Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu Daire İnşaat Evleri

ekşioğlu inşaat

Ekşioğlu inşaat Karasu’da hayata geçirdiği karasu evleri yle, kampanyalarıyla, karasu satılık yazlık projeleriyle ve ödeme koşullarıyla bugün Karasu’nun en fazla rağbet gören en büyük inşaat firmasıdır. Birbirinden farklı projeleriyle her dönem yatırımcıların gündeminden düşmeyen, hayata geçirdiği onlarca farklı konut projesi ile bugün yerli ve yabancı yatırımcı kitleleri tarafından oldukça tanınan bir firma haline gelen, bunun yanısıra düzenlemiş olduğu ödeme koşulları ve yaptığı kampanyalarla herkesimden yatırımcının Karasu’da konut sahibi olmasına imkan sağlayan ekşioğlu inşaat Karasu’da yükselttiği karasatılık daire  projelerine ve satılık karasu evlerine Her dönem yenilerini eklemeye devam ediyor.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-daire-insaat-evleri-1

Oldukça cazip koşullarla ve günümüzün ucuz ve uygun sayılabilecek fiyatlarıyla satışa çıkan Ekşioğlu inşaatın konut projeleri Karasuda her dönem en fazla tercih edilen yatırımcıların favori konut projeleri arasında yer almaya da devam ediyor. Karasu’nun en eski ve en köklü inşaat firmaları arasında gösterilip yıllar içerisinde birbirinden farklı konut projelerine yatırımcılara sunan ekşioğlu inşaat bugün 46. projesini hayata geçirmek için çalışmalara çoktan başladı. Karasu kocaali mevkiinde melis evleri projesi ile bugün yine gündemde olan bunun yanısıra düzenlediği ödeme seçenekleriyle Karasu’da konut sahibi olmanın en avantajlı yolunu yatırımcılara sunan ekşioğlu inşaat satış ofisi oldukça yoğun bir dönem yaşamaktadır. Yaklaşan yaz sezonuyla beraber yatırımcılar bölge genelindeki yazlık ve daireleri gösterdikleri talebi artırmış bunun yanı sıra Ekşioğlu inşaatın geçtiğimiz haftalarda bir yeniliğe giderek sadece topraktan olan projelerinde geçerli olan 24 aylık senetle ödeme seçeneğini genişleterek Ekşioğlucity Projesi hariç bitmiş ve topraktan olan tüm projelerini bugün elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile yatırımcılara sunarak Karasu’da yine bir ilke imza attı. Konut projelerinde 1 + 1 daireler, 2 + 1 daireler, 3 + 1 daireler için farklı peşinat oranları alarak kalan kısımlarını Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapan ekşioğlu inşaat Bu ödeme kampanyasıyla herkesimden yatırımcının Karasu’da konut sahibi olmasına imkan tanımaktadır. Vereceğiniz oldukça cüzi miktarlarda ki peşinat oranlarından hemen sonra bitmiş projelerde anahtar ve tapu tesliminde gerçekleşen ekşioğlu inşaat yatırımlarınızda hemen yaşamaya başlama fırsatı sunmaktadır. Ayrıca gelir seviyenize göre dilerseniz peşinat oranlarını artırıp aylık taksit limitlerinizi de yükselterek maksimum 120 ay taksitlendirmesi olan vade sayısını daha az bir sayı indirgebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ve Karasu’nun başka hiçbir noktasında ve hiçbir firmasında bulamayacanız 40 ay sıfır faiz senet seçenekli ödeme sisteminde ise daire bedelinin %25 oranında vereceğiniz peşinat oranlarından hemen sonra bitmiş projelerde anahtar ve tapu tesliminiz yapılmakta ödemenin kalan kısmı ise elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile Ödeme yapılıp Karasu’da faizsiz konut sahibi olmanıza olanak sağlamaktadır.karasu satılık yazlık

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-daire-insaat-evleri-2

Bütçeniz dahilinde aylık taksit oranlarını düşürerek dilerseniz ara ödeme seçeneği de oluşturabilirsiniz. Bugün 10’un Üzerinde projesi ile satışta olup yatırımcılara En fazla konut seçeneği sunan Ekşioğlu inşaatın projeleri denize sadece yürüme mesafesi nde yer alıp ayrıca site içi havuzlu ve site dışı binalarının tamam mı 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile korunmaktadır. İhtiyacınıza göre 1 + 1,2 + 1,3 + 1 ve 2 + 1 dubleks daire seçenekleri değerlendirip Karasu’nun en gözde mahallelerinde depreme dayanıklı olarak inşa edilen bu konut projelerinde tatilin ve yaşamın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın tüm projelerinin görsellerine Ve konumlarına Google earth üzerinden Ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda firmanın her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlemiş olduğu ücretsiz turlara katılarakta gelip yerlerinde görme imkanına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-daire-insaat-evleri-3

Ücretsiz turlar eşliğinde ziyaret edeceğiniz ekşioğlu inşaat satış ofisinde bütçenize ve zevkinize uygun bir konu bulup Ekşioğlu inşaatın kısa süreliğine düzenlediği 40 ay sıfır faiz senet ve ödeme seçeneğini kaçırmadan Karasuda yatırmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68