Karasu Evleri Yeni Projeler İnşaat Firması Sahibinden Senetli Ödemeli Yazlıklar

karasu evleri

Karasuda satılık yazlık veya karasu evleri almanın tam zamanı. Sakarya’nın Karasu ilçesi son yılların en kazançlı konut yatırımlarının adresi durumunda. Böyle genelinde yer alan karasu satılık karasu evleri yatırımcılarına günümüzde oldukça karlı geri dönüşüm fırsatları sunmakta. Bugün yatırımcıların adresi konumuna gelen ve Türkiye genelinden yatırımcıları ağırlayan karasu en fazla yakın konumundan dolayı Marmara bölgesi Ve Mega şehir İstanbul’dan yatırımcı çekmektedir. Yatırımcılar hem kendi imkanlarıyla hemde ücretsiz turları eşliğinde geldikleri Karasu’da lezzetlerine en uygun konuta kendileri belirlemektedirler. karasu satılık daire Yatırımların oldukça hızlı değer kazandığı Ve yatırımcıların akın ettiği Karasu’da bugün yatırımcılar için yüzlerce farklı seçenek yer almaktadır.

karasu-evleri-yeni-projeler-insaat-firmasi-sahibinden-senetli-odemeli-yazliklar-1

Yatırımcılar bugün sosyal medyada ve basın yayın araçlarının da sıklıkla karşılaştıkları karısı hakkında küçük bir araştırma yapıp, bölgenin ne kadar hızlı değer kazandığını gözlemleyip, birikimlerini değerlendirmek üzere karasudaki konutlara yönelmeye başlamışlardır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Karasu’da yatırımcıları isteklerini ve beklentilerini karşılayacak birbirinden farklı konut seçenekleri yer almaktadır. Her ihtiyacı yönelik olarak inşa edilen karasu evleri bugün 1 + 1,2 + 1,2 + 1 dubleks, 3 + 1 ve 3 + 1 dubleks olarak inşa edilmiştir. Deprem bölgesinde yer alan Karasuda İnşa edilen tüm bu konutlar deprem Yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilmektedir. Özellikle bölgenin en büyük inşaat firması olan ekşioğlu inşaat oldukça farklı yatırım fırsatları ve seçenekleriyle yatırımcıların hizmetindedir. Karasu’nun hemen her bölgesinde birbirinden farklı konut yatırımlarını imzasını atan firma oldukça geniş bir yatırımcı kitlesini ağarmamaktadır. Karasu’da en fazla talep gören havuzu konut projelerinin öncüsü olan ekşioğlu inşaat projelerinin pek çoğunu yatırımcıların gelen talepler doğrultusunda site içi havuzlu olarak inşa etmektedir. Ancak yatırımcılara farklı Seçenekler sunmak adına ekşioğlu inşaat site içi havuzlu konut projelerinin yanı sıra site dışı bina şeklinde de konut projeleri hayata geçirmiştir. Karasu’da her dönem en çok tercih edilen inşaat firması olan ekşioğlu inşaat tüm bunların yanısıra konut projelerini hayata geçirirken deniz korozyonundan dolayı yaşanan tahribatı en aza indirgemek amacıyla modern teknolojiden yararlanıp oldukça dayanıklı ve sağlam malzemeleri kullanmaktadır. Bunların yanı sıra konuş projelerinen tamamında 24 saat kameralı güvenlik Sistemi yer almaktadır. Hem site içi hem de site dışı konut projelerini Karasu’nun en fazla talep gören bölgelerinde hayata geçiren ekşioğlu inşaat ayrıca kendi projeleri arasında takas imkanı sağlamaktadır. Bunların yanısıra Ekşioğlu inşaat güvencesiyle altı yıl garantili olarak satışa sunulan bu projeler banka kredisi ve senetle satışa sunulmaktadır.

karasu-evleri-yeni-projeler-insaat-firmasi-sahibinden-senetli-odemeli-yazliklar-2

Yatırımcılar bütçeleri doğrultusunda konutları isterlerse banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapabilmekte dilerlerse de faizsiz bir yatırım İmkanıyla 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile gerçekleştirebilirler. Karasu’da her zaman ilkleri öncülük eden Ekşioğlu inşaatın sunduğu bu senet ödeme kampanyasına Karasu’da Başka bir firmada bulmanız bugün mümkün değildir. Her zaman yatırımcıların yanında olan ve yatırımcıların konuklara en iyi imkanlara sahip olmasını amaçlayan Ekşioğlu inşaatın düzenlediği bu 40 ay sıfır faiz senet seçenekli ödeme kampanyasını kaçırmadan Karasu’da yazlık veya daire sahibi olup birikimlerimizi kazançlı bir yatırım aracına dönüştürmek için geç kalmadan 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp ücretsiz karasu turu servis kaydınızı yaptırın.

karasu-evleri-yeni-projeler-insaat-firmasi-sahibinden-senetli-odemeli-yazliklar-3

Firmanın konut projeleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinip ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret etmeden önce projeler hakkında daha geniş kapsamlı bir değerlendirme yapmak isterseniz hem site üzerindeki canlı destek hattından hem de yukarıdaki numaradan bilgi edinebilirsiniz. Unutmayın Karasu’da tercihiniz ister konut isterse arsa olsun yatırımlarınız oldukça kısa süre içerisinde büyük değerler kazanarak sizlere Karlı bir geri dönüşüm fırsatı sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68