Karasu Evleri İnşaat Ve Daire Denince Ekşioğlu Yazlık Kışlık Konutlar

karasu satılık yazlık

Sakarya’nın cennet güzellikteki ilçesi karasu son yılların en büyük çıkışını yakalamış durumda. Bugün karasu satılık yazlık larıyla ve karasu evleri ile yatırımcıların gündeminden düşmeyen bölge yatırım fırsatları ile bireysel konut yatırımcılarını cezbediyor. Yatırımcılar oldukça hızlı değerlendiren ve pirim yapan karasudaki satılık daire ve satılık karasu evleri ni değerlendirecek oldukça karlı ve kazançlı bir konut sahibi olurken aynı zamanda Karasu’nun muhteşem güzellikte ki manzaraları arasında eğlenceli ve verimli bir Yaz tatili yaşayabiliyorm. Bugün Karasu’da edindiniz karasu yazlık daire leri ve karasu emlak konut projeleri site içlerinde yer alan havuzlarla sitelerinizden çıkmadan tatil yapma fırsatı sunarken denize sadece girme mesafesinde bulunan site dışı binalarda da konutlarınzdan çıktığınız anda birkaç dakika içerisinde Karasu’nun muhteşem altın kumdan plajlarına ulaşarak denizin, tatilin, kumun ve güneşin tadını doyasıya çıkarmaya başlayabiliyorsunuz.

karasu-evleri-insaat-ve-daire-denince-eksioglu-yazlik-kislik-konutlar-1

Karasunun yatırımları ve değerleri ile bu kadar üst noktalara gelip karlı bir bölge haline gelmiş olması Karasu’da belediyenin yürütmüş olduğu çalışma ve faaliyetleri de hızlandırmış durumda. Karasu’da onlarca farklı proje hayata geçiren Karasu belediyesi ve bağlı bulunduğu Sakarya büyükşehir belediyesi de Yeni projelerle gündemden düşmemekte. Son günlerde bir sosyal gelişim projesinin bulunduğunu ve çalışma için en kısa sürede faaliyetlerin başlayacağı belirtilen Karasu belediyesi geçtiğimiz günlerde bu proje için düğmeye bastı. O Sakarya büyükşehir belediyesi tarafından Karasu’da hayata geçirilecek olan sosyal gelişim merkezi geçtiğimiz günlerde ihaleye çıktı. Karasu için oldukça önemli Bir proje olduğu belirtilen ve geleceğimiz olan çocuklarımız için birbirinden farklı sosyal alanların ve eğitimlerin yer alacağı bunun yanı sıra gençlerin kendilerine yeni aktivite ve sosyal alanlar yaratarak kötü alışkanlıkların indirgenecek de belirtilen sosyal gelişim merkezi projesi sadece çocukların ve gençlerin değil kadınların, yaşlıların, engelli vatandaşlarımızın kısacası tüm halkın kullanımına açık bir Merkez olacağı o belirtilmiştir. İçerisinde çok çeşitli eğitim faaliyetlerini hayat bulacağı sosyal gelişim merkezi tamamlanan ihale ile birlikte önümüzdeki günlerde Karasu’da yükselmeye başlayacaktır. Karasu aşağıincili mahallesinde hayata geçirilecekti açıklanan proje yaklaşık 5000 metre karelik bir alan üzerine inşa edilecektir.

karasu-evleri-insaat-ve-daire-denince-eksioglu-yazlik-kislik-konutlar-2

İçerisinde 250 kişilik konferans salonu, kafeterya, seminer salonu, resim, müzik, bilgisayar, güzel Sanatlar ve daha farklı etse sınıfların yer alacağı Proje için Çalışmalar en kısa sürede başlayacak. Her zaman ve her fırsatta Karasu’nun daha ileri seviyelere ulaşıp daha gelişmiş bir bölge olmasını sağlamak amacıyla Karasu’ya yeni yatırım, yaşam ve sosyal aktivite alanları kazandırmak için çalışan ve bu amaçla çalışmalarını hızlandıran karasu belediyesinin şuan hazırlık aşamasında olan daha pekçok projesi yer almaktadır. Yatırım ve turizm özellikleriyle oldukça öne çıkan bölgeyi yaşam alanı olarak da tercih edilen bir bölge olmasını sağlamak ve bunun yanı sıra bölge insanının ve karasuya gelen turizimcilerin en iyi şartlarda ve imkanlar da yaşamasını ve vakitlerini değerlendirmesine imkan sağlayacak olan bu projeler Önümüzdeki yıllarda tüm hızıyla devam edecektir. Hem dışarıdan firmaların yapmış oldukları yatırımlar hem de belediyenin faaliyetleri doğrultusunda oldukça gelişen ve hızla değerlenen Karasu’nun kendi yatırımları arasında sizlerde yerinizi alarak karasudaki bu karlı konut fırsatlarından birine sahip olup birikimlerinizi karasu evleri ile değerlendirmek için Ekşioğlu inşaata tercih ederek oldukça avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

karasu-evleri-insaat-ve-daire-denince-eksioglu-yazlik-kislik-konutlar-3

Banka kredisi ve senetle ödeme seçeneği bulunan onlarca farklı proje içerisinden ücretsiz karasu turları ne katılım sağlayıp Ekşioğlu inşaatın dış ofisine gelerek seçenekleri yerlerinde görüp değerlendirme fırsatına sahip olun. İstanbul Avrupa ve anadolu yakasında düzenlenen ve yol güzergahı üzerinde karasuya Karasu’ya gelmek isteyen yatırımcıları bölge ulaştıran ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı oluşturmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Tüm bunların yanısıra bölge kendi imkanlarınızla ziyaret etmek isterseniz Google earth üzerinden hem Ekşioğlu inşaatın konut projelerinin konumlarına hem de ekşioğlu inşaat satış ofisinin konumuna ulaşabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68