilik-ev-ilanlari-fiyatlari-artiyor-1

Çoğu kimsenin adını bile bilmediği karasu bugün hem turizimcilerin hem de yatırımcıların en çok talep gösterdikleri noktalardan biri haline geldi. Yatırımların oldukça değer kazandığı karasu gayrimenkul sektöründe Karasu’da yaşanan bu gelişmelere kayıtsız kalamadı. Oldukça kazançlı bir yatırım aracı olarak görülen konutların gördüğü büyük talep karşısında inşaat firmaları da projelerini hızlandırmış Karasu’nun hemen her bölgesinde ve özellikle denize yakın mesafede yer alan mahallelerinde birbirinden farklı konut projelerini hayata geçirmiştir. Bu durum ayrıca Karasu’da mevcut inşaat firmalarına ek yeni firmaların da ortaya çıkmasına ortam hazırlamıştır. Bugün Karasu’da küçük, orta ve büyük ölçekli pekçok inşaat firması konut projelerini inşa etmeye devam etmektedir. Firmaların bu kadar konutu hayata geçirmelerine rağmen konutlar kısa süre içerisinde tükenmektedir. Çünkü bölge değerini günbegün yükselterek yatırımcıları karasuya çekmeye devam etmektedir. Bölgenin konum ve ulaşım koşulları da yatırımcıları etkileyen bir diğer etmendir. Marmara bölgesinde yer alan ve Marmara bölgesinin tatil başkenti olarak anılan bunun yanı sıra pek çok büyük ile oldukça yakın mesafede konumlanan karasu yatırım fırsatlarının olduğu kadar bu illere yakın mesafesi ile de ön plana çıkmaktadır.

karasu-evleri-daire-yazlik-satilik-ev-ilanlari-fiyatlari-artiyor-2

Özellikle İstanbul’a olan yakın konumu ve Ve kuzey Marmara otoyolu projesinin tamamlanmasının ardından İstanbul arası sadece 1 saat mesafe düşecek olan karasu yaz sezonunda vaktini yollarda geçirmek istemeyen tatilci kesmini de bölgeye çekmektedir. İstanbul’a olan bu yakın konumunun daha da yakın bir hale gelecek olması özellikle bu bölgelerden karasuya olan yatırımcı ve turizimci sayısında ciddi bir artışa neden olmuştur. Karasu’da onlarca farklı inşaat firmasının hayata geçirdiği bu konut projeleri içerisinde her zevke ve bütçeye uygun bir konut bulmak mümkün durumda olduğu için Ve günümüz piyasa koşulları değerlendirildiğinde Karasu’da ki konutular oldukça ucuz ve uygun fiyat koşullarıyla satışa çıktığı için En önemlisi ise Karasu’da aldığınız yazlık ve dairelerin yatırımcıları aynı zamanda muhteşem bir yaz tatili fırsatı sunması da yatırımcıları etkilemektedir. Bölgenin en ünlü ve en güvenilir inşaat firması olan Ekşioğlu inşaatın düzenlediği kampanya ve ödeme koşulları da Karasu’da yatırım yapmanıza imkan sağlayacak en cazip koşulları içermektedir. karasu satılık yazlık

karasu-evleri-daire-yazlik-satilik-ev-ilanlari-fiyatlari-artiyor-3

Eğer ki sizlerde Karasu’da kazançlı yatırımlara evsahipliği yapıp bu muhteşem doğal güzellikler arasında tatilinizi ve yaşamanızı en iyi şekilde değerlendirip her biri muhteşem karasu manzaraları arasında yer alan bu konut projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek isterseniz Ekşioğlu inşaatın ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırın. Ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturmak ve bunun yanısıra Ekşioğlu inşaatın projeleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68