Karasu Evleri Ekşioğlu Yazlık Satılık Daireler

karasu satılık yazlık

Karasuda satılık yazlık olsun, satılık karasu evleri olsun veya karasu satılık arsaları yatırımcılar karasu genelinde yer alan bütün bu taşınmazlara karşı büyük bir ilgi göstermektedir. Yatırımcılar Karasuda emlak konut projelerine karşı ne kadar ilgi gösterirse göstersin Karasu’da satılık arsa ve araziler de yatırımcıları cezbetmektedir. Karasu gayrimenkul piyasası ne denli büyük ilerlemeler gösterip karasu ne kadar popüler bir merkez haline gelirse yatırımcıların kara suyu tercih sebepleri de o denli artacaktır. Çünkü karasudaki emlak konut projeleri ne kadar çeşitlenirse yatırımcılar karasuyu o denli fazla değerlendirecektir.

karasu-evleri-eksioglu-yazlik-satilik-daireler-1

Karasudaki projelerin çeşitliliği yatırımcıları bölge çeken sebeplerden biridir çünkü ne kadar fazla konut bölgede yer alırsa yatırımcılar ihtiyaçlarına, Şeylerine ve zevklerini yönelik konut bulmaları o denli kolaylaşacaktır. Onlarca farklı konut projesi Karasu’da bugün karasu yeni mahalle, karasu yalı mahallesi, karısı 32 evler bölgesi, karasu limanı çevresi Ve karasu plaj bölgesi nde hayata geçirilmiştir. Birbirinden farklı firmaların çalışmalarıyla hayata geçirilen bu projelerin en çok tercih edilenleri Ekşioğlu inşaatın hayata geçirdiği konut projeleridir. Ekşioğlu inşaat Karasu’da bugüne değin onlarca farklı konut projesini hayata geçirmiştir. Karasu’nun en çok tercih edilen emlak konut firması olan ekşioğlu inşaat Karasu’da bugün Kocaali mevkiinde 46. projesi olan melis evlerini hayata geçirmektedir. Yatırımcılarına birbirinden farklı daire ve kampanya seçenekleri sunan Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan 10’un üzerinde konut projesi bulunmaktadır. Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan projeleri; Kocaeli mevkii’ndeki Melis evleri projesi, karasu yeni mahalle’deki yenimahalle 1, yeni mahalle 2, yeni mahalle 3 ve sadef evleri projeleri yer almaktadır. Karasu limanının hemen arkasında limana oldukça yakın mesafede inşa edilen yeşilvadi siteleri bulunmaktadır. Ekşioğlu inşaatın denize sıfır konumda plaj bölgesinde yer alan Ekşioğlu site projesi de bulunmaktadır. Daha pekçok projenin yer aldığı bölgede Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri sıfır durumdadır. Deprem bölgesinde yer alan ve bu projelerin tamamını depreme dayanıklı olarak deprem Yönetmeliğine uygun olarak İnşa eden Ekşioğlu inşaatın tüm bu projeleri denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasında konumlanmış olup projelerin birçoğu site içerisinde havuzlu olarak bulunmaktadır. Karasu’da her dönem yatırımcıların favori firması olan ekşioğlu inşaat Karasu’da bölgenin en popüler mahallelerinde konut yatırımlarını sürdürürken bugün Karasu’nun henüz keşfedilmemiş noktalarında da yatırım yapmaya başlamıştır. Geçtiğimiz günlerde karasu kocaali kadınlar plajı ve sosyal alan projesinin tamamlandığı karasu kocaali bölgesinde ekşioğlu inşaat melis evleri projesini yükseltmeye çoktan başlamıştır.

karasu-evleri-eksioglu-yazlik-satilik-daireler-2

En az Ekşioğlu site projesi kadar lüks olan ve Karasu’nun en nezih bölgelerinden biri olan Kocaeli’de yükselmeye başlayan meliz evleri projesi Kocaeliye büyük avantajlar kazandıran bir projedir. Çünkü önümüzdeki yıllarda denizin yanı başında konumlanan ve bugün projelerin yükselmeye başladığı bölge önümüzdeki yıllarda Karasu’nun en popüler olan bölgeleri arasına girecektir. Çünkü bugün Ekşioğlu inşaatın adını sıkça duyurduğu Kocaali yatırımcıları kendine çekmeye çoktan başlamıştır. Bugün oldukça cazip fiyatlarla satışa çıkan ve bunun yanı sıra Karasu’da görülmemiş bir kampanyayla elden 40 ay sıfır faiz senet ile ödeme seçeneği ile yatırımcıları cezbeden Karasu’nun en büyük ve en güvenilir inşaat şirketi olan Ekşioğlu karasu inşaatla yatırımlarınızı kazanca çevirmenin tam zamanı.karasu evleri

karasu-evleri-eksioglu-yazlik-satilik-daireler-3

Ekşioğlu inşaat satış ofisine ulaşım sağlayıp firmanın kısa bir süre daha geçerli olan ve yakın zamanda sonlandıracağı senetle ödeme seçeneğinden faydalanıp onlarca farklı konut projesine yerlerinde kendi gözünüzle görüp değerlendirip bu karlı yatırım fırsatları kaçırmamak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı oluşturun. Turizmin ve yatırımların hız kazandığı Karasu’da yatırımınızı gerçekleştirerek oldukça kendi bir konut sahibi olma fırsatını günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşulları ile değerlendiren.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68